Jump to content

WWE RAW - 17 Януари 2022

Recommended Posts

WWE-RAW-17-January-2022.jpg

Announced for 17/1/22 WWE Raw:

-Bobby Lashley responds to WWE Champion Brock Lesnar.

-WWE Raw Women’s Champion Becky Lynch shares her thoughts on facing Doudrop at the Royal Rumble.

-What’s next for RK-Bro?

Edited by Sugarev
  • Upvote 2

Absolute madlad

Mariyan01

Този циганин вече няма ли да идва. Писна ми на кура да гледам как скоро идвал и го тийзвът все едно някой го ебе за гнусния мангал. Това е сигурно 30ия път, който го виждам

FB_IMG_1642489354703.jpg

Edited by Mariyan01
5 minutes ago, Mariyan01 said:

Този циганин вече няма ли да идва вече. Писна ми на кура да гледам как скоро идвал и го тийзвът все едно някой го ебе за гнусния мангал. Това е сигурно 30ия път, който го виждам

FB_IMG_1642489354703.jpg

Сигурно след РР ще дебютне най-сетне. Иначе ще е поредния heel monster, така да се каже. Ще гази аноними джобъри от градчето където се провежда шоуто, 1-2 имена от глеавния ростър и ще го забият в трета глуха. По-добре да беше си стоял в NXT при съотборника си, или да бяха ги дебютнали двамата.

Белър най-сетне на екран и отново джоби. Продължават за да ебават с Трипси.

Евала за промо клипа за Брок и Бобката!

• Upvote 2
  • Like 1
batistaheel

Doudrop може да е дебела, но е атлетична и има готин акцент. Не е толкова противна колкото Nia Jax. Ако бях пак на село, през тинейджърските години, сигурно щях да я заглеждам. :D Пък и нека сме честни, често се жениш уж за LIv Morgan, но след време се оказваш в мечешките прегръдки на Doudrop. :D

Ще ѝ трудно на кльощавата ирландка да бие тази грамадна шотландка. Ливката пак изяде туша. :( 

Maryse има супер дразнещия глас. Въобще не трябва да ѝ дават да говори. Поне все още до някъде е хубава. Лично аз харесвам повече Бет. :D 

Fin Balor имаше своя шанс преди 6 години в главния ростър, но съдбата не му се усмихна. Тушира Roman Reigns, спечели Вселенската титла, но после моят любимец Сет „Путката“ Ролинс му еба майката. И оттогава никога не е достигал отново този връх. Два мача за Всленската титла, ако не се лъжа, единият, от които беше срещу Brock Lesnar, другият срещу Вожда и това са му по-големите постижения. От друга страна Остин Теорията е млад и талантлив, с потенциала да бъде следващия топ фейс, ако не се издъни или контузи. Та, за мен правилния човек победи. 

Ники ПочтиСупергероинята не мога да я гледам, толкова ми е скучна, до противна, а в nXt образът и беше интересен и имаше доста добри мачове срещу Аска. 

Мейивента спаси това шоу. Супер мач между Лашли и Ролинс, като май първият върви към фейс търн. Лашли вкара доста движения, които отдавна не беше ползвал. Видяхме бели ту бели суплекси, доминатора, а дано да видим и такъв арсенал срещу Леснар. 

BulletClub

От кога са почнали да качват целите епизоди в YT канала им :huh: Иначе поредния посредствен епизод, не знам аз ли съм прекалено претенциозен или наистина са толкова зле, но нямаше нищо интересно и открояващо се, освен МЕ мача, както е споменато по-горе. Изобщо не съм фен на Mixed Tag Team мачовете и враждата на семействата, не може да ме спечели, да минава по-бързо и да почва шедьовъра, който всички очакваме - The Edge vs. AJ Styles. :wank:

Metzgermeister
On 1/18/2022 at 8:11 PM, batistaheel said:

Maryse има супер дразнещия глас. Въобще не трябва да ѝ дават да говори. Поне все още до някъде е хубава. Лично аз харесвам повече Бет. :D

Ето това отдавна се каня да го напиша - и Бет, и Марис са две привлекателни жени, които са прехвърлили Христовата възраст и на всичкото отгоре вече са раждали, но лично моето мнение е, че Бет е по-запазената от двете, а е 5-6 години по-възрастна. Изглежда съвсем както когато беше активна кечистка, а с тази badass прическа, с която се появи на предните епизоди, е още по-готина. Марис в тяло е добре, но бузите ѝ са малко подпухнали и при нея възрастта започва леко да си взима своето. Не, не съм Ален Делон, нито Мариската е грозна. Напротив - супер си е, просто не е това, което беше, а и излъчването ѝ е по-кифленско.

Сегментите с Винс и Остин Тиъри ме смущават. Не знам тук Винс фейс ли е, хийл ли е, но има едно такова дразнещо настроение, което непрекъснато се мени - ту гледа младока с някаква дружелюбна и назидателна усмивка, ту го гледа злобно, даже се цупи по леко детински начин, а цялостното му поведение е на социопат и садист. Той и през Атитюд Ерата беше така, но сега е някак по-тих. Маниерът му на говорене пък звучи доста повлиян от съвременните филми и сериали, в които героите си шепнат и мънкат репликите (поразтърсих се, даже има официално название - "Talk Like This") - напоследък имам нужда от субтитри, за да го чуя.

• Upvote 3

11 minutes ago, Metzgermeister said:

Маниерът му на говорене пък звучи доста повлиян от съвременните филми и сериали, в които героите си шепнат и мънкат репликите (поразтърсих се, даже има официално название - "Talk Like This") - напоследък имам нужда от субтитри, за да го чуя.

На мен ми се струва, че WWE имат някакъв проблем с озвучителната техника от около година. Някак гъгне звукът, особено backstage. Не е супер зле, но се забелязва. Та може и на това да се дължи, не знам.

• Upvote 3
batistaheel
2 hours ago, Metzgermeister said:

Ето това отдавна се каня да го напиша - и Бет, и Марис са две привлекателни жени, които са прехвърлили Христовата възраст и на всичкото отгоре вече са раждали, но лично моето мнение е, че Бет е по-запазената от двете, а е 5-6 години по-възрастна. Изглежда съвсем както когато беше активна кечистка, а с тази badass прическа, с която се появи на предните епизоди, е още по-готина. Марис в тяло е добре, но бузите ѝ са малко подпухнали и при нея възрастта започва леко да си взима своето. Не, не съм Ален Делон, нито Мариската е грозна. Напротив - супер си е, просто не е това, което беше, а и излъчването ѝ е по-кифленско.

Хахахаха, и аз съм на абсолютно същото мнение, но ме беше страх да задълбавам, защото Мариската има все още доста страстни почитатели във форума и да не взема да ги засегна. :D Бет никога не е била голяма красавица, но не изглежда да се е състарила, а при Марис красотата и бавно си заминава с годините. :( 

• Upvote 2
5 hours ago, batistaheel said:

защото Мариската има все още доста страстни почитатели във форума и да не взема да ги засегна.

Май е само един, с около 9337374 профила.