Jump to content

Резултати: Шестнадесети годишни награди на Българското Кеч Общество

Recommended Posts

Шестнадесети годишни награди на Българското Кеч Общество (BWC)

awards12.jpg

Резултати:

slammy_bwc.png Потребител на годината: @batistaheel - 14 гласа

Spoiler

MJ23 - 4 гласа

nWoHulkster - 4 гласа

други - 2 или под 2 гласа

slammy_bwc.pngМодератор на годината: @neshev - 12 гласа

Spoiler

THE ENEMY - 8 гласа

Други - под 2 гласа

slammy_bwc.pngСъбитие на годината: @The Olimpic Hero е привикан от полицията във връзка с обидни постове в BWC - 11 гласа

Spoiler

Дъмян Тангра се регистрира във форума и участва в "Без Сценарий" - 9 гласа

Други - 2 или под 2 гласа

slammy_bwc.pngВражда на годината: Ваксъри срещу Антиваксъри - 11 гласа

Spoiler

Кеч срещу Спортна забава (AEW vs. WWE) – 7 гласа

slammy_bwc.pngФилм на годината: "Печелившите" фишове на natopor4en/Сексуалните напъни на HBK_forever по адрес на Вели Георгиева - 5 гласа

Spoiler

slammy_bwc.pngТема на годината: Спирам да пия завинаги (@The Olimpic Hero) - 7 гласа

Spoiler

Кеч статии от "Хай клуб" (от 2001) (nWoHulkster) - 5 гласа

MY EXPERIENCE Vol. 3: Run and Gun (FPS Ретроспекция) (Suffer-H) – 5 гласа

slammy_bwc.pngДискусионна тема на годината: Коронавирус(Дискусия)/ Избори 2021(@BiZkiT) - 7 гласа

Spoiler

YouTube глупендери - България Edition (Rise of Thunder) - 4 гласа

slammy_bwc.pngПодкаст на годината: Без сценарий( @The Olimpic Hero& @neshev) - 14 гласа

Spoiler

"НВП" (Radox & Mystery) - 5 гласа

slammy_bwc.pngПредаване/рубрика/дневник/игра на годината: "Мафия" - 6 гласа

Spoiler

BWC Top 20 Wrestlers of the Month (UltraMadd)  - 3 гласа

Последният оцелял (Bobotsi & ЧОТУДЕ) - 3 гласа

slammy_bwc.pngНов потребител на годината: @Tangra - 11 гласа

Spoiler

johncena2 - 3 гласа

slammy_bwc.pngГимик на годината: "Гербаджията" @kabakov - 7 гласа

Spoiler

"Бай Ридли" Suffer-H - 5 гласа

Други - 3 или под 3 гласа

slammy_bwc.pngНай-неприятен потребител на годината: Natopor4en - 3 гласа

Spoiler

slammy_bwc.pngМарк на годината: Himler/Smegma – 6 гласа

Spoiler

Neshev - 4 гласа

Други - 2 или под два гласа

slammy_bwc.pngКуку на годината: Hachiko/HBK Forever/Seekstah – 3 гласа

Spoiler

slammy_bwc.pngСпамър на годината: Pillar – 9 гласа

Spoiler

slammy_bwc.pngНай-конфликтен потребител на годината: Mystery - 4 гласа

Spoiler

slammy_bwc.pngНай-забавен потребител на годината: @HEIDENREICH - 11 гласа

Spoiler

Други - 3 или под 3 гласа

slammy_bwc.pngЦитат на годината: Ваксина в путката(@Radox) – 8 гласа

Честито на всички победители, а на загубилите - успех следващия път!:beer:

Забележка: Има един незачетен вот - Химлер е редактирал своят глас 6 часа след първоначалното публикуване. С оглед на това няма как да си затворя очите, правилата трябва да се спазват от всекиго. Вотът на потребителите, които са гласували за себе си в дадена категория беше зачетен с изключение на категорията, в която са нарушили правилото да не гласуват за себе си.

Spoiler

1673095433_Screenshot2022-01-12at22-02-33XVI.thumb.png.a896a031533082b88a707e365ad76cce.png

slammy_bwc.pngЦитат на годината: Ваксина в путката(@Radox) – 8 гласа

Това аз ли го измислих ве, хахах. Забравил съм.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Честито на победителите! Честито и на батистахийл, винаги ми е бил приятен и през годините не съм разбирал този хейт по  него. Радвам се,че е преодолян вече. Второто място ми отново казах, че има доста по - заслужили хора. 

Лошото е, че тази година направо в някои категории с мъка гласувах. Уважение към ДЪмян, труда му, но не е сериозно да е нов потребител на годината. Дано догодина имаме награда " Най - прогресиращ потребител", със сигурност ще е доста по - оспорвано.

А сега както казва Орлин Горанов - Клишето е време за празнуване, не забравяйте,че живота в прекрасен.

Поздравления и за The Best за целия му труд около наградите.

HEIDENREICH

Браво на @The Best за положения труд и благодарности. 

Честито на победителите, кур за загубилите !

• Upvote 1
  • Thanks 2

batistaheel

Предполгам, че е редно да кажа нещо. Благодаря на всички, които са гласували за мен! Преди 12 години, когато се регнах тук, трудно можех да си представя да стана супер потребител, но да стана потребител на годината - дори и през ум не ми е минавало. Имал съм своите трудни моменти, както и хубави моменти. През годините намерих и не малко приятели - някои от тях все още са сред нас, други не. Може би, през годините съм се чувствал повече като аутсайдер, но днес се чувствам като пълноправен член на Българското Кеч Общество. Това за мен е по-голямата награда. Благодаря ви!

Честито на победителите и браво на организатора!

• Upvote 3
The Olimpic Hero

Честито на победителите и най-вече на @batistaheel. Хубаво е наистина да има разнообразие в победителите.

Аз гласувах за @HEIDENREICH поради лично съображение. Чисто винаги постовете на Райх са ми най-интересното нещо във форума. Дали ще е анализ на кеч шоу или пък мнение по актуални теми във форума, забавата винаги е гарантирана. Знаете какво имам предвид, примерно постът му за сватбите е нереален култаж.

За модератор пък гласувах за @THE ENEMY, защото човекът се превърна в класически BWC модератор, който банва понякога безпричинно и за личен кеф. Най-култовият му бан беше наскоро. Не помня точно кой беше потребителят, но го отнесе, защото не е изпълнил някакво желание на THE ENEMY. Написаната причина беше: "Неизпълнил поставен ултиматум от човек от Екипа", хахахахахаха.

Браво и на @The Best(Асен) за труда. Брутален егоманиак е, но не е мързелив кавал като мен например.

StoneColdFaN

Другата година трябва да влезна в тия награди. А, дано. :)

Edited by StoneColdFaN
  • Upvote 1
  • Like 1

Включвам се и аз да честитя победата на @batistaheel! Поздравления! Пребори доста стабилна конкуренция, като откакто се помня във форума никога не е бил конфликтен. Навремето е отнасял излишни подигравки и обиди, но е хубаво, че това е останало в миналото. Читав потребител, винаги ми е бил приятен за общуване и сме имали сходни мнения по общите ни интереси. Докато гледах кеч и коментирах по темите винаги и неговото име съм засичал сред най-редовно пишещите. Кеч раздела не съм го отварял от година и половина сигурно, така че предполагам той е основният двигател там (освен Екипа, който главно пуска теми) да се старае и пише там нещо стойностно, съдейки и по вече синия ранг, който има от доста време. Показва значителен прогрес. Да продължава да участва активно в кеч дискусиите и през новата година. Стана ми тъжно, че се е чувствал като аутсайдер преди, нека знае, че си е пълноправен член на BWC! Грозното патенце се превърна в лебед! Само напред и нагоре!

Edited by damtiham

THE CHOSEN ONE!

Честито на Батистахиил! Наистина заслужава наградата тази година. 

Иначе искам да кажа малко за бвц и как се става пълноправен член на форума. Когато се регнеш, почва един тормоз поне една-две години от модератори, стари потребители, и тн. и после вече си те приемат и ставаш един от тях. За това нямаме и много нови потребители, но пък и малкото които останат, остават кажи-речи завинаги. Последните една-две години тази традиция като че ли отпадна и се случва по рядко. Пожелавам на бвц винаги да си остане едно  забавно място и да има винаги една стабилна активност! 🥳🥳🥳🥳🥳

Аз заслужавах да съм сред номинираните за ПУТРИБИЧИЛ на годината, но карай, да върви. Вече няма да пиша, само ще чета (за радост на Олимпийският герой)

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

ShiningWizard

Заслужена победа за батистахийл. Винаги радва с постовете си и добре наспамихме едната тема за сериалите с разни неща за свръхестествените драми от едно време.

• Upvote 1
  • Thanks 1