Jump to content

WWE SmackDown - 14 януари 2022

Recommended Posts

THE ENEMY

setisback.jpg

Tonight’s WWE SmackDown on FOX will take place from the CHI Health Center in Omaha, Nebraska with more build for the Royal Rumble.

WWE has not announced any matches for tonight’s SmackDown, but they have confirmed that RAW Superstar Seth Rollins will be appearing to build to the Royal Rumble match with WWE Universal Champion Roman Reigns.

Regarding Reigns, it’s expected that he will celebrate 500 days as champion tonight. He passed the milestone earlier this week.

SmackDown will likely see more blue brand Superstars announce their spots for the Royal Rumble after Sheamus confirmed his participation last week.

wrestlinginc.com

• Upvote 3
Mariyan01

Литка вече не е плитка, 

но изглежда още е ебливка,

в последен мач иска да се бие,

травестита Шарлът да разбие.

Нещо откачих щом на рими ми излизат в ума.:D

Edited by Mariyan01
The Olimpic Hero
3 minutes ago, Mariyan01 said:

Литка вече не е плитка, 

но изглежда още е ебливка,

в последен мач иска да се бие,

травестита Шарлът да разбие.

Нещо откачих щом на рими ми излизат в ума.:D

В списание "Хай Клуб" 2001-а се пишеха подобни стихове. Може би ти тогава някъде си роден или още не си бил роден, не те знам на колко си. :D

The Olimpic Hero

Хаххахахахахахахахаха, извадих от архива две-три списания, за да снимам какво имах предвид, и попаднах на два нечовешки стиха, повлияни от кеча и от две популярни за времето си песни.

Едната е "Чики на на" на Гумени Глави, а втората ви оставям като изненада, защото знам, че има много фенове на тази музика и в нашия форум. Всъщност тогава изпълнителката беше топ, топ, топ пиче. Ето ви култажите:

chikinana.jpg

desislava.jpg

nWoHulkster
50 minutes ago, The Olimpic Hero said:

desislava.jpg

^ Тази WWF песен ме подсеща за този шедьовър на българската музика:

Трите Хикса идва пак,
на Скалата дава знак,

а Гробаря е герой,

със Ракиши прави бой.

Edited by nWoHulkster
25 minutes ago, nWoHulkster said:

Тази WWF песен ме подсеща за този шедьовър на българската музика:

Давайте още, да си направя един плейлист направо.

• Like 1
  • LMFAO 2
The Olimpic Hero
7 minutes ago, kabakov said:

А нещо по темата за смака?

Е Марко и Снежина даже са възпяли името на Смака или българския термин "Разбиване". Какво повече искаш!?

Все ми е на ума, че на мястото на Rollins трябваше да е Jeff Hardy, иначе няма много логика планирано да правят heel срещу heel програма. Тук затапките бяха на място, защото всичко кажи-речи вече е проиграно на екран. Добре разказаха историята между двамата, жалко, че не споменават Ambrose, би било яко да видим някаква препратка и към него. За мен е факт, че Rollins и Reigns дръпнаха много и в момента са най-добрите версии досега, и The Shield не ги дефинира, както беше преди. Ambrose си остава загадка. Дали щеше да продължи с THE LUNATIC CRINGE gimmick-а или най-накрая щяха да го третират като пълноправен ME-ър. В AEW по-скоро играе cosplay Stone Cold, OK е, но не блести с нищо в моите очи.

Sami Zayn и Jackass segment-ът ми беше забавен. Всъщност Sami се разви доста в моите очи. В началото ми беше яко ванилен, но вече си стои като пълноправен ентъртейнър. И сега мяза на шофьор на такси, но когато не се опитват да ни го пробутват като някакво кеч-страшилище, нещата се получават доста по-добре. Имам някаква носталгия по Jackass и ми е интересно какво ще измислят с откачалката Noxville. 

Uso-тата също много дръпнаха и на микрофона станаха интересни. Исках да ги видя срещу Los Lotharios, а не срещу факаните Viking Raiders, които в моите очи са абсолютни jobber-и и последно време ги третират като такива. Никакъв интерес към тях.

Ricochet, ако имаше някаква харизма, щеше да е прилична звезда. Мамка му сложете му маска, сложете му мениджър, направете нещо. :D Иначе Sheamus е тотална легенда и според мен ще се пенсионира в WWE.

Lita все още си я бива. Да, има леко шкембе, не е в изродска форма, но чисто от носталгия ми навява добри спомени. Диалогът беше доста дървен, но това е положението.

Corbin и Moss, Naomi и Sonya. 🥱

Друго, което не съм споменавал мисля досега, е че продължават да пускат записани реакции, което е тотална олигофрения и катилщина от страна на WWE, на фона на това, че върнаха публиките. Но шибания THUNDERDOME ги бъгна тотално и в момента подправят неща, които си вадят добри реакции и няма нужда.

• Upvote 6
Metzgermeister

Доста интересен сегмент - и Ролинс, и Рейнс бяха туийнъри в него по-скоро и сякаш беше направен така, че ту да си на страната на единия, ту на страната на другия. Беше доста странно обаче как Сет каза на Роман, че е постигнал всичко сам за разлика от него и изобщо дори не напомниха за J&J Security и как всичките му мачове по седмични шоута завършваха с дисквалификация навремето поради тяхна намеса :D Изобщо по време на видео пакетите направиха така, че по-хийлски да изглежда Ролинс, като припомниха предателството му през 2014-а, но когато дойдоха Усотата, сякаш показа, че не го е страх от тях и просто се пази. Впрочем, допреди година и половина бях на мнение, че Ролинс е най-добрият от Щита, колкото и да се мъчат да бутат Рейнс, но мисля, че вече най-накрая самоанецът задмина Архитекта по всички параметри.

Алия се издигна за сметка на Наталия, за която наистина ми е странно, че е поставила рекорд за най-много победи, защото някакси през по-голямата част от кариерата ѝ съм я възприемал повече като джобърка на големите имена. Иначе арабката винаги ме е кефела визуално, а не е и некадърна на ринга. Тя беше в "NXT", откак се помня - когато тя дебютира там, Шарлът, Беки, Лекси, Бейли и Саша още бяха там, а вижте ги къде са те сега и къде е тя. Не знам дали да се чудя, че са чакали толкова време да я повишат или че е оцеляла след толкова много чистки, защото те и в бившето жълто шоу не правеха нищо с нея - имаше само спорадични появи, рядко имаше програми и обикновено просто джобеше.

Алеко Константинов Щастливеца Корбин не е най-интересното нещо в шоуто, нито плешивецът е в апогея си, но едно нещо не може да му се отрече - макар и да остана хийл, човекът се прероди напълно с този образ и няма нищо общо с онзи оплешивяващ дългокос рокер, който все излизаше с крива джука по снимките, които използваха за заставките :D

Зарадвах се и на победата на Шеймъс над Рикоше - не съм против хай-флайърите, но един от най-неприятните образи в кеча са ми някакви дребни фейсове с неслизаща усмивка от лицето си, които побеждават against all odds много по-едри от себе си опоненти. Докато съм жив, винаги ще се наслаждавам да гледам как хийловете унижават и гаврят такива като него и Рей Мистерио :D

Лита изглеждаше доста радваща окото, поставена до кралица Шарлота, но Флеър ми се стори по-добра на микрофона, с което отново се затвърждава тезата ми, че по времето, по което лица на женската дивизия бяха Триш и Лита нивото просто е било прекалено ниско и на двете не им е било трудно да бъдат възприети като кадърни. И все пак в името на носталгията се изкефих на завръщането на рижавата легенда, макар и да съм сигурен, че при последвал мач между двете тя ще джобне, за да предаде щафетата на настоящата шампионка.

batistaheel

Seth Rollins vs Roman Reigns - това за мен е dream match, dream вражда, точно с тези образи и двамата хийлове, няма какво да искам повече. Може би има, това си е мач достоен за КечМания, и малко ме е яд, че враждата им е само за RR. Би било страхотно да имат серия от мачове, но вярвам, че в бъдеще пътищата им пак ще се пресекат. Може би без уволнението на Jeff Hardy, тази вражда нямаше да е възможна. Все пак бяха доста време заедно в Смака, но ги държаха далеч от един друг. Всеки път когато си викам, че вече свършиха големите опоненти на Вожда и от WWE винаги намират някой, който поне kayfabe би могъл да го победи. Seth Rollins се явява като неговият криптонит, защото в сингъл мач никога не го е побеждавал. Отделно от това, двамата са най-големите звезди на това поколение. Затапките и на двамата бяха силни, като цяло много добър сегмент. 

Алия и мен ме кефи. Може би това, че не е успяла в nXt, означава, че ще успее в главния ростър. Лейла е една от легендите в кеча, защо да няма още една успяла арабка. Лекси, ако не се лъжа също нямаше успехи в nXt, но в главния ростър стана шампионка преди Беки, Саша и Бейли. ВиниМак обича тези, които не са постигнали големи успехи. На Алия и се обръща внимание още от както дебютира, което е хубаво.