Jump to content

WWE Royal Rumble - 29 януари 2022

Recommended Posts

THE ENEMY

rr2022.jpg

Brands: Raw, SmackDown

Date: January 29, 2022

City: St. Louis, Missouri

Venue: The Dome at America's Center

MATCH CARD:

Singles match for the WWE Championship

Brock Lesnar (c) vs. Bobby Lashley

20220103_RR_TEMP_LesnarBobby_FC_date--d0

Singles match for the WWE Universal Championship

Roman Reigns (c) vs. Seth "Freakin" Rollins

20220107_RR_TEMP_RomanSeth_FC_date--f65e

Mixed tag team match

Edge and Beth Phoenix vs. The Miz and Maryse

20220103_RR_TEMP_MizMaryseEdgeBeth_FC_Da

Singles match for the WWE Raw Women's Championship

Becky Lynch (c) vs. Doudrop

20220110_RR_TEMP_BeckyDoudrop_FC_Date--9

30-woman Royal Rumble match for a women's championship match at WrestleMania 38
Women's Royal Rumble Match

Spoiler

Carmella

Dana Brooke

Nikki A.S.H.

Queen Zelina

Rhea Ripley

Tamina

Aliyah

Charlotte Flair

Naomi

Natalya

Shayna Baszler

Shotzi

Brie Bella

Lita

Nikki Bella

Kelly Kelly

Michelle McCool

Summer Rae

Mickie James

20220103_RR_TEMP_Womens_FC--1bec35312a36

30-man Royal Rumble match for a world championship match at WrestleMania 38

Men's Royal Rumble Match

Spoiler

Angelo Dawkins

Montez Ford

Rey Mysterio

Dominik Mysterio

Austin Theory

Johnny Knoxville

Sheamus

Damian Priest

AJ Styles

Big E

20220103_RR_TEMP_men_FC_Date--2a66d1a219

HBK_forever

Чакам с огромно нетърпение това ППВ, най-накрая дойде време да гледам от край до край едно ППВ, било то и основно заради стара слава и носталгия по този турнир. Тъй като гледах последната абоминация, назована Ден едно, или каквото беше там като ташак, надявам се сега МИЗ ще наебе може в гъзягата дедо Острие, защто първият е името, което трябва да мачка наред, а дедо трябва да джоби, наред с пенсионираната му курва бет феникса. Сблъсъкът за световната титла изненадващо се очертава адски стабилен и приковава итереса ми, няма спор. Лешли е сериоен опонент и трябва да ги оставят и да им дата време двамата да се размажат от бой. Леснар да тушира с 3 поредни Ф6 негъра, това за мен е правилният букинг. Надявам се Леснар да запази, след което да направи един последен силен шампионски рън. Колкото и да е готино да гледаме Леснар постоянно да ебе наред, това си е чиста проба guilty pleasure, вече положението е тегаво и трябва да бъде изградени нови звезди, а не идни и същи стари имена да мачката наред. Това е 1 от основните недостатъци, който ще доведе в крайна сметка до краха на тази компания, не се съмнявам в това, въпреки че има още време. Сега, адски ще е непредвидим кралският грохот, имам предвид мелето, като се надявам да видя някакви яки изненади, в стил завръщане на Гробаря Батиста и най-вече Трите хикса да излезе и да изпонатръшка половината ростър от джобъри. Също така прогнозата ми и желанието ми за краен победител в Мелето е отново в категорията guilty pleasure, но просто няма как да има по-логично решение - СКАЛАТА. Трябва да се завърне, да размята всички джабронита, накрая да преметне над третото въже някое голямо име от настоящите звезди, от типа на Сет Ролинс, но да го издигне, та и другият да изглежда силен. Време е за един от малкото останали мачове на Мания - дрийм и огромни като очаквания и зведна сила, а именно - Леснар срещу Скаличката. Да, не искам да гледам тоя боклук Рейнс отново в мача за световната титла срещу Леснар, ще заспя. Леснар срещу Рейнс обаче ще е класа и трябва да го направят вече, докато не е станало късно. Силно представяне трябва да осигурят и на Миз, Ролинс, Сет Фрикин Ролинс. Предполагам, че Ролинс и Рейнс ще бъдат в последната 4-ка на оцелелите в края на мелето. Правилното решение е също най-гнусните джобъри - рей мизерио и гнусния му урод копелдак да бъдат изнасилени за максимум 30 секунди, по възможност от хорнсуогъл или някой друг джуджак, само и само да бъдат изгаврени.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Страшен кард до момента, но ме притеснява липсата на потенциален star power в мелето. Определено обаче решиха да вдигнат скоростта и да ни вкарат в WM сезона с гръм. Дано не сътворят някоя глупост като например Голдбърг да спечели ръмбъла. 

• Upvote 3
HeaDMaKeR™

Нямам против Сина да спечели ръмбъла, след като това се очертава най-джобърското меле от няколко години и просто всеки човек в ростера различен от Лейшли, Рейнс и Леснар, и до някъде Ролинс, са пълни джабронита.Бих се зарадвал и от победа на Стайлс, но просто не го виждам в мач за титлата на КМ, а може би срещу Острието.

Поне Рейнс - Ролинс и Лейшли - Брок са като истински главни мачове.Даже си мисля, че заради евентуалното завръщане към thunderdom-a и несигурната КМ пред публика ги пускат тук, а не там.

За момента хайпа го има, Леснар - Лейшли е абсолютен money maker match, чакаме го от години и въпреки че съм почти сигурен в изхода очаквам силна публика и 10 минутен въргал между супер атлети, а на 1 час лежане по ринга от прехвалени инди джуджета.

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Миналата година се преебах да си взема WWE Network заради RR, който си ми остава любимото нещо в WWE и никога не го пропускам. :D 

Лешли и Леснар може и да стане як мач, може и да си спретнат ДървоМания 22, зависи в какво настроение е Брок и доколко Лешли ще се съгласи да си падне 100 пъти на главата, докато русият му се лендзи тъпо.  

Женския РР по всяка вероятност ще го пропусна, а мъжкия просто ще си го зяпам без никакви очаквания тоя път. Току виж пък ме изненадат приятно. Цялото 10 часово шоу да го гледам ... чак толкова отчаян се съмнявам да съм. 

Има някакви слухове, че ще уредят поява на някой от AEW в мъжкия Rumble. Сигурно става дума за Jericho, с него са в добри отношения и даже бяха записали подкаст с Остин, като активен кечист на AEW.

HEIDENREICH

Не ми се вярва. но приветствам идеята да поканят хора от други федерации. Досега супер джобърско изглежда мелето, всички топ звезди са извън него.

• Upvote 3

Повечето ще ги набухат на двойна смяна, като нищо Lesnar и Reigns ще влязат в мелето като шампиони. :D

• Upvote 2
The-Resident-Ev!L

Дали няма да извикат и Strowman как го махнаха а такава машина си е.....

Все едно 2001 с Дрю Кери , тези знаменитости , които участват са пълна пародия , обаче жените може да направят интересен мач 

Лита , Мики Джеймс и другите легенди ,но пък като знам как ги използват предполагам , че пак ще е скука.........

Just a fan

Дрю Кери беше дебел чичка, който беше там за comic relief и смятам, че си свърши работата и не отне нищо от качеството на мача. Дали той или Бъф Багуел например, каква е разликата? Също смятам, че и Ноксвил не би отнел нищо от мача, че дори със сигурност ще отнесе някоя балтия и мазен бъмп като го елиминират.

• Upvote 3

Jericho e по-вероятен. Като за услуга за подкаста с Остин. Надявам се и Пънк. Това мисля, че е достатъчно откъм забранените врати. Белър и КО задълже трябва да ги добавят, както Ридъл и Ортън. Трябва пауър! А Белър накъде е?

• Upvote 4
4 hours ago, Devil said:

Jericho e по-вероятен. Като за услуга за подкаста с Остин. Надявам се и Пънк. Това мисля, че е достатъчно откъм забранените врати. Белър и КО задълже трябва да ги добавят, както Ридъл и Ортън. Трябва пауър! А Белър накъде е?

Е най-вероятно ще е той от AEW, ако е истина.

Иначе искам да влезе само още една легенда - не Кейн, не Урагана, а

Spoiler

scott-steiner-entrance.gif

ей така, за 2-3 минути, да разхвърля няколко тъпи джобера.

Дано покрай племенника му са стоплили отношенията с Винс :D

Не съм гледал WWE откакто Брокича преби оня путак от смака и беше освободен за неопределено време, но това е Турнира! Всеки знае, че това е Турнира! За мен наравно с Wrestlemania! Добри мачове има и ще се гледка

• Upvote 2

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

On 1/11/2022 at 9:16 AM, neshev said:

Има някакви слухове, че ще уредят поява на някой от AEW в мъжкия Rumble. Сигурно става дума за Jericho, с него са в добри отношения и даже бяха записали подкаст с Остин, като активен кечист на AEW.

Излезе новина, че Мелцър споменава, че няма да има звезда от AEW, която да участва в РР мача.

Малко ми падна надъхванката, ако все пак е вярно. Щеше да е хубав момент, Джерико или някой друг беше се появил.

За мен е напълно излишно да викат който и да било от AEW, грам не ми пука. Ако обаче извикат някой от моите хора в Импакт, или пък върнат Кариън Крос, ЕС3 или Строуман бих се изпразнил от кеф. Естествено, шансът това да стане клони към 0%. Иначе сравнително реалистичен вариант ми се струва да викнат чичо Скот и да чуем СИРЕНИТЕ, което май би ме зарадвално най-много като отваряне на забрарена врата.:wank:

7 minutes ago, THE ENEMY said:

За мен е напълно излишно да викат който и да било от AEW, грам не ми пука. Ако обаче извикат някой от моите хора в Импакт, или пък върнат Кариън Крос, ЕС3 или Строуман бих се изпразнил от кеф. Естествено, шансът това да стане клони към 0%. Иначе сравнително реалистичен вариант ми се струва да викнат чичо Скот и да чуем СИРЕНИТЕ, което май би ме зарадвално най-много като отваряне на забрарена врата.:wank:

Scott и WWE не са ли в лоши отношения? Иначе ще е марк аут както през 2002 на Сериите.

15 minutes ago, Devil said:

Scott и WWE не са ли в лоши отношения? Иначе ще е марк аут както през 2002 на Сериите.

В лоши са, но не е като и Warrior и Bret Hart да не бяха, че дори и Goldberg. 

• Upvote 3

Аз не искам за Кралското меле някой от друга компания, искам да чуя тази песен, искам този човек да излезе под номер 30 и да срути залата от мощни овации. 

Spoiler

Винаги съм го приемал за даденост, че винаги ще е там, но когато пропусна последните КечМании, когато всичките му телевизонни появи секнаха, появиха се сърдечни проблеми, отнеха му властта, този човек взе да ми липсва. Осъзнах, че винаги съм му бил фен, той е участвал в много паметни КечМания мачове. За мен най-якият момент ще е Трите Хикса да се завърне на ръмбъла, отново с дълга коса, назобан до козирката, с чук в ръка, да излезе и разчисти ринга от джобъри. Аз това искам, ако стане, ако не...

3 hours ago, batistaheel said:

Аз не искам за Кралското меле някой от друга компания, искам да чуя тази песен, искам този човек да излезе под номер 30 и да срути залата от мощни овации. 

Reveal hidden contents

Винаги съм го приемал за даденост, че винаги ще е там, но когато пропусна последните КечМании, когато всичките му телевизонни появи секнаха, появиха се сърдечни проблеми, отнеха му властта, този човек взе да ми липсва. Осъзнах, че винаги съм му бил фен, той е участвал в много паметни КечМания мачове. За мен най-якият момент ще е Трите Хикса да се завърне на ръмбъла, отново с дълга коса, назобан до козирката, с чук в ръка, да излезе и разчисти ринга от джобъри. Аз това искам, ако стане, ако не...

• Wank 4