Jump to content

BWC-ЛЮБИМ МАЧ ЗА 2021 ГОДИНА

Bobotsi

Recommended Posts

147406824_BWCMATCHNAGODINATA.thumb.jpg.0cdf131c14a5e28c96e4b7efa1953ea6.jpg

Както всяка година и този път дойде времето за класацията на любим кеч мач! Изминалата 2021 бе изпълнена с много интригуващи и запомнящи се мачове от всевъзможни федерации. Надявам се да спазим традицията и да съберем поне 25 човека. :beer:

Знаете правилата: всеки праща своите 10 любими мача за изминалата 2021 година. Мачовете се оценяват по това кой ви е харесал най-много, а не по това колко звездички имат. На всяка позиция трябва да има само един мач и той да се е състоял тази година. Ако мачът е от седмично шоу - пишете кое е то и датата на която се е състояло. Мачът поставен на 10 позиция получава 1 точка, а този класиран под номер 1 - 10 точки. Ако имате грешки, ще ви върна ЛС за да редактирате. Ако не ви върна отговор след като сте гласували или не си видите името в темата, най-вероятно не съм получил класацията ви и ще трябва да ми я изпратите отново.

Срок на гласуване: 30.12.2021. - 13.01.2022 (може да бъде удължен в случай, че има прекалено малко гласували)

Резултатите ще бъдат обявени постепенно, в рамките на няколко дни след крайният срок за гласуване.

Миналите издания:

Гласували до момента(12):

Suffer-H

kabakov

jobber91

THE ENEMY

Brock_Lesnar

anime_master

pukkod

HEIDENREICH

njpw_puroresu

batistaheel

neshev

The Best

ПРИЯТНО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!

Edited by Bobotsi
  • 2 weeks later...

10 дни след началото на гласуването имаме САМО 4 ПРАТЕНИ КЛАСАЦИИ! Призовавам за повече активност!

Поради липсата на всякаква активност удължавам срока до края на месеца! Силно се надявам това да не първият случай в който класацията да не се проведе.

The Olimpic Hero

Ще пратя, но да, сроковете винаги трябва да се удължават - стара BWC традиция.

• Upvote 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Специална промоция! Всеки гласувал в следващите 3 дни ще получи тази награда:

Spoiler

lokum-obiknoven-140gr-600x600.jpg.c9ce3b3d3c68de333fbf101f1057b6f8.jpg

• Like 1
  • Wank 2

Моля ви забавете темпото! Знам, че се състезавате кой да ми прати мачовете най-бързо, но се опасявам че форумът ще crash-не!