Jump to content

Сървайвър глава IV - "Колко добре познаваш враговете си?"

Recommended Posts

Мафията се превърна в това, което е именно заради Олимпик и модовете. Моите игри също се харесват на определени хора, но те не са модове и няма кой постоянно да напира за 20 сезона един след друг и да спами навсякъде из форума. Аз предпочитам да развивам регламентите на своите игри, вместо да губя време за покани, молене на лични и спам във всяка тема:D

• Haha 2
  • LMFAO 1
1 hour ago, The Best said:

Мафията се превърна в това, което е именно заради Олимпик и модовете. Моите игри също се харесват на определени хора, но те не са модове и няма кой постоянно да напира за 20 сезона един след друг и да спами навсякъде из форума. Аз предпочитам да развивам регламентите на своите игри, вместо да губя време за покани, молене на лични и спам във всяка тема:D

Не мисля, че има нещо общо с модове, но нека не ти разводняваме темата.

Следващият път, когато Радко ми изпрати четири поредни пъти покана за участие в Мафия, както и на още 30 човека и едновременно с това напише 50 поста в различни подфоруми с думите "Ай запишете се, ВА", ще усетиш какво визирам ;) Но нека не разводняваме темата, Мафия си има цял раздел, няма смисъл да се спами за нея и в моите игри.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...