Jump to content

MAFIA 17: Christmas Mystery - Правила, роли, хайп

Radox

Recommended Posts

The Olimpic Hero

@StoneColdFaN, помня как в един сезон игра буквално с по един пост от по 1 изречение на ден. Ще помоля наистина да се записват само хора, на които им се играе и ще са инвестирани в играта.

• Haha 3

Да, такива играчи развалят играта и няма смисъл да се записват, те са във вреда на гражданите винаги.

Аз предлагам ако записаните са над определена бройка да направим КАСТИНГ. Всеки да гласува кои участници да отпаднат (по - лесно ще е, отколкото кои да участват) и събралите най - много гласове да не участват.

пп - Не знам кога съм се записал. Казах че ще играя, ако няма врачка. :D 

37 minutes ago, MJ23 said:

Казах че ще играя, ако няма врачка. :D 

Ебати тва BiZKiT как наплаши играчите. 😩

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

38 minutes ago, MJ23 said:

Аз предлагам ако записаните са над определена бройка да направим КАСТИНГ. Всеки да гласува кои участници да отпаднат (по - лесно ще е, отколкото кои да участват) и събралите най - много гласове да не участват.

пп - Не знам кога съм се записал. Казах че ще играя, ако няма врачка. :D 

С врачка е по-интересно. Какво имаш против нея?:D

The Olimpic Hero

Врачката е много интересна роля, не знам защо хората не я харесват. Култовото е, че може да ебе майката, както на мирните граждани, така и на мафиотите. :D И нямам предвид отиграването на Бизкит. Говоря за това, че в дадени случаи нарочно трябва да тръгне против мафиоти, за да има шанс да спечели играта. Абе има много интересни отигравания, свързани с ролята.

То и като гражданин има - да се напиеш на гъз и да им ебеш сезона. :)  За мен ролята е пълна пУмия и честно казано, ако не дай си Боже ми се падне и идея си нямам как бих я отиграл. :D 

The Olimpic Hero
1 minute ago, MJ23 said:

То и като гражданин има - да се напиеш на гъз и да им ебеш сезона.

Както многократно съм отбелязвал, даже и пиян имам най-добрият рийд в играта! Но така или иначе вече съм нов човек и не пия!

• Haha 3

23 hours ago, The Olimpic Hero said:

@StoneColdFaN, помня как в един сезон игра буквално с по един пост от по 1 изречение на ден. Ще помоля наистина да се записват само хора, на които им се играе и ще са инвестирани в играта.

Ти шибан ДЕБИЛ ли си бе ?

The Olimpic Hero
2 hours ago, HEIDENREICH said:

Ти шибан ДЕБИЛ ли си бе ?

Записвай се и държа да имаш поне по 10 поста на ден, които да са пълни анализи!

• Haha 1

До 18 декември има време, ще се запишат ;) Трябват ни само още 3 човека.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

The Olimpic Hero

Сега ще ви обясня за математиката в играта. Обаче не онази сбърката на Scott Steiner, защото той тогава правеше промо, а истинската математика! Аз в момента не правя промо и винаги казвам истината!

В Сезон 5, катко повечето от вас помнят, обясних математиката на @Mariyan01и ето, от него взе че стана човек и даже вече започна да печели и като мафиот!

Има едно плевенско менте, което доста обичате да следвате в играта, а всъщност математиката показва, че никога не трябва да го правите. Само вижте. @neshevдо този момент има 11 участия и рекордът му е 3 победи и 8 загуби. Това прави точно 27 % успеваемост и 73 % неуспеваемост.

Аз от своя страна също имам 11 участия и рекордът ми е тотално обратният на ментето от Плевен - 8 победи и 3 загуби, което значи 73% успеваемост и 27 % неуспеваемост.

Та след няколко дни, когато плевенското менте се запише в сезона, помислете си още един път кого ще следвате в тази игра! Човека със 73% успеваемост или този с 27%? Цифрите никога не лъжат, математиката никога не лъже, Вашият Олимпийски Герой никога не лъже!

6 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Сега ще ви обясня за математиката в играта. Обаче не онази сбърката на Scott Steiner, защото той тогава правеше промо, а истинската математика! Аз в момента не правя промо и винаги казвам истината!

В Сезон 5, катко повечето от вас помнят, обясних математиката на @Mariyan01и ето, от него взе че стана човек и даже вече започна да печели и като мафиот!

Има едно плевенско менте, което доста обичате да следвате в играта, а всъщност математиката показва, че никога не трябва да го правите. Само вижте. @neshevдо този момент има 11 участия и рекордът му е 3 победи и 8 загуби. Това прави точно 27 % успеваемост и 73 % неуспеваемост.

Аз от своя страна също имам 11 участия и рекордът ми е тотално обратният на ментето от Плевен - 8 победи и 3 загуби, което значи 73% успеваемост и 27 % неуспеваемост.

Та след няколко дни, когато плевенското менте се запише в сезона, помислете си още един път кого ще следвате в тази игра! Човека със 73% успеваемост или този с 27%? Цифрите никога не лъжат, математиката никога не лъже, Вашият Олимпийски Герой никога не лъже!

7 hours ago, The Olimpic Hero said:

Както многократно съм отбелязвал, даже и пиян имам най-добрият рийд в играта! Но така или иначе вече съм нов човек и не пия!

Сигурен ли си? :(

5 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Човече още помня случая и ако те бяхме номинирали(както настоявах) можеше и да имаме шанс и ако не се лъжа бях прав в това което писах за номинациите. А да кажеш, че от това съм станал що годе добър играч е смехотворно. Та въпроса е пак ли си пиян?

• Haha 2
The Olimpic Hero
3 minutes ago, Mariyan01 said:

Та въпроса е пак ли си пиян?

Не, не съм. Само обяснявам математиката и билдвам сезона! Кое не разбираш?

Just now, The Olimpic Hero said:

С това как си ме направил добър мафиот. глас за Олимпик. Причина: Тотален шизофреник или тежко пиянство:ph34r:

50 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Аз пък съм бил гражданин в 100% от сезоните, в които съм участвал. В два от тях - 7 и 10, мафията насра и ме елиминира още в първата нощ. Тези 2 сезона са 33% от 6-те ми участия. Като добавя процентите от това насиране към процентите които съм бил гражданин, това прави общо 133%. Към това бих прибавил и процентите, в които оцелях до края на сезона - 6, 13 и 16, което прави още 50%. Като прибавя и това, стават общо около 183% вероятност следващия сезон пак да еба мамата на мафията :)

45 minutes ago, The Olimpic Hero said:

43 minutes ago, Mariyan01 said:

С това как си ме направил добър мафиот. глас за Олимпик. Причина: Тотален шизофреник или тежко пиянство:ph34r:

Момчета, дано се паднете в различни отбори в сезона, ще е истинско удоволствие да се наблюдава продължението на тази връжда!

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

The Olimpic Hero

@Radox, дай сега малко по-сериозно. Какво стана с твоя колега от NVP Mystery? Нали щеше да дебютира. Защо официално не се е записал в сезона? Или пък готвиш някакъв овърбукинг още от сега?

Ъпдейт на записаните досега участници:

1. kabakov

2. Jack Bauer

3. The Olimpic Hero

4. Farest

5. MJ23

6. Price

7. Socki

8. Mariyan01

9.  Dudley

10. yaripim

11. OyeaH

12. ЧОТУДЕ

13. Enough*

Обявявам още 4 места за отворени. Тоест максималният брой участници в коледния сезон ще бъде 17. Ако се съберат толкова, записването ще бъде прекратено, като все пак ще може да се запише 1 резерва за в краен случай.

Засега от редовните играчи липсват @neshev @THE ENEMY @LightOne @Bobotsi @baikiro @Prince10 @hacky. Пичаги, записвайте са, за да направим традиционното снежно меле по празниците! Не разочаровайте феновете си!

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

4 hours ago, The Olimpic Hero said:

@Radox, дай сега малко по-сериозно. Какво стана с твоя колега от NVP Mystery? Нали щеше да дебютира. Защо официално не се е записал в сезона? Или пък готвиш някакъв овърбукинг още от сега?

Няма да има никакви овърбукинги и необявени роли/събития в сезона както казах. Всичко ще бъде напълно стандартно. Иначе относно Мистири, не знам защо още не се е записал. Май взе леко да дава задна, но ще видим :D

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор