Jump to content

UFC: Henry Cejudo готви завръщане

neshev

Recommended Posts

Бившият Flyweight и Bantamweight шампион, планира да се завърне през 2022, като се цели в битка с настоящия Featherweight шампион, Alexander Volkanovski, с което ще се опита да стане първия боец, печелил титли в 3 различни дивизии. 

През октомври, Cejudo отново се записа за тестване от USADA. 

Cejudo някой може ли да ми обясни що никой не го ебава за GOAT? Пичът размаза две дивизии за отрицателно време, детронира смятания за pfp1 Мишок и си тръгна като пич. Ако вземе, че бие Волкановски, ще бъде епично и абсолютно невиждано досега постижение. 

10 minutes ago, gboy said:

Cejudo някой може ли да ми обясни що никой не го ебава за GOAT? Пичът размаза две дивизии за отрицателно време, детронира смятания за pfp1 Мишок и си тръгна като пич. Ако вземе, че бие Волкановски, ще бъде епично и абсолютно невиждано досега постижение. 

Какво е размазал? :lol: Че пичът има я една защита, я не. Как да го сложиш до пичове като A. Silva, GSP, Jones, Fedor, които са доминирали над десетилетие? :D 

Не ме ебе за битка с Волкана, да излезе срещу Petr Yan, това ще е доста по-интересно. 

Сехудо е легенда, но реално влезе в ГОАТ дискусията за буквално 3 битки - ММ, Dillashaw & Cruz. Нямаше и една година на върха. Трудно ми е да го приема да най-велик пир това положение. Иначе той за този мач с Волкановски говореше още първата седмица като се пенсионира. Чакаше една година някой да го потърси с големите пари, погрешно смятайки че Динята го ебе за малките дивизии, но явно се усети и реши сам да се върне

Волкановски си има претенденти в дивизията и не ми се иска точно Сехудо да прескача останалите претенденти, и аз съм надъхан за битка с Ян, но той явно гони големи постижения на хартия а не най-интересните битки

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Е, той срещу TJ беше защита на FW титлата. После и BW спечели и защити срещу Мораес и Круз. Реално един мач само загуби от Mighty Mouse и после взе реванша, срещу Бенавидез загубата му е сплит след отнета точка. Огромен е Сехудо, ще е уникално да се върне и да играе за 145 титлата. 

Добре сте споменали нагоре, маниакът мислеше, че Дейна ще му даде някой лев като се отказа. Да ама се сблъска със суровата действителност- ми никой не го ебе за него. Аз лично наистина се надявам да получи мача, пичът много си вярва и ще се радвам Волкановски да му откъсне главата.

Какъв GOAT, те кежуъл зрителите не го знаят кой е.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...