Jump to content

NXT: WarGames - 5 декември 2021

THE ENEMY

Recommended Posts

NXT_WARGAMES_poster_2021.png

Brand: NXT

Date: December 5, 2021

City: Orlando, Florida

Venue: WWE Performance Center

MATCHES:

WarGames match

Tommaso Ciampa, Johnny Gargano, Pete Dunne, and LA Knight vs. Bron Breakker, Carmelo Hayes, Grayson Waller, and Tony D'Angelo

20211123_NXT_WarGames_Match_mens_FC_Clea

WarGames match

Raquel González, Io Shirai, Cora Jade, and Kay Lee Ray vs. Dakota Kai and Toxic Attraction 

20211123_NXT_WarGames_Match_womens_FC_Da

Hair vs. Hair match

Cameron Grimes vs. Duke Hudson

20211123_NXT_WarGames_Match_GrimesHudson

Singles match for the NXT Cruiserweight Championship

Roderick Strong (c) vs. Joe Gacy

20211123_NXT_WarGames_Match_StrongGacy_F

Tag team match for the NXT Tag Team Championship

Imperium (c) vs. Kyle O'Reilly and Von Wagner

20211130_NXT_WarGames_Match_ImperiumORei

• Upvote 3

Баси никой ли го не е гледал още? Аз мисля да го дръпна и да гледам двата мача в клетки. 

Гледай го. :)

ГЕЙси срещу Rodderick Strong - Този мач си заслужава единствено заради появата на следващата МЕ атракция, бастионът на спортната забава и бъдещ унищожител на AEW - Harland. ;)

Мачът за отборните е тотална скула, НО, имаше забавен момент след мача, когато Von Wagner тръгва да turn-ва на Kyle O'Riley и по чудо face-ът се усеща и го пребива. 😂

Олигофренски сегменти с аотягата Ikemen Jiro, в които пребозва с джънк и се просира. :wacko:

Някакъв маняк го остригаха, което винаги е бонус.

Мъжкият и женският War Games си заслужават. Това пиче, Cora Jade, спокойно може да замени AJ Lee и Paige. Само на 20 е, има някаква харизма и умения, и изглежда еблива. GiGi Dollin също ще е име, за което ще се чува тепърва. 

В мъжкия добре го изиграха, младоците ме кефят, имат добри образи и може да им се получат нещата. Брони Брейка ще ебе здраво. Тоя я има, я няма 10 мача, за една седмица направи мач със стълби и мач в клетка, и не изглеждаше сякаш не знае къде се намира. Евала, майна!

Туй то, приятно PPV под 3 часа. Няма некви петзвездни класики, но беше прилично. NXT 2.0 > абоминицията на ХашХашХаш. Да, казах го!

• Upvote 1
  • Like 1