Jump to content

WWE RAW - 22 ноември 2021

Recommended Posts

@Sugarev защо ни предаде така?

Riddle with Randy Orton defeated Dolph Ziggler with Robert Roode

Bianca Belair defeated Tamina

AJ Styles and Omos defeated The Street Profits

WWE Women’s Tag Team Championship Match

Queen Zelina and Carmella defeated Rhea Ripley and Nikki ASH to become the new champions

WWE 24/7 championship match

Cedric Alexander defeated Reggie to become the new champion

WWE 24/7 championship match

Dana Brooke defeated Cedric Alexander to become the new champion

Bobby Lashley defeated Rey Mysterio and Dominik Mysterio

WWE United States championship match

Damian Priest defeated Sami Zayn

WWE championship match

Big E defeated Austin Theory

Някакъв фен влезе с 200 на Rollins. 😂

Завиждам му на самообладанието, че не му вкара няколко ритника.

2 minutes ago, neshev said:

@Sugarev защо ни предаде така?

Някакъв фен влезе с 200 на Rollins. 😂

Завиждам му на самообладанието, че не му вкара няколко ритника.

Thanks нешка, малко зает съм тия дни..

Absolute madlad

Тия които скачат на бой на кечистите какво постигат? Дори слава никаква, защото ги режат на момента от камерата.

• Upvote 3
The-Resident-Ev!L
10 minutes ago, Hachiko said:

Тия които скачат на бой на кечистите какво постигат? Дори слава никаква, защото ги режат на момента от камерата.

Трябваше да си направят снимка и бам. :D

batistaheel

Остин Теори аз за първи път го гледам в сингъл мач и съм впечатлен. Виждам в него младия Джон Сина, а може да бъде следващия Джон Сина. Дано не му секнат пуша, защото момчето е пълния пакет. Добра физика, която още има на къде да се развива, предвит годините му, добри умения на ринга, добри умения на микрифона. И Джон Сина на неговите години се е борил с Брок Леснар за WWE титлата. Интересно ми е какво е мнението на моя добър приятел Врагът @THE ENEMY за този талантлив кечист? Виждаме ли ранната версия на следващия топ фейс? 

Беки се подиграва на Лив, но и тя беше ъндърдог някога и ако не беше публиката, която застана зад нея при хийл търна ѝ, не знам къде ще ше да бъде тя днес, но най-малкото нямаше да бъде на това ниво. Дано и Лив получи този шанс. 

Изненадан съм, че Зелина и Кармела станаха шампионки, явно някой ги харесва зад кулисите. Според думите на Зелина дори Винс и се извинил лично, че неин сегмент бил отрязан в едно шоу. Странна работа, след като уволни мъжа ѝ. 

На Ридъл искрено се смях когато имитираше Ортън. Има хляб в това момче. 

• Upvote 5
Chicky Ricky

Този Роу май беше добър. Austin Theory сигурно скоро време ще получи mid-card пуш, а след години - световна титла, ако не го уволнят де. Оня фен, дето скочи на Ролинс, си беше бая едър, а не ония хилави фенчета, които скачат от барикадата. Нормално е да го гътне, ама Сет остана в образ и след като реферите хванаха фена той му се дървеше, както едно време през хийл ръна му 2015

• Upvote 2
HeaDMaKeR™

Austin Theory е на 24 години и ми е кеф да виждам, че му дават поле за изява.2022 ако се докопа до US/IC титлата ще е доста добре за него, потенциална звезда е, изглежда добре, има умения, просто времето ще покаже, но за момента го харесвам и съм ЗА да видим някой младок като шампион.

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Казват, че манякът къде е скочил на Ролинс е бил преебан от фалшив акаунт в нета на Ролинс, който е искал пари от него и после не му ги е върнал.

• Haha 2
THE ENEMY

Толкова добър Raw не съм гледал от наистина доста време.:D Нямаше обичайните простотии и филъри, които да те карат да се питаш, защо по дяволите това нещо получава ТВ таймслот? Отново си имаше комедийни сегменти, но този път самото им изпълнение беше топ и наистина си изпълняваха целта, а именно да забавляват.

Първо, да, Мат Ридъл е шибано епичен.:wank: Уникална работа с това пародийно превъплащение в Ренди Ортън, супер забавно за гледане във всеки един момент.:D Моето впечатление е, че Винс го вижда по-скоро като новия Крис Джерико. И него го мъчеха така с някакви тегавни, които никой не може да изиграе излизайки оувър от тях, но той все пак успяваше. Така и с Ридъл. 90% от ростера ако го накарат да прави такива неща, ще се нацупят, ще кажат че е гавра с тях и ще се провалят. Но Ридъл е супер талантливо и харизматично копеле, което успява да изцеди максимума от всяка една ситуация. Той не изглежда като идиот в ролята на лакей и суперфвен на Вайпъра, а по-скоро като някакво малко хлапе, което е срещнало идолът си, леко маркщината му е като на Бил и Тед от филмите дори, или поне това ми беше първата асоциация.

Дори сегментът за яйцето не беше пълен пачи хуй. Нямаше голяма логика във всичко което се случи, но пък съм доволен, че то доведе до този изненадващ тайтълшот за Остин Теорията. Беше си супер неочаквано, но пък е някакво разнообразие. И без да се правя на някакъв който си има идея от тези неща, но поне в моите очи подобен сегмент, в който лично Винс ти дава тайтълшот, донякъде може да се приеме и за показателен, че той ти е фен. 

Що се отнася до самия Остин, кадърен кечист е определено, според мен има интересен стил на ринга, индикация е, че и поне според слуховете, Пол Хейман му беше голям фен, когато той буукваше червеното шоу и дор го е изискал тогава от NXT. Ако двамата имат възможност да работят заедно, и не говоря дори да му е мениджър или да има нещо общо с него на екран, а чисто и просто да му помогне при работата с промотата, то това момче го очаква светло бъдеще. 

Откъм гимик не е нищо особено. Тайлър Брийз беше предишния пич който си правеше нонстоп селфита, но той беше по-скоро някакъв хомо нарцис, когото изкарваха като напълно невменяем.:D Виж, при Теорията има някакъв по-дълбок замисъл, макар отново на пръв поглед да става въпрос за комедийни сегменти през по-голямата част от времето. Но и Остин все още го градят по-скоро като някакъв хлапак и според мен ако някога получи един по-сериозен пуш, може би ще претърпи някакво развитие и като образ. Иначе определено в този мач срещу Биг И се представи ок.

Беки Линч и този път демоснтрира колко добра е на този шибан микрофон! Показа една класа с това как може да излезе на ринга с чантове които скандират нейното име, а тя през цялото си промо да ги поведе от това да я обожават, през това да млъкнат и да почнат да я слушат внимателно, та чак до това да я изпратят с освирквания. Респект за мама Бекс, в един момент дори се зачудих дали не е пробвала от праховете на Скалата.:D

Put-на over и кака Лив, а публиката ако не друго, то за пореден път демонстрира с реакциите си, че независимо от този 50/50 буукинг, Морган остава едно от имената за които им пука. За самата Лив би било кофти развитие, тази история да завърши с това просто да бъде скуошната, каквито всъщност са индикациите. След това не виждам вече какво толкова интересно могат да правят с нея. Да я сложат в рандъм таг тийм с някоя друга кифла и да я пратят да гони отборните титли? Може би това е най-реалистичния вариант, но и това сме го гледали вече милион пъти и няма да доведе до нищо добро за самата Морган, която си е талант и заслужава повече. Така че колкото и да са малки шансовете и, ще стискам палци в тази вражда да счупи прокобата, защото една победа може да и цементира статуса оттук нататък.

Изкефи ме и мщната доминация на всемогъщия Лашли, който погреба двете мистериота наведнъж. Така се билдват подобен тип кечисти, а Боби в момента отново изглежда като непобедим изрод, като черният Шварценегер на WWE.:wank:Добра новина са и титлите на Зелина и Кармела. Зелина особено го заслужаваше най-накрая. Друга супер талантлива мацка, която остана подценена през годините. Също е една и от най-кадърните кучки на микрофона.

• 2 weeks later...
The-Resident-Ev!L
On 11/24/2021 at 7:08 PM, THE ENEMY said:

Изкефи ме и мщната доминация на всемогъщия Лашли, който погреба двете мистериота наведнъж. Така се билдват подобен тип кечисти, а Боби в момента отново изглежда като непобедим изрод, като черният Шварценегер на WWE.:wank:Добра новина са и титлите на Зелина и Кармела. Зелина особено го заслужаваше най-накрая. Друга супер талантлива мацка, която остана подценена през годините. Също е една и от най-кадърните кучки на микрофона.

Много сладко говори English. 

За визията да не говорим много красива жена. :)

• Upvote 1
  • Like 1