Jump to content

Форумен "Сървайвър". Глава II - Първа кръв

Recommended Posts

Минаваме към последния трети цитат - 0:0 сте за момента!

_ _ _ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _, _ _ _ _ _ _  _ _ _ _ _  _  _ _ _ _ _ _ _  _ _ _ _ _ _: _ _ _ _  _  _ _ _ _ _ _ _ _ _  _ _ _ _ _.

По три букви от всеки!

Edited by The Best

Д о _ р и  _ р и _ _ е _ и, х у _ а _ и  к _ и _ и  и  _ а _ _ а _ а  _ _ _ е _ _: _ о _ а  е  и д е а _ _ и _ _  _ и _ о _.

Сещате ли се сега какъв е цитатът? Ако не, дайте по още една буква!

Edited by The Best

Добри приятели, хубави книги и спяща съвест това е то идеалния живот Марк Твен

Edited by Mariyan01

Край! Мариян печели с 2:0 и взима имунитета! Той ще има право на два гласа на племенния съвет!

Първият цитат бе от Шекспир - Човек знае какъв е, но не знае какъв би могъл да стане. Вторият на Конфуций - Животът е простичко нещо, но ние настояваме да го правим сложен.

Очаквам ви на племенния съвет. Скоро ще получите подробности във вашия племенен чат! Успех!

Вече имам резултатите. Никой не пожела да излезе от анонимността и да напише името си или да напише причини за решенията си. Ето какво реши племето "Кафевите":

Капитан на отбора ще продължи да бъде @neshev с 5 гласа. Един глас получи Кабаков.

Племето с 4 гласа "за" напуска...

Spoiler

По един глас инкасираха Кабаков и Нешев!

Време е капитаните на двете племена - @Himler и @neshev да се свържат с мен на лични през капитанския чат и да започнат договорки за удобен ден и час за следващата междуплеменна битка!

@BAITO6O може да направи прощално обръщение към своите бивши съотборници. Има правото да го направи до утре в 23:00ч. в тази тема!

Здравейте, играчи от племето на ”Белите”. Във втората игра аз ще ви изненадам с изготвена лично от мен игрословица. Тя не е нормална игрословица. В нея се намират единствено имена на съфорумци от BWC. Стари легенди, нови надежди, нашумели потребители от близкото и далечното минало – вие ще трябва да откриете кои потребители се крият в тази игрословица. Всяко име ви носи точка.

Не адмирирам подсказването в тази игра поради една проста причина – няма как да сте сигурни, че сте уцелили точния съфорумец, преди аз лично да оповестя точните имена. По-добре е всеки да опитва да попълва с имената на различни потребители да попълва игрословицата и само ако е сигурен, да се довери на своите съотборници.

Попълвате по-отделно игрословицата. Имате на разположение 30 минути. От 20:30 до 21:00ч. Няма да има бонус време, освен при завършена напълно игрословица! Тогава всяка оставаща минута до крайния срок ви дава една точка към актива. Накрая събирам точките ви и сборът се явява резултатът на вашето племе. Трябва да сте готови преди 21:00ч. и да сте постнали в темата вашата игрословица!

В игрословицата няма цифри и знаци, а само букви на латиница! Имате два варианта за попълване на игрословицата! Единият е да пишете директно в квадратчетата, но не съм сигурен дали всеки браузър ще ви позволи това. Ако не се получава – пишете по следния начин: пишете думите Водоравно и Отвесно, след което попълвате имената, които сте разпознали.

Пример:

Водоравно

1.     TheOlimpicHero

Отвесно

2.     Justafan

Продължавате да описвате форумните имена на потребителите на BWC в двете графи, ако не можете директно да ги попълвате в квадратчетата на игрословицата! Всяко квадратче отговаря на една буква! Имате време от 20:15 до 20:29 за градене на тактика и въпроси относно играта! Капитанът @Himler и знаменосецът @Brutalnia трябва да потвърдят в темата своето присъствие още сега, за да получат бонуса си в играта! Пожелавам ви успех!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...