Jump to content

WWE RAW - 15 Ноември 2021

Recommended Posts

20211112_Raw_LashleyMVP_FC_Monday--98d11

WWE Raw episode of November 15, 2021, will feature the aftermath of the previous week’s episode where Kevin Owens turned heel on Big E. The event will air from Gainbridge Fieldhouse, Indianapolis, IN.

The forthcoming edition of Monday Night Raw will feature the new #1 contender for the Raw Women’s title and a member of Raw Survivor Series women’s team Liv Morgan confronting Raw Women’s Champion Becky Lynch. It will also feature how Big E responds to last week’s attack by Kevin Owens. 

Keep on reading to check the complete details on the November 15 episode of WWE RAW with preview, match card, start time, location, tickets, and more information.

• Upvote 2

Absolute madlad

Шоуто не беше нищо особено, но трябва да отчета промото на Becky. Добра е, много е добра на микрофона, и успешно размиват границите с Charlotte.

Препоръчвам това интервю:

Сравнено с нея, Liv Morgan ми изглеждаше плаха и неподготвена на микрофона.

johncena2
52 minutes ago, neshev said:

Шоуто не беше нищо особено, но трябва да отчета промото на Becky. Добра е, много е добра на микрофона, и успешно размиват границите с Charlotte.

Препоръчвам това интервю:

При Лив Морган не са важни толкова уменията на мика, и за сметка съм сигурен че има добри умения, просто не ги е показала, тапърва ще видим. 

При Лив Морган,очевидно имаме история подобна на тази на Даниел Браян и смятам, че с правилния билд Лив Морган може да загуби мача си срещу Беки, но да се стегне и да вземе мелето !

2 hours ago, neshev said:

Е как да и е на нивото като Лив Морган има общо сигурно 10-15 минути на микрофона откакто е в компанията, а Беки има по 10 минути на шоу. Няма как да са на един калибър в момента. Ливчето ще е го играе ъндърдога, които макар и да няма шанс ще се метне с главата напред. Както каза johncena2 - някакво подобие на историята на Даниел Браян, ест. не в тогавашните размери.

johncena2
2 hours ago, kabakov said:

Е как да и е на нивото като Лив Морган има общо сигурно 10-15 минути на микрофона откакто е в компанията, а Беки има по 10 минути на шоу. Няма как да са на един калибър в момента. Ливчето ще е го играе ъндърдога, които макар и да няма шанс ще се метне с главата напред. Както каза johncena2 - някакво подобие на историята на Даниел Браян, ест. не в тогавашните размери.

Има доста подкрепа от страна на публиката, така че като нищо могат да измислят това а и Лив Морган е една от най-подценените кечистки в федерацията!

Metzgermeister

Беки и Шарлът са на върха в момента, но промо уменията им никога не са ми допадали. Кралица Шарлота преиграва толкова много винаги и просто тонът ѝ звучи точно като "обясняване кат некой путка" напук на травеститския ѝ външен вид, а Беки поне вече се отърва от онзи досаден навик да си декламира промотата с присвити очи и примлясквайки след всяка фраза. Манди Роуз и д-р Брит Бейкър имат доста по-деликатен начин да си изнасят промотата и успяват да си билднат персонажите, без да се превземат. Добре е щерката на дядо Рик и ирландската червенокоска да си водят бележки.

• Upvote 1