Jump to content

Кубрат Пулев ще се състезава в нов боен спорт Triad Combat

Recommended Posts

1 hour ago, neshev said:

:lol:

TOMORROW I SHOW YOU!!!

Edited by Radox
  • Haha 2
  • Wank 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Добър цирк стана. Мир, горичкият, ако отиде в кръчмата при @Farest за по - кратко време ще го нокаутира всеки от пиещите там.

• Haha 2

Добре прояви милост Пулев, това можеше да завърши много зле, съдията е олигофрен.

Жалко, че пропаднаха нещата с Витор, той трябваше да е на мястото на Мир, след онова, което причини на Холифийлд.

Идеален е този цирк за нашия, ще се прави на велик и ще взима добри кинти в боеве с явно несъответствие. Дано се върне към нормалните боксови мачове, но ако това е имало финансов успех и се продължи с тоя формат, надали.

• Upvote 1

Цялата организация изглежда като пералня, като видиш какви заплати раздават, участия на Металика, продукцията също изглежда скъпичка. А къде е интересът към това нещо? :D Кой реално би си платил да гледа B/C левел боксьори и МеМеЙци да се налагат в боксови мачове? :lol:

Иначе извън тролните преди битката. Имахме професионален боксьор, който допреди 2 години се би за световната титла, срещу BJJ МеМеЕец, на когото пикът му беше преди 15 години, в боксов мач. Няма как. Все едно да си направи един jiu jitsu мач. Мирката ще го предаде за 30 секунди максимум. 

Феноменална победа за Българският лъв Кубрат Пулев срещу иконата в емимея Франк Мир. Пулев изигра мача много умно с много агресия и добър блокинг. Логично успя да спечели. Показа и милост и състрадание към жертвеника. Поредна победа за Пулев, но по-важното поредна победа за БЪЛГАРИЯ. :beer:   

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Ебати цирка беше това :D

Логично действие на Пулев, вече е ясно че няма да види мач за титла, поне да направи възможно най-много пари, а тия Трилър помии плащат добре.

Мир беше тотално неадекватен според мен, вижда се че и той е отишъл да прибере един голям чек преди пенсия.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

За пет лева - толкова :D . Евала на нашия, че не продължи след тая лява кука, щото Франк тотално загуби ориентация и си стоеше на краката само по инстинкт. Нямаше смисъл да го убие в с някоя деснячка и да го сглобяват после. 

Иначе интервюто след това беше култово, няма кво :D 

Бригс и Рампейдж направиха шоуто, сигурно ще се пуснат и в мач по-нататък. Особен вид кеч е това и няма какво да се лъжем - бая такива ще има занапред. Циркови мачове, представяни като истински и съмнително доколко са такива. При братята Пол да не е различно? Или някой наистина вярва, че оня смешко завърши наравно с Флойд Мейуедър? 

ПС Сега гледам шоуто и после ще правя ПЪЛЕН АНАЛИЗ 😎

Edited by gboy

Добре, кочове, време е за ПЪЛЕН АНАЛИЗ на новия ултра иновативен, мега новаторски спорт, на който ще викаме просто Триад Кобат 😎

Истината е, че като разбрах за какво става въпрос, бях убеден, че това ще е поредният fighting circus, в който разни пенсионери ще се чудят как да вземат едни пари без да се ударят помежду си. Такова работи сме гледали бол през годините и не виждах защо това да е различно. Съвсем сериозно, без никаква ирония го казвам - това беше много яко шоу, и беше всичко друго, но не и бойната пародия, която очаквах. 

Единствените циракджилъци бяха покрай ринга, където Рампейдж и Шанън Бригс се тролеха през цялото време и правеха кеч промота, което си е съвсем на място и беше доста забавен елемент към иначе брутално яката файт карта.

Още първия мач между Steven Graham и Harry Gigliotti (никога  не съм ги чувал) беше касапница и двата дадоха всичко от себе си - стана тотален slugfest и двамата се раздадоха до последно. Никой от бойците от първия до последния мач (изключение на МЕ) не беше излязъл да губи, всички си бяха мега надъхани и се оказа, че боят по тези правила дава много голяма възможност за атрактивни изпълнения. Малките ръкавици си казват думата, както и странния ринг, където няма накъде да бягаш. 

Със сигурност мачът на вечерта беше между Derek Campos и Brian Vera, който спокойно може да е MOTY сред всички бойни спортове тая година - имаше всичко - нокаути, обрати, непозволени удари, супермен пънчове и всичко останало. Двамата бяха яко във филма и се смляха от бой. Зверска битка, препоръчвам да я гледате, ако ви попадне от някъде - няма да съжалявате. 

Приятната изненада бяха Мат Митрионе и Майк Пери, за които бях убеден, че са отишли за майтапа (особено Митрионе), но и двамата си се биха мъжки и понасяха яки удари без да циврят. Мачът на Пери се получи доста атрактивен, този на Мат не чак толкова, но като за битка на дебелаци си беше екстра. 

Лично аз съм супер изненадан от видяното и мога да кажа, че изобщо не съжалявам нито за времето, нито за парите, дето изхабих. Напротив - ако имат други такива шоута, бих си направил пак абонамент. Със сигурност по-добре дадени пари отколкото тия за ДАЗН, дето има месеци без нищо интересно. 

За МЕ - щеше да е култово, ко се беше появил Витор, защото Франк Мир определено си личеше, че е по заместване и може всичко да свърши с много тежък нокаут. Истината е, че Кубрат се показа като читав човек и не му отвя главата в момент, в който всички очакваха само това. След лявото кроше Франк беше като заспала крава - прав и неадекватен, нямаше и да разбере откъде му идва десницата. А въпреки всеобщото разбиране сред българите, че "тоо Кобрата мноо слаб, майна", ви уверявам, че чист удар щеше да му отпрати главата на Мир някъде зад оградата. Че остави другото, ми нямаше да могат и да му я намерят, като почнеше погото на Master of puppets :ph34r:.

---

В това нещо има хляб и може и да се превърне в истински спорт. Само ще ви кажа, че първото UFC изглеждаше далеч по-несериозно и аматьорско. Ще мине време, но ако продължат да вкарват надъхани момчета в триъгълника и да стават яки мачове, има шанс това един ден да бъде нещо легитимно (ако не фалират преди това). Пък и отборният елемент с точките е много приятен. 

• Upvote 2
  • Thanks 1

Да, действително хората яко си се млатеха и въобще не може да става дума за някакви симулативни истории.

Проблемът беше в ниското ниво на имената. Като изключим Пулев, май никой не е в елита на спорта и дивизията си към настоящия момент. Като следящ тежката категория в бокса, за мен единственият познат беше Александър Флорес, дето е джобър и в последния си мач много срамно полегна на Луис Ортиз. Ако успеят да привлекат някакви по-значими имена в бъдеще, би било интересно.

Edited by VSB

Значими имена едва ли ще преминат в друг спорт, камо ли пък нов такъв. За мен е по-добре да идват някакви надъхани джобъри и да се мелят до смърт, а популярните да се бият само в МЕ и това е. В BKFC е така и работи екстра - има яки мачове и след това разни бутаници между големи имена, които пък привличат интереса. Ако и тука го направят по тоя начин, аз ще съм доволен. :)

btw - Металика си изнесе цял концерт. Свиреха преди събитието, преди МЕ и след това продължиха цял час. 

Аз не разбрах защо ринга беше триъгълен. По този начин не се ли прецаква целия footwork? Струва ми се и че е леко непрактично, защото като те наврят в ъгъла няма измъкване.

Всеки сериозен боксьор на ниво Кобрата ше ги ебе тука всички ммайци. Това си е 80% бокс. Аз не виждам примерно кой ше бие Куврат тука от мма. Дори и Нгану да дойде пак ше яде хуяка. Просто бокса си е бокс. Куврат намираше главата на Мир както Фарест намира курви на бедрака ( много лесно) 

• 3 weeks later...

Това може да е по интересно. Пак Кобрата ще има предимство като боксьор, но Сантос си е страйкър за разлика от Мир, от много хора смятан за най-добрия боксьор в UFC. Видя се че вече не това което беше, но поне ще даде по-стабиле отпор. Както казах и преди, логична стъпка за Кобрата, ясно че няма да стане световен шампион, тук поне може да си натрупа едни стабилни лесни пари преди пенсия.

• Upvote 2

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Щото е дърг и е безсмислено да му бият кратуната като боксова круша, а така хем той ще бие, хем ще взима големите чекове.

Точно пък Кубрат никога не е насирал от който и да е. Винаги е търсил големи имена, ама никой не ще да се бие с него, щото няма кинти в мачовете. 

А триада беше доста добро събитие, ако са така и занапред бих ги гледал. 

На Кубрат цялата кариера му мина в тактиката да гони претендентското място на IBF и след като го постигнеше, следваше мишкуване и чакане на големия чек. Да, беше избягван в някои моменти, но и той можеше да бъде по-активен и да участва в по-големи мачове, докато беше със статута на задължителен претендент, вместо да бие от време на време по някой клошар, чакайки си тайтъл шота.

В момента би бил желан съперник от хора като Джойс, Йока, Хънтър, за Джойс даже и си казаха, че е имало предложение, но парите не ги устройвали. Естествено ще избере повечето кинти за почти боксови мачове срещу свършили емемейци, пред почти сигурната загуба от някой елитен боксьор.

Edited by VSB
1 hour ago, gboy said:

Точно пък Кубрат никога не е насирал от който и да е. Винаги е търсил големи имена, ама никой не ще да се бие с него, щото няма кинти в мачовете. 

щото се НАСИРАТ ОТ СТРАХ от него чуек.

И Кличко и Джошуа избягаха КАТ НЯКОЙ ПУТКИ и не му дадоха реванш, понеже щеше да ги разбие. 

То това е ясно, той и в първите мачове ги разби, но съдиите го прецакаха. Знаете как е, боксовата мафия е в заговор срещу клета майка България.

13 hours ago, VSB said:

В момента би бил желан съперник от хора като Джойс, Йока, Хънтър, за Джойс даже и си казаха, че е имало предложение, но парите не ги устройвали. Естествено ще избере повечето кинти за почти боксови мачове срещу свършили емемейци, пред почти сигурната загуба от някой елитен боксьор.

Че той и Кубрат е свършил със сериозният спорт, човекът е на 40 и не виждам какво има да гони в бокса повече. Два пъти стигна до тайтълшот - общо взето това му беше потенциалът. Доста по-ламави боксьори даже и до пояс се наредиха, ама айде. От тука нататък такива циркове ще прави и то е нормално.

Преди на няколко пъти преговаряше за големи мачове при определяне на претендентско място, но никой не го искаше, щото нямаше финансова изгода никаква. Нито Милър, нито Дилиън Уайт се навиха. Нави се малкото Фюри, Кубрат го би и толкова. За преди това, когато се бореше за тайтълшот с Кличко,  също натръшка немалки имена за онова време. Не знам някога да е бягал или да е правил курвенски номерца за съперници. 

Така и няма да разбера убийственото желание да се плюе по него и по Гришо. Никога не са казвали нещо лошо за страната, никога не са се ползвали с привилегии, нито пък дължат каквото и да било на тукашните фенове. За мачовете на Кобрата зорлем се събираха няма и десет хиляди души и то на билети от по 20 лв. Щеше да му е по-изгодно да прави селски вечеринки из хамбарите на английските орки - там се събират повече за далеч по-скапани мачове и си се радват. Понякога разбирам хора като Барбуков, дето се фръцнаха и не искаха и да чуят за България и за феновете тука. :unsure:

Те може и да не дължат нищо на тукашните фенове, но пък и ние не им дължим да ги харесваме. В случая на Кубрат какво толкова да му харесваме - от него лъха на селяндурщина, на мутра, не е постигнал някакви велики спортни успехи (ако бокса нямаше хиляда федерации никога нямаше да припари до мач за титла), самочувствие без покритие и т.н. И нещо за което той реално няма вина, но също е дразнещо, е че бг медиите го величаят до небесата. 

• Upvote 2
  • Thanks 1