Jump to content

Mafia: All Stars II

Socki

Recommended Posts

Just now, THE ENEMY said:

Добре пичове, аз излизам малко по работа. В това време ви оставям да мислите върху предложението.

#ХийлДъУърлд

#ДонтКилИносентГражданиИнДейУан:wank:

Към 21:45 мини към темата, че е доста вероятно задникът ти да е червен на този етап. :)

Аз тук съм напълно съгласен  с Енеми. Фарест не е някакъв мега неразгадаем играч. Не смятам, че има някой предвидим като цяло.

1 minute ago, neshev said:

Към 21:45 мини към темата, че е доста вероятно задникът ти да е червен на този етап. :)

de-niro-very-good.gif

Не става въпрос за това , че е някъв супер труден за разгадаване , а за това , че не помага с нищо на НАС гражданите. Колкото по рано бъде елиминиран , толкова по добре , пък ако е мафиот е още една награда. Ако ще гоним някого в ден 1 просто за да изгоним някого , не виждам по подходящ от Фарест. 

4 minutes ago, Dudley said:

Не става въпрос за това , че е някъв супер труден за разгадаване , а за това , че не помага с нищо на НАС гражданите. Колкото по рано бъде елиминиран , толкова по добре , пък ако е мафиот е още една награда. Ако ще гоним някого в ден 1 просто за да изгоним някого , не виждам по подходящ от Фарест. 

Какъв е шанса миналия сезон да съм бил мафиот и този също да съм и да ме нацелите като мафиот в ден 1. Шанса е 0.1. Не знам защо натискаш на мен. Може би защото ако си мафиот ми е по-лесно да те хвана защото още сме пресни от миналия сезон и знам какво ти се върти в главата. Точно тва искаш да направиш, точно тва ти е играта. Да махаш за теб опасните през деня, а да си правиш номерата вечерта. Готино брат, ама написах един пост а ти натискаш за мен все едно съм обесил някой гражданин публично. 

Just now, Farest said:

Какъв е шанса миналия сезон да съм бил мафиот и този също да съм и да ме нацелите като мафиот в ден 1. Шанса е 0.1. Не знам защо натискаш на мен. Може би защото ако си мафиот ми е по-лесно да те хвана защото още сме пресни от миналия сезон и знам какво ти се върти в главата. Точно тва искаш да направиш, точно тва ти е играта. Да махаш за теб опасните през деня, а да си правиш номерата вечерта. Готино брат, ама написах един пост а ти натискаш за мен все едно съм обесил някой гражданин публично. 

Ако шанса за теб е 0.1, не е ли и за него :blink:

Аз Светльо също бих го метнал, защото пак почна да пише някакви несвързани работи - "кой какво помнел, ама не го помнел" 🤔 сигурен съм че ще вкара някакви постове пак дето трябва да съм с вишу по философия да му разбера какво е имал предвид

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

42 minutes ago, Bobotsi said:

Или не си ме разбрал или нарочно ми извърташ думите. Той не "умее да играе прикрито", той просто не може да играе като гражданин. Ти кого предлагаш да метнем днес?

Беше иронично :) Понеже аз написах същото нещо като теб и Бизкита ми каза че заради такива като мен сме на този хал. Чети внимателно, момче, на една вълна сме с теб. Всичко е точно де, аз си казах кого бих метнал днес ;)

@Radox Решил съм да играя по смело, не в Ден 3 всички играчи да са ми 50/50, с много премисляния и недоверие към всичко казано. Риск печели, риск губи. В момента си ми дал солиден повод да те смятам за по скоро гражданин, така че в тази посока ще вървя. 

The Olimpic Hero

Добре, сърбят ме ръчичките, момчета. Светлия е ясно, че ще се появи чак към 21.00, нямам време да го чакам, а ми се играе играта.

Тук ще има няколко групи хора, както и накрая ще напиша и предложението ми вот, както и направо ще го гласувам още отсега, за да няма какво и защо. Само ще добавя, че в Ден 1 търся чисто стилово поведение, типично за гражданска или мафиотска игра. Мирните граждани играят много по-освободено и по-смело, а при мафиотите винаги се наблюдава стилова разлика, защото играят по-премерено, по-роботски и имат много постове, в които говорят много, а не казват нищо.

Започвам с тези, с които ще играя заедно в Ден 1:

THE ENEMY  - Заради реакцията му спрямо Radox и neshev, която е същата като моята. Има нещо странно около neshev и Radox, но за тях по-надолу в поста.

Jack Bauer  - Реакцията му относно ранните гласувания от нищото за мен бе напълно нормална. Radox я видя за странна, но за мен бе абсолютно нормална гражданска реакция.

Prince10 - На абсолютно едно и също мнение сме относно гласуването срещу Farest. Отделно също не намира за нормално поведението на Radox и neshev.  Това би трябвало да е гражданинът Prince10. Като мафиот е много по-прикрит и способен на "курвенски номера", както би се изразил примерно и THE ENEMY, хахаха.

hacky - Подобно на Prince10, може да има само два или три поста за деня, но ми звучат напълно граждански. Всеки един нормален мирен гражданин би се усъмнил в поста на Radox и ми звучи искрена реакцията на hacky, който някак си първосигнално гласува срещу Radox.

Човек, който ми е 60 на 40 гражданин, но няма как да бъда напълно сигурен:

Price - Каза, че е слушал подкаста и си е взел поука от това, че е хубаво да използва нови редове за абзаци. Изглежда ми като човек, който е надъхан да се докаже, че може да бъде добър мирен гражданин. Тоест сякаш не усещам някаква прикритост в него, а по-скоро искрено притеснение около това дали може да бъде добър мирен гражданин, както и желание да бъде такъв.

Играчи, които са ми напълно 50 на 50:

Bobotsi - Боботси каза, че е болен и му вярвам, но засега е писал прекалено малко и на този етап няма как да го рийдна. Обаче при Bobotsi със сезоните е показал, че в един момент, ако е мирен гражданин, успява да се изчисти. Ще видим, не е вотът днес.

Bizkit - Много ми е труден за разчитане. Да, играх с него в предния сезон, когато беше мирен гражданин. Играл съм с него и като мафиот, но като мирен гражданин имаме само един негов сезон, а и отделно самият Bizkit не пише по много. Няма да излъжа ако кажа, че в момента ми е най-трудният играч за рийд в сезона.

Играчи, които са ми по-скоро съмнителни:

Dudley - Започна странно за него - апатично и незаинтересовано, та даже стигна до там да тръгне по елементарната линия: "Олимпик, нешев, Радокс и ЕНЕМИ обсебват играта". Отделно е и за лесния вот Фарест. Няколко червени точки срещу Dudley, изобщо не ми харесва поведението му до този момент.

Farest - Само един пост в началото на деня, в който казва: "Старият Фарест се завърна". Е, дали е така, кой може да каже. Може да е удобно и фалшиво оправдание. Така или иначе за мен не е вотът днес, защото е прекалено лесен за Мафията. Както казах, играта вече би трябвало да е променена и не виждам проблем да си го гласуваме и в Ден 2.

LightOne - Светлия го няма, е какво мога да направя по дяволите. Само един пост с малоумно гласуване срещу neshev, заради дискорд шега. Абсолютно несериозно е това, не бих го гласувал засега, но и чакам по-сериозен пост от него, където да говори някакви неща за играта и играчите, а не глупости.

Двамата от запаса:

Radox - Ами тук няма какво толкова да се повтарям. Говорих много за поста на Radox. Съмнителен е и няма как изведнъж да му повярвам и да кажа: "Да, г-н Радокс, и аз ще играя с теб и печелим играта, няма проблеми". Де да беше толкова лесно. Абсолютно филмарски първи пост от Радокс, но каква точно му е целта ще видим впоследствие. Давам му реверанс засега, след няколко реда ще обясня защо и колко време е реверансът.

neshev  - Също странен старт от neshev. Изобщо го няма този neshev от предния сезон, с който почти веднага успяхме да се разчетем. Различен стилово е, отделно тийзна роля на Ловец, което беше адски странно. Отделно иска и да търка билетчета и да играе лотария. Ще видим какъв му е планът.

Обобщено за двамата: Давам им точно един ден реверанс, защото зад това странно поведение може да се крие силна гражданска роля. Това принципно е стандартно отиграване за силна гражданска роля. Ако имаш такава, със сигурност е добре да представиш и съмнителен образ, за да не те гони мафията и в същото време да можеш да ебеш мафията. Един ден за вас, момчета, дано да сте граждани и да видим какъв ще е суървът с вашето странно поведение.

И човекът, за когото ще гласувам днес:

ЧОТУДЕ - Просто му вижте този пост и се убедете, че това е най-политически коректният възможен пост в Ден 1. Първо говори, че това е най-силният каст в историята, сякаш да отклони внимание от нормалните неща, като намиране на останалите мирни граждани или търсене на мафиоти. Общо взето и надолу в поста си не казва нищо съществено, разтяга локуми, хем леко се съмнява в Радокс, хем е съгласен с него по линията Jack Bauer. Bizkit му бил любопитен. Имал пък и любимци в играта и негови открития от Сезон 6.5, както и THE ENEMY. Абе целият пост на ЧОТУДЕ стилово бие на мафиот, който уж говори някакви неща, но на практика не казва абсолютно нищо. По-късно през деня приема и поканата за мир на THE ENEMY, абе за мен това е типичният мафиотски стил. Играл съм мафиот, знам какво е да разтягаш локуми, знам какво е да говориш глупости за това колко се кефиш на каста, колко се кефиш на играчите. Това е моят рийд в Ден 1, по-късно ще разберем дали е правилен или грешен.

Това за мен е най-силния cast в историята на играта. Няма абсолютни дъна като Himler, няма неактивни участници като StoneColdFaN, Вики Миланов и Трите Хикса, няма и хора като Бай Тошо, които не играят играта, а само спамят и се лигавят. Може би само Farest, но не него сме му свикнали. Все пак той винаги е вот за Ден 1, тъй като когато е гражданин е полезен на мафиотите и те го държат докрая, а ако е мафиот просто предният сезон може да се повтори. Между другото и единствения му пост до момента ми е малко нехарактерен за него, прекалено нелигав е. Този на Радокс също ми е много странен. Обяснява са кат някой Врачка, чуек? И точно пък на рийда на Олимпик да вярва, при положение че всеки път като играе му хленчи колко е зле? Съгласен съм обаче с него за поста на Jack Bauer, първите две страници винаги са лиготии и оплаквания от играчите, че пак са се паднали да бъдат граждани без роли, а той търси информация за изводи след 5 поста. Друг любопитен играч ми е BizKiT, с който никога не съм играл. От останалите малко или много знам какво да очаквам, но той ми е енигма, а непознатото винаги е опасно. По тази логика за мен е добър вот в Ден 1, но от друга страна ще ми е любопитно да играя с ново лице. В сезона има и цели трима от любимците ми във форума и това са THE ENEMY и моите открития от сезон 6.5 LightOne и Price, с които си пишем и до ден днешен в онзи мафиотски чат. В тази игра обаче място за сантименталности няма и ако усетя, че искат да ме ебнат, хуят ще се насочи към тяхните дупета.

Глас за ЧОТУДЕ.

Има логика в думите на Olimpic. Съгласен съм за Price, че изглежда по-скоро граждански с последните си постове. Не съм съгласен за Jack Bauer, по-скоро продължава да ми бъде адски съмнителен. За neshev също не съм съгласен, този човек за мен е на 90% гражданин. Bobotsi, BiZkIT, Farest също са ми като на него 

С две думи, вижданията ми засега се припокриват с тези на бачи Лимпик. За ЧОТУДЕ също съм съгласен, че може би е най-съмнителният за мафиот до момента. Почна с някакви малоумни кокошки, сега пък този пост наистина беше мега странен.

ВАЖНО! Отсега да кажа - ако по някое време Olimpic го елиминираме и се окаже мафиот, то трябва да се върнем на ТОЗИ негов пост и да видим какви улики е оставил. Мафиотите обичат да пишат такива пълни анализи, в които разхвърлят другарчетата си по различните групи.

Глас за ЧОТУДЕ и от мен.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

С повечето неща, които е написал Олимпик съм съгласен, НО...

може да има само два или три поста за деня, но ми звучат напълно граждански

и в същото време

а и отделно самият Bizkit не пише по много.

Пълна шизофрения.

Трудно ще нацелим мафиот от първия път, но съм готов да помогна поне да разкрием нещо. Логичното тук е да търсим хора, които са имали интеракция помежду си, както обикновено правят мафиотите.

The Olimpic Hero
Just now, BiZkiT said:

Пълна шизофрения.

Разликата е стилово. Понякога от един пост можеш да усетиш някакъв нюанс, понякога и с десет не можеш да усетиш нищо. От двата поста на hacky усетих стилово гражданска игра, от твоите досега нищо не мога да разбера. Просто си ми труден за рийдване, това не знам дали е добре или зле. Ако си гражданин не е добре за твоята игра специално, защото явно трудно успяваш да се изчистиш.

Мда, Олимпик както винаги се опитва да си направи играта интересна. Дъдли, не се чуди, на този човек най-основната му цел е да се говори за него. Моят приоритет е да спечеля играта. На който му е странно поведението ми в Ден 1, да погледне гражданските ми сезони (само три са). Предпочитам или нулев ден, или да се махне някой като Фарест, Химлер или ЛеденияФен. Защото искам да улесня себе си и защото не искам от тези хора да ми зависи играта накрая. Интересно обаче как съм участника сигурно с най-много мафиотски сезони в историята, но се издадох като некой калтак още с първия пост. :D А за поведението на Радокс единствената ми логика е, че може да е Бодигард на Олимпик. Не виждам защо иначе ще му гали мадете по такъв начин.

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

The Olimpic Hero
1 minute ago, ЧОТУДЕ said:

Мда, Олимпик както винаги се опитва да си направи играта интересна. Дъдли, не се чуди, на този човек най-основната му цел е да се говори за него.

Ами не, аз играя играта нормално, специално в този сезон. Нямам за цел да се говори за мен. Просто съм един от хората, които обичат тази игра и обичат да я играят по този начин - с повече писане и анализи. Най-интересните хора в този сезон са Radox и neshev. Поведението им е странно и филмарско. Хайде, сега Radox  засега потвърждава теорията си от пост 1, че ще играе с мен, но защо и neshev веднага гласува против ЧОТУДЕ, хахаха. Това ако не е странно поведение, не знам какво е.

17 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Farest - Само един пост в началото на деня, в който казва: "Старият Фарест се завърна". Е, дали е така, кой може да каже. Може да е удобно и фалшиво оправдание. Така или иначе за мен не е вотът днес, защото е прекалено лесен за Мафията. Както казах, играта вече би трябвало да е променена и не виждам проблем да си го гласуваме и в Ден 2.

Проблема при Фарест е, че ние нещо по различно няма да видим от него. Дали ще пише 2 поста в ден 1 или 3 в ден 2 няма голяма разлика. Затова ако ще си ходи, трябва да е днес.

Много ми е забавно и как той е ЛЕСНИЯ ВОТ но за ЧОТУДЕ се събраха 3 гласа за отрицателно време. Иначе има резон в думите на Олимпик. Твърде малко е писал ЧОТУДЕ за да го определя, но имаше нещо фалшиво в първият му пост. От друга страна и той иска да махнем някой като Фарест, засега ми е 50/50

Нешев играе доста непоследователно, пуска някакви номинации без да се аргументира, каза че ще бъде потаен а същевременно е агресивен. Не съм убеден, че мафиота Нешев би играл така. Сякаш има роля, въпросът е на коя страна е...

The Olimpic Hero

@neshev, защо така веднага ме подкрепи срещу ЧОТУДЕ? Ще продължаваш ли с мистериозната ти игра днес или ще има суърв? Или пък суървът си го оставил за Ден 2 или 3?

17 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Най-интересните хора в този сезон са Radox и neshev.

Е това изречение просто е пълен дроп! Ние имаме по 5 поста, как така вече станахме най-интересните в целия сезон изобщо не разбрах...

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

13 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Ами не, аз играя играта нормално, специално в този сезон. Нямам за цел да се говори за мен. Просто съм един от хората, които обичат тази игра и обичат да я играят по този начин - с повече писане и анализи.

На базата на какво анализираш "чисто стиловата ми промяна"? Кога си бил гражданин с мен? Ще ти отговоря - в дебютния ми сезон 6, когато пак ви навивах за първи нулев ден, а на втория погнах мафиота Сплин и в сезона на Бобоци, когато отново ви навивах за първи нулев ден, а на втория погнах серийния убиец Бай Киро. Демек преди големия сняг. Този пост, за който толкова си се хвалал е на потребителя ЧОТУДЕ, дали гражданин или мафиот пак щях да го напиша. А иначе ти говориш как не трябвало да се играе роботски. Така е в първия ден, "политкоректни постове", защото нямам твоя извънземен рийд още от началото. :)

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

ЧОТУДЕ: 3 гласа (The Olimpic Hero, neshev, Radox)

Farest: 2 гласа (Bobotsi, ЧОТУДЕ)

neshev: 2 гласa (LightOne, Prince10)

Radox: 1 глас (hacky)

Не са гласували: THE ENEMY, Dudley, Price, Jack Bauer, Farest, BiZkiT

За елиминация са нужни 8 гласа. Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

The Olimpic Hero
4 minutes ago, THE ENEMY said:

Аве ко става ве! Нали щяхме да правим мир днеска?

ENEMY, без да ми се лигавиш само, а? Не съм си платил за забавния ЕНЕМИ, този сезон съм си платил за ЕНЕМИ, с който трябва да спечелим играта за гражданите.

Добре, поразмислих малко над конверсациите днес, най-вече тези в които бях замесен аз. Знаете добре ако сте следили играта ми последователно, че аз разчитам най-вече на анализирането на поведение. Да дам пример на Олимпик с неговия покер - и там поведението издава какви карти имаш понякога. Та от опитът ми от предишни сезони, за мен на този етап играта на нешев е гражданската му. Той е много добър в манипулациите и умее да контролира добре играта, когато е мафиот това са му силните качества. Но нешев не може да имитира гражданското си поведение едно към едно, там самите му емоции изглеждат други. И за мен тук това си проличава и ми изглежда сравнително искрен параноик. Ако не е така, значи си е подобрил значително актьорската игра, но на този етап това ми е мнението. 

Що се отнася до лигаване, няма такова. Тука си обясняваме как Фарест не можел да ни помогне дори ако е гражданин, все едно сме някакви идиоти. Еми ако Фарест се окаже шериф, доктор или к'вото и да е там друго от специалните роли, естествено че може и да ни помогне. 

Помислете добре. Да направим едно катеначо на мафията, този метод не случайно измислен точно от италианците. Така ще изтезаваме мафията, тя ще се уморява с всеки следващ ден, тук каста е наистина силен, все ще се намери някой герой който да хване нишката и да разгони фамилията на мафията. И за да не ми извърти пак някой думите, НЕ КАЗВАМ ВСЕКИ ДЕН ДА ГО ПРАВИМ НУЛЕВ, идеята ми е само днес, за да не им позволим да бутнат някой от нашите, което е много по-вероятно да стане, а накрая като нищо ще се окаже че сме си изгонили някой супер ценен играч с роля.

062898soc-wc-ita-nor-game.3.jpg

1 hour ago, The Olimpic Hero said:

@neshev, защо така веднага ме подкрепи срещу ЧОТУДЕ? Ще продължаваш ли с мистериозната ти игра днес или ще има суърв? Или пък суървът си го оставил за Ден 2 или 3?

Планирам тази игра да държа Мафията в тотално неведение, да не знаят къде седя и на къде мога да тръгна. Това ми е идеята за тази игра. :D 

За ЧОТУДЕ и аз имам какво да кажа, но нека да видим как ще се гласува. Това е ключовото в този момент. 

29 minutes ago, THE ENEMY said:

Що се отнася до лигаване, няма такова. Тука си обясняваме как Фарест не можел да ни помогне дори ако е гражданин, все едно сме някакви идиоти. Еми ако Фарест се окаже шериф, доктор или к'вото и да е там друго от специалните роли, естествено че може и да ни помогне. 

То тва се отнася за всеки когото гласуваме днес ? А и не само днес , но и през останалите дни , по тая логика да не гласуваме изобщо , докато не се разкрият ролите ?

Глас за Фарест