Jump to content

Mafia: All Stars II

Socki

Recommended Posts

2 minutes ago, Prince10 said:

За мафията е много удобно Фарест да си тръгне днес.

А чия елиминация би била неудобна за мафията?

Вижте тоя филм го играем почти всеки сезон в който Фарест присъства и като цяло не съм против, по няколко споменати вече причини - труден е за прочит, изчезва в много случаи. Негово убийство няма да отговори на никакви въпроси, но все пак сме в ден 1, където не е задължително да получаваме отговори от елиминацията на гражданин. Кой си разчел или кого смяташ че е по-логично да подгоним?

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Just now, Jack Bauer said:

А чия елиминация би била неудобна за мафията?

Вижте тоя филм го играем почти всеки сезон в който Фарест присъства и като цяло не съм против, по няколко споменати вече причини - труден е за прочит, изчезва в много случаи. Негово убийство няма да отговори на никакви въпроси, но все пак сме в ден 1, където не е задължително да получаваме отговори от елиминацията на гражданин. Кой си разчел или кого смяташ че е по-логично да подгоним?

На някой мафиот. И като сме го играли тоя филм защо пак ще гоните Фарест? 

Just now, Prince10 said:

На някой мафиот. И като сме го играли тоя филм защо пак ще гоните Фарест? 

Защото нямаме представа кои са мафиотите в ден1, ако ти имаш, отворен съм към предложения? Предполагам мислиш нешев за такъв щом си го номинирал, ще се обосновеш ли?

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Това което се опитвам да обясня е, че единствения начин да сме сигурни, че всички граждански роли ще работят за нас в първата нощ(а това е и най-големия ни шанс те изобщо да работят заедно някога, преди и мафията да е започнала да пуца), ще бъде ако не рискуваме в момента да изгоним някой, който може да има важна роля. В ден едно да се гонят хора винаги ми се е струвало като игра на руска рулетка. 

Идеята е ФАрест да се изгони , защото не допринася с каквото и да е за благото на гражданите. Идва , гласува и изчезва. В ден 3-4 когато се решава играта, вота ще бъде насочен към него , защото не е изчистен и защото се скатава. А и мафиотската му игра е просто идентична с гражданската и винаги в последните сезони остава до края. Така че вместо да чакаме играта да навлезне в решаващата фаза и тогава да се гони Фарест, може да го направим сега, ако ще гоним просто някого заради гоненето. 

4 minutes ago, Jack Bauer said:

Защото нямаме представа кои са мафиотите в ден1, ако ти имаш, отворен съм към предложения? Предполагам мислиш нешев за такъв щом си го номинирал, ще се обосновеш ли?

Дал съм го.

1 minute ago, THE ENEMY said:

Това което се опитвам да обясня е, че единствения начин да сме сигурни, че всички граждански роли ще работят за нас в първата нощ(а това е и най-големия ни шанс те изобщо да работят заедно някога, преди и мафията да е започнала да пуца), ще бъде ако не рискуваме в момента да изгоним някой, който може да има важна роля. В ден едно да се гонят хора винаги ми се е струвало като игра на руска рулетка. 

Загубата на един ден е загуба на информация.

The Olimpic Hero

Чакам @LightOneи след това ще изложа своите идеи за деня. От всеки съм видял достатъчно, за да гласувам в Ден 1, пак повтарям, в Ден 1, за да няма неразбрали. Това, че играя с някого в Ден 1, не значи че ще играя с него и в Ден 2, всичко се променя в тази игра бързо. :D

Фарест е възможно най-плахия вот в момента, но е факт, че той е рибата на масата (и аз да използвам ПОКИР термини (концентрирай се върху главната буква, това е тайно послание)). 

Тъй че, ако го оставим днес, на практика го оставяме в играта почти докрая. Защото Мафията ще го държи, като шаран #1, а се съмнявам някой да си заложи играта на негова елиминация. Демек, дори да е мафиот, той никога няма да бъде опция #1 за гонене. 

The Olimpic Hero

Аз тук съм съгласен с Prince10, че Farest е най-удобният вот за Мафията в Ден 1. Лесен, неангажиращ и никой няма да понесе вина за него. Имам друго име аз и съм готов да рискувам с него. Там става въпрос чисто за стилово писане и мафиотски стил на писане.

Иначе Farest може да е мафиот, да. Не ми хареса първия му пост, а той май е и единствен негов за деня. "Старият Фарест се завръщал". Много удобно звучи, но въпреки това искам друго име. Прекалено много хора вече подхвърлят Фарест, както казах, прекалено удобен, лесен и неангажиращ за Мафията вот.

@LightOne, кавал такъв. Айде появи се бе, че ме сърбят ръчичките. Искам да си изкажа теорията, но искам и да видя първо ти какво ще напишеш.

44 minutes ago, Prince10 said:

Загубата на един ден е загуба на информация.

И е печелене на една нощ, в която ролите могат да шибат. Вечният въпрос дали чашата е наполовина пълна, или наполовина празна.:wank:

@LightOne аре моля те, ако си гражданин, недей за пореден път да играеш като шизофреник и в този сезон.

Някакви увъртания и намеци за обети в Дискорда, баси ташака бате.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

@The Olimpic Hero, чета всичко, просто твоите постове, в които пишеш роман, а не казваш нищо не са ми по вкуса. Виждам, че се опитваш да си Бостън Роб, но тука не играеш с изкукуригал бивш ФБР агент и банда бавняри. С две изречения можеш да кажеш много повече, ако искаш, разбира се.

8 minutes ago, BiZkiT said:

@The Olimpic Hero, чета всичко, просто твоите постове, в които пишеш роман, а не казваш нищо не са ми по вкуса. Виждам, че се опитваш да си Бостън Роб, но тука не играеш с изкукуригал бивш ФБР агент и банда бавняри. С две изречения можеш да кажеш много повече, ако искаш, разбира се.

Тука сме от Георги Кехайов нагоре. :beer:

index.jpg.fd784debf84ebd963cd20a0231131f5f.jpg

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

1 hour ago, Price said:

@Bobotsi Би гласувал срещу някого, само защото умее доста добре да играе прикрита роля и да е абсолютно 50/50? И реално никога да не можеш да знаеш какъв е, без да има шериф, който да ти каже? Е заради такива като теб сме на такова дередже :)

Или не си ме разбрал или нарочно ми извърташ думите. Той не "умее да играе прикрито", той просто не може да играе като гражданин. Ти кого предлагаш да метнем днес?

4 hours ago, BiZkiT said:

^ Би ме изхвърлил, просто щото съм ти труден за рийд. :D Заради такива като тебе сме на такова дередже.

Я какво интересно съвпадение :ninja:

2 hours ago, BiZkiT said:

Не е трудно да ме припознаеш, просто не трябва да си параноясал като всички. Миналия сезон си играх ясно и отличително граждански, това че не можете да го видите и сами давате щит на Мафията зад която да се крият е друг въпрос.

Предполагам, че щом никой не може те разбере, не е в нас проблема :lol:

Както и да е, твърде много време му отделих на Бизка. Продължавам да твърдя, че Фарест е разумен вот. Вече почна да се говори колко лесен вот бил и накрая, понеже е много лесен ще остане до края на играта.

Признавам, че съм изненадан от контроверсиалният пост на Нешев с ловеца. Със сигурност не е случайност, но все още не мога да разбера какво имаше предвид.

@LightOne Жив ли си? :(

The Olimpic Hero
14 minutes ago, neshev said:

Айде, ве, @LightOne. Тука чакаме 13 човека, светилото Олимпийско да ни реши играта!!!

Е аз няма да го чакам цял ден. Той явно ще се появява само накрая на вечерта, а аз искам след 1-2 часа вече да изкажа теорията си, не ми пречи и сега де, но ще го чакам още малко Светлия.

То както Фарест е толкова лесен вот , така и не е . Хората които агитират тази теория , че бил възможно най лесния вот в момента , не осъзнават ли че дори и да е гражданин , то в решаващия етап на играта, отново ще е най лесния вот ? 

Фарест се гласува в ден 1 , защото след това е невъзможно 

• Upvote 2
  • Haha 1
Just now, The Olimpic Hero said:

искам след 1-2 часа вече да изкажа теорията си

Още отсега силно се надявам великата тийзвана от тебе теория да не е "Radox с този странен пост ми е 300% мафиот"...

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

The Olimpic Hero
Just now, Dudley said:

Фарест се гласува в ден 1 , защото след това е невъзможно 

Защо да е невъзможно? Всичко е възможно. Всичко е в главата, било невъзможно. Къде го видя това правило? Няма такова правило. Решаваме да го гласуваме в Ден 2 и го гласуваме, ако искаме.

7 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Защо да е невъзможно? Всичко е възможно. Всичко е в главата, било невъзможно. Къде го видя това правило? Няма такова правило. Решаваме да го гласуваме в Ден 2 и го гласуваме, ако искаме.

Никой адекватен няма да си заложи играта за да гони Фарест.

Тия неща ги знаеш, затова в предишния ОЛ СТАРС, където беше мафиот, го държа докрая. :happy:

53 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Аз тук съм съгласен с Prince10, че Farest е най-удобният вот за Мафията в Ден 1. Лесен, неангажиращ и никой няма да понесе вина за него. Имам друго име аз и съм готов да рискувам с него.

Олимпик, много ти е къса паметта. Нима забрави как с гласа на Farest спечелихме предишния All-Stars? Тогава на влакчето бяхме тримата мафиоти и той.

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

7 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Аз съм напълно съгласен тук. Първо, напълно е възможно Фарест да е мафиот, но според мен се преекспонира колко непрозрачен и труден за рийд бил. Няколко пъти съм го разгавал какъв е през сезоните в течение на играта. Така че подобна фиксация е вредна, защото е лишена от всякаква логика. Ми то в крайна сметка в играта има и повече от един мафиот. Ако удариш достатъчно мафиоти, в даден етап ще е много по-лесно да събориш и най-прикрития, независимо дали това ще е Фарест или не. 

The Olimpic Hero
Just now, neshev said:

Тия неща ги знаеш, затова в предишния ОЛ СТАРС, където беше мафиот, го държа докрая.

Аз го държах, но играта се променя, вече би трябвало да сме тук, за да си подобряваме играта и да не играем същата гражданска игра сезон, след сезон, след сезон. Мафиотската игра е много по-изчистена, знаеш ми идеята, да си подобрим гражданската игра.

Добре пичове, аз излизам малко по работа. В това време ви оставям да мислите върху предложението.

#ХийлДъУърлд

#ДонтКилИносентГражданиИнДейУан:wank: