Jump to content

Mafia: All Stars II

Socki

Recommended Posts

Титлата МЕНТЕ този сезон е безспорна и беше присъдена на @The Olimpic Hero;)

По-важното е, че от писанията ти днес лъсна насраното ти мафиотско дупи.

:(

• Facepalm 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Изключително продуктивен ден. Фарест и Бобоци е време да спрат да пишат, че оспамиха цялата тема с чаршафите си!

Та, като стана дума за продуктивен ден ... какво е мнението ви за мача на Курват довечера?

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

47 minutes ago, neshev said:

Колко звезди му даваш?

Ае @Farest какво ти значи ника? Винаги съм се чудел. 

Още като малко чаве си го измислих докато Акам. Беше ми за бгмафия и си останах така насекъде. 

Аз мисля, че има две врачки. Пасва идеално на 12 човека. 2 ма мафиота, 2 врачки. Въпроса е кой е другатаааа. Днес ще влезне в чата и демек бият. Ако днес ме гласувате просто ще бъде най-голямото малумие. 

Първо не изключвам възможността Фарест да е кръстник. Фарест ако е принц не трябва да има нищо против да го гласуваме, а както видяхме той не изгаряше от желание и дори ни обяви за глупави. Също така сметката с ролите не излиза.

Гражданите имаме: Шериф Доктор Ловец Принц? А мафията е съставена от двама души плюс врачка. Не виждам нищо учудващо единият мафиот да е кръстник.

Няма и как да сме сигурни дали мафиотите не са си знаели ролите още в първия ден. Ако не е Фарест ситуацията става по-сложна.

Единият вариант е Радокс. Има голяма логика двамата мафиоти да играят един срещу друг в даден момент, да не кажа че е задължително. Проблемът е, че ЧОТУДЕ не просто играеше срещу него, той се готвеше да го елиминира. ЧОТУДЕ няма защо да напира за елиминация на Радокс след като ако ще се жертва някой от двамата това трябва да е ЧОТУДЕ. То така и стана, но главно заслуги затова има Джак Бауер. Интересен е и вотът срещу Принца в ден 3 за който говорехме вчера. Казахме, че няма как да няма поне един мафиот там и така излезна. Бизкит може да не се води мафиот, но той трябва да играе като такъв, трябва да елиминира граждани. Разбира се, че може и да са двама с Радокс, не го изключвам като вариант, но много не ми се вярва.

Не ми се вярва Радокс да е мафиот, защото можеше да ни приключи още вчера. Аз бях на пангара, нешев изка да ме гони от незапомнени времена, нищо не му пречеше да ме махне. Вместо това той прави анализи, рови в постовете, вади откъси, защо му е да се занимава ако е мафиот. Мнението му много си прилича с моето, много е трудно да не играя с него. 

@neshev Ти казваш, че изведнъж ме е изчистил вчера, но ако се разровиш назад ще видиш, че съм му по-скоро гражданин от няколко дни. Или мафиота Радокс билдва този момент 3 дена, за да е още по-убедителен. Ами браво ако е така, но за мен везните клонят на другата страна.

И кажи ми Нешка, ако Радокс е мафиот какво се очаква да направим с теб. Ти отдавна изгори моста. Как се очаква да ти повярвам като ти си знаеш само "Бобоци е мафиот" "Гонете Бобици" "Къде си Бобе". Ако си гражданин допускаш ли варианта в който ти грешиш и аз съм гражданин. Трудно ми е да повярвам, че не ти минава през главата. Ето аз не съм 100% убеден че Радокс е гражданин, вярвам и че той също не е за мен. Ти си единственият който сякаш знае какво става. В моите очи на гражданин това е мафиотско.

Обобщително ще кажа, че аз нямам избор. Няма как да играя с нешев, нито той с мен. Ако Радокс е мафиот той вече е спечелил. Единственото което мога да направя е да се доверя на Радокс и двамата да играем срещу нешев. Ако нешев излезне гражданин няма да имам угризения, че съм го изгонил. Ще поздравя Радокс както му е реда. Срама е за нешев, който отказа да играе отборно този сезон.

Отново съм от телефон и пиша поста за 2 път защото форума е тъп, така че ме извинете ако съм оплескал нещо.

Що да няма как да играем? :D

Ако Радето не спре да троли и продължава да иска да ме гласува, утре му сецаме ДУПЯНЦИТО. И в двата случая ПИЧЕЛИШ. 

За съжаление, най-после лъсна зле прикриваната през целия сезон истина за Bobotsi и neshev:

Spoiler

istockphoto-1183505117-612x612.jpg

:( 

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Странно е защо никой не прави анализ Бизкит. Пичът беше Врачка, която не успя да се присъедини успешно към мафиотския чат. Другото е, че до края говореше за мафиотите в множествено число. Той си мислеше, че те са двама активни. 

В Ден 4, когато елиминирахме ЧОТУДЕ, той вече е имал три проверки. Едната със сигурност е била по Фарест. Няма логика да не провери човек, който може да е 50% мафиот, а да гони на сляпо. Тогава се разкриха доста роли и останахме Аз, Радух, Боботси и СветлияЕдин като потенциални мафиоти. Възможно е да е бил капо. Да е проверявал само граждани, извън имената, които посочих. В Нощ 4, не е уцелил мафиот, защото в Нощ 5, вече щеше да се е присъединил към Мафията и като го елиминирахме, щеше да светне. Според мен вече в Нощ 5 е уцелил мафиот и си е мислил, че му трябва още само един, защото в Сокевата Врачка се присъединява в нощни фази само. Но тук не знам дали Бизкита въобще е прочел. :D

Да видим финалният ден на Майк Бизанин:

В откриващият му пост твърди, че Фарест е на 100000000% Кръстник. Другият е убеден, че е един от мен и РАДУХ. Интересното е, че тук говори за УЖАСНИЯ ВАРИАНТ, Бобето да е Врачка. :D Бобенце, намигват ти май? Тук има някакъв филм, където манякат наистина не знае кой измежду мен и Радух е мафиот. :D Манякът си мисли, че са трима, просто не знае, че е само Бобето. 

On 11/25/2021 at 11:24 AM, BiZkiT said:

Радоксе, вчера още в последния си пост заявих, че няма да мога да участвам пълноценно.

Така, ето какво мисля - след като толкова много пъти се провалихме, мисля че е ясно, че някой ни върти на малкия си пръст. За мен единия мафиот е Фарест, който е Кръстник ама на 1000%. Другия съм почти убеден, че е някой между Радокс и нешев. Ще кажа и защо - само те двамата успяха да влезнат под кожата на всички играчи с многобройните си постове и реално манипулират играта с прекомерното си участие. Лошото е, че в някакъв ужасен вариант Бобици може да е врачка и да загубим играта още утре.

В момента играя с пълното съзнание, че факания Фарест е мафиот - той напира за мен и бобици. Това значи, че или бобици е мирен гражданин, или е врачка, която все още не е влязла в чата. Третият мафиот трябва да е един между нешев и радокс, просто няма друг вариант.

Продължава да твърди, че Фарката е Кръстник.

On 11/25/2021 at 12:42 PM, BiZkiT said:

^ Топ изпълнение на най-големия мафиот. Как ще ме гласуваш просто, щото съм най-нов, бе.

Така, дайте да мислим кой е партньор на Фареста. За мен е сигурно, че е Кръстник, как дори не го и подозирате на 20%, че не е принц. Това ме беше първоначалното усещане в Ден 1, остава и в Ден 1232.
@Price - ти си единственият изчистен на 100% - казвай какво мислиш по въпроса?

Продължава... :D Много е лесно да даде вот за Бобето, но не го прави. Продължава да натиска за мен или Радух. 

On 11/25/2021 at 3:44 PM, BiZkiT said:

Добре, бе, защо отхвърляте толко отявлено, че факания Фарест не е принц?

Прайс го чакам и аз да каже какво мисли, ебах го в потвърдения гражданин, та той играе по-рядко и от мен след първоначалните му заявки за промяна.

Много е лесно да метна Бобоци и да съберем гласовете, но не съм сигурен, че това е верния ход. Един от нешев и радокс от многото говорене СМЪРДИ на УРИНА както обичат и двамата да казват, важно е да намерим кой от двамата. Попринцип вярвам повече на Радокс, той няма ден, в който да не е инвестиран на 100% в играта. Нешката първите 3 дена си правеше пишки.

Фарка, кръстнико, кажи си кой ти духа под масата?

Тук малко по-интересен пост. Казва, че няма да гласува РАДУХ. И казва, че ще мята мен или Бобето. :D

On 11/25/2021 at 4:29 PM, BiZkiT said:

Вчера срещу ЛайтУан имах ли друг избор, когато сме 1в1? А, Радоксе как сменяш палачинката не мога да повярвам. Преди 20 минути ми предлагаше да мятаме нешев. Ба му мамата, няма да те гласувам, но това е нечовешко.

Нешев или Бобици мисля да мятам аз, чакам Прайс да се появи най-после.

И докрая постовете му са ясни:

On 11/25/2021 at 5:28 PM, BiZkiT said:

Е, радокс всеки пост му е обяснение, че евентуално ако загуби, НЕ Е ТОЙ ВИНОВЕН, другите са путки.

Ебал съм го, стрелям по neshev. К'от такоа.

On 11/25/2021 at 8:41 PM, BiZkiT said:

Чакай, Нешев, ако вярваш че фарест е гражданин, а бобици е мафиот, кою е вторият махиот?

On 11/25/2021 at 9:04 PM, BiZkiT said:

аз в много краен случаю бих променил на бобоци, но няма смисъл, нулев ден е чикия.

On 11/25/2021 at 9:13 PM, BiZkiT said:

Аз вече съм гласувал за нешев.

On 11/25/2021 at 9:46 PM, BiZkiT said:

А защо да не си? Дай ми конкретен отговор, не ебавки

On 11/25/2021 at 9:49 PM, BiZkiT said:

@neshev, ти от първия ден го изчисти Фарест и твърдиш, че е принц, а за мен е очевидно, че е обратното.

след първия ден*

On 11/25/2021 at 9:52 PM, BiZkiT said:

Говоря след ден 1, от три дена всеки път казваш, че Фарест е Принц. Всеки един от постовете ти днес също го твърди.

On 11/25/2021 at 9:56 PM, BiZkiT said:

@Bobotsi@Radox@Price@neshev@Farest

ВРАЧКА СЪМ, махнете си вота от мен и печелим играта още утре.

On 11/25/2021 at 9:57 PM, BiZkiT said:

On 11/25/2021 at 9:57 PM, BiZkiT said:

On 11/25/2021 at 9:58 PM, BiZkiT said:

АРЕ ВЕ, ПУТКИ МАЙНИ.

Нулев ден също е оферта.

On 11/25/2021 at 9:59 PM, BiZkiT said:

Фарест, тъп си като гъз майна

On 11/25/2021 at 9:59 PM, BiZkiT said:

МАФИОТИТЕ ДА СИ МАХНАТ ГЛАСА ОТ МЕН

Наистина, Бизкита вчера се насра да повтаря как "Фарката е 100000000% Кръстник". Ама буквално се посра. И накрая обаче с това "Фаресте тъп си на гъз майна" май вече зачервено се изпусна и го написа, че съотборника му не е чатнал, че е от техните. Но си личеше, че е убеден че има 2 мафиота освен него. Абе дано все пак Фарката да се окаже в крайна сметка Кръстник, че да свършва тоя ужас още днес.

Но го има и вариантът Socki да му е съобщил, че е намерил последния мафиот в края на предната нощ и Bizkit вече да е знаел, че има само един мафиот освен него. Ако е така, най-вероятно Фарест наистина е Принц, а Bizkit е искал да го метне на кучетата с последния си пост. Щото едва ли ако знаеше, че Фарест е последния мафиот в сезона, щеше да го атакува така открито с последния си пост. Но пък така или иначе днес беше ясно, че ще се гласува Фарката, така че нямаше особено значение.

За мен Bizkit няма как да не е бил проверил Фарката. Така че вчера е знаел какъв е. Също така, ми се вижда нереално да не е бил проверил за 5 нощи neshev, който винаги си е сред най-съмнителните имена. По пътя на това изключване, остава БОБИЦИ като "непроверения мафиот".

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Мафиотите май са изпокриха по дупките, чуеци?

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Just now, Farest said:

Дайте да ебеме бобоцката и да свършваме още днес веее

Говорих със Соки и ми каза, че този буукинг не му харесва. ;) 

Нешак, добра игра. Утре ела от светлата страна :)

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

КРАЙ НА ДЕН 7!

Farest събра 3 гласа, които са достатъчни за елиминация и той напуска играта.

Farest беше... Мафиот!

КРАЙ НА ИГРАТА!

ПОБЕДА ЗА МИРНИТЕ ГРАЖДАНИ!

Ето списък с ролите и как бяха използвани:

1.Мирен Гражданин - neshev
2.Мирен Гражданин - Bobotsi
3.Шериф - Jack Bauer
4.Мирен Гражданин - Dudley
5.Мирен Гражданин - Olimpic
6.Блокировач - ЧОТУДЕ
7.Мирен Гражданин - Radox
8.Доктор - THE ENEMY
9.Ловец - LightOne
10.Мирен Гражданин - Prince10
11.Кръстник - Farest
12.Мирен Гражданин - hacky
13.Врачка - BiZkiT
14.Мирен Гражданин - Price

Нощ 1:
Jack Bauer (Шериф) -> The Olimpic Hero (Мирен гражданин)
THE ENEMY (Доктор) -> THE ENEMY (Доктор)
BiZkiT (Врачка) -> The Olimpic Hero (Мирен гражданин)
ЧОТУДЕ (Блокировач) -> никого
Мафия -> hacky (Мирен гражданин)

Нощ 2:
Jack Bauer (Шериф) -> Price (Мирен гражданин)
THE ENEMY (Доктор) -> Price (Мирен гражданин)
BiZkiT (Врачка) -> Dudley (Мирен гражданин)
ЧОТУДЕ (Блокировач) -> никого
Мафия -> Dudley (Мирен гражданин)

Нощ 3:
Jack Bauer (Шериф) -> ЧОТУДЕ (Мафиот)
THE ENEMY (Доктор) -> Jack Bauer (Шериф)
BiZkiT (Врачка) -> Radox (Мирен гражданин)
ЧОТУДЕ (блокировач) -> Neshev (Мирен гражданин)
Мафия -> The Olimpic Hero (Мирен гражданин)

Нощ 4:
Jack Bauer (Шериф) -> LightOne (Ловец)
THE ENEMY (Доктор) -> THE ENEMY (Доктор)
BiZkiT (Врачка) -> Bobotsi (Мирен гражданин)
Мафия -> Jack Bauer (Шериф)

Нощ 5:
THE ENEMY (Доктор) -> Price (Мирен гражданин)
BiZkiT (Врачка) -> neshev (Мирен Гражданин)
Мафия -> THE ENEMY (Доктор)

Нощ 6:
Мафия -> Price (Мирен гражданин)

Ето го и моят личен обзор на дните фаза по фаза писани в реално време след всяка фаза докато мислите ми са пресни:

Ден 1:
Това беше най-тежкият Ден 1 за мафията в историята на играта според мен. Те бяха само двама и бяха точно двамата на пангара. Култовото в случая е, че в началото на играта аз ги събрах в мафиотския чат, но не им казах
кой каква роля е. Тоест ЧОТУДЕ не знаеше, че Farest е Кръстник и обратното. Но ЧОТУДЕ показа завидния си опит като мафиот и в момента, в който се оказа на пангара веднага нападна колегата си Farest правилно предполагайки, че той няма как да отпадне с вот и по този начин би се изчистил страшно много тъй като той на теория няма как да знае, че гласува срещу Кръстник. В крайна сметка Farest беше на косъм от "отпадане", но не се стигна до там. Аз смятам, че това щеше да е 50-50 за мафията тъй като от една страна за никой нямаше да има съмнение каква е ролята на Farest и неговата игра на практика приключва още в ден 1. От друга страна Врачката BiZkiT щеше да намери още в нощ 1 единия си колега, което щеше да означава, че ако ЧОТУДЕ отпадне (което трябва да стане, за да отпадне и Farest) дори Bizkit да не го е намерил то той щеше автоматично да го замести в мафиотския чат и да се превърне в нов щит за Farest. Като цяло много интересна ситуация тук. Другото много важно беше, че "големите имена" сякаш се обединиха в първия ден сякаш от нищото. Не че си вярваха, но все пак нямаше чак някакви луди вражди между тях и те наглед лековато се обединиха срещу двамата мафиоти ЧОТУДЕ и Farest. Какво ли щеше да означава това занапред? Беше ли мафията обречена от самото начало?

Нощ 1:
Първата нощна фаза мина спрямо очакванията. Шерифът и Врачката (шокиращо) провериха Olimpic и разбраха, че е гражданин. THE ENEMY ми сподели мислите си, в които беше притеснен, че се е издал като Доктор с публикациите си от рода на "heal the world". Култовото е че буквално 10 минути след като той ми написа това ЧОТУДЕ изрази съмнения в мафиотския чат, че ENEMY е именно Доктор заради това си изказване. :D В крайна сметка THE ENEMY направи най-логичното за всеки Доктор в нощ 1 и спаси себе си. Мафиотите решиха да играя умерено един срещу друг, за да може да се изчистят взаимно ако единия събере гласовете през деня. Основните номинирани за елиминация бяха Olimpic, Dudley и hacky, но в крайна сметка се спряха на последния тъй като първите двама са удобни мишени за спасяване от Доктор. Щяха ли да се преборят с тежката задача да оцелеят докато Bizkit ги намери?

Ден 2:
След като бяхa на косъм да сътворят история в ден 1 и да елиминират за първи път мафиот в първата дневна фаза, тук гражданите се върнаха към корените си и започнаха да се бият помежду си и някакси магически всички изчистиха  мафиота ЧОТУДЕ, който преди това беше на пангара. Farest отново беше гласуван, но не защото е супер подозрителен, а защото е Farest и (доколкото знам) за пръв път се активира ролята на Кръстника и спаси играч от дневна елиминация. За мен това си е култово тъй като внася пълна параноя и мисля, че за първи път в първите две поредни дневни фази нямаше елиминиран играч. Всичко на този етап вървеше към дълъг сезон. Всички граждани бяха убедени, че в играта има 3 мафиота и си нямаха идея какво ги чака.

Нощ 2:
Тази фаза мина доста протоколно. Не получих излияния от хора този път, но изборите на гражданите ми бяха странни. THE ENEMY защити Price, което е логично тъй като той беше доста изчистен гражданин в очите на много хора.
Шерифът Jack Bauer реши също да провери Price вместо да продължи да натиска "големите имена" (които всички са граждани), а Врачката BiZkiT провери Dudley, който злощастно пък беше елиминиран от мафията. 
За мен беше супер странно Bizkit да не провери Farest тук, защото по този начин щеше да си гарантира влизане в мафиотския чат тъй като Farest не може да отпадне преди ЧОТУДЕ и дори Bizkit да не намери ЧОТУДЕ то той ще влезе на негово място в чата ако провери Farest. Щеше ли да се усети Врачката навреме?

Ден 3:
Скандалите между "големите имена" продължаваха, но в крайна сметка тук се открои Prince10, който си правеше кефа с тролски изказвания и реплики, че не му се играе повече. Отделно поне според мен той чисто и просто се 
вписваше в описанието на "мафиот" през сезона. Дори знаейки всички роли като водещ, начинът, по който играеше Принца ме караше да си мисля, че е мафиот. В крайна сметка той отпадна макар и на косъм, което със сигурност не е зарадвало колегите му граждани. Кръстникът Farest остана в сенките и дори не гласува, което може би е най-разумното решение в случая. ЧОТУДЕ си спечели подозрения с няколко изказвания и сякаш след доброто представяне в ден 2 си сложи отново  мишена. Нещо, което щеше да бъде фатално в идната нощ.

Нощ 3:
В тази нощ се случи ключовото събитие на сезона - Шерифът Jack Bauer нацели първия си мафиот в лицето на ЧОТУДЕ. Щеше ли това най-сетне да обърне сезонът за гражданите? Мафията реши да стреля на сигурно по поредното силно име в лицето на Olimpic, но дори да бяха опитали да убият шерифа той беше спасен от докторът THE ENEMY. Така че информацията на Джак щеше да види бял ден със сигурност. Врачката Bizkit пък преслуша Radox, но отново удари на камък. Предстоящият ден 4 се очертаваше като ключов и култов.

Ден 4:
Неизбежното се случи. Въпреки страхотната си мафиотска игра отново и слабото, цялостно гражданско представяне до момента ЧОТУДЕ беше изобличен от шерифа и се видя в безизходица като дори не се опита да спори по въпроса. Интересното е, че гражданите от тук нататък бяха на косъм от победата.. само че много от тях вярваха, че Farest е Принц и че дори да е Кръстник то има още един мафиот, който трябва да бъде изгонен първо, а такъв нямаше. THE ENEMY излезе наяве като Доктор и се опита да излъже, че ще спаси Шерифа Jack Bauer докато в действителност това нямаше как да стане тъй като го беше спасил в предната нощ. Гражданите не знаеха, че ЧОТУДЕ е блокировач и че всичко ще зависи от тежкия избор на самотният войн Farest. По кого щеше да стреля незащитеният Кръстник? И щеше ли BiZkiT най-сетне да го провери и да се включи в чата като заместник на ЧОТУДЕ?

Нощ 4:
Ключовата до момента нощна фаза доказа, че Farest не трябва да бъде подценяван като играч и мафиот! Въпреки, че докторът THE ENEMY беше блъфирал, че ще спаси Шерифа Jack Bauer, Farest не се върза и все пак рискува стреляйки именно по Шерифа! THE ENEMY съответно беше предпазил себе си в опит да насочи мафията към себе си, но за нещастие този смел ход не се получи и Jack Bauer напусна играта. Той от своя страна реши да преслуша Ловеца LightOne, което можеше да има интересни последици ако беше разкрил тази информация тъй като щеше да направи LightOne мишена за нощна елиминация, с която да му се активира умението, но засега този вариант беше избегнат. BiZkiT отново не позна и преслуша Bobotsi, който имаше немалко подозрения над себе си, но Врачката отново удари на камък. Той също така използва умението си да се предпази от нощна елиминация, но Мафията се беше насочила вече към Шерифа.  В предстоящия ден 5 беше изключително важно за BiZkiT и Farest да останат извън погледите на мирните граждани. Щеше ли THE ENEMY да привлече негативно внимание заради блъфа си?

Ден 5:
Този ден беше леко протоколен, но постла условия за култови неща. В началото Врачката BiZkiT събра за отрицателно време вотовете на почти всички и беше сякаш сигурен пътник. Дали щяха гражданите да се усетят, че може в играта да има само 2 мафиота при отпадане на Врачката? LightOne обаче се намеси и се разкри като Ловец. Тук няколко човека основно neshev, се заиграха с мен, че няма как да съм пуснал тази омразна за мен роля - изненада, планът ми сработи. LightOne отнесе сумати критики за играта си и в края на деня събра нужните гласове за елиминация, въпреки че всичко, което беше казал през деня беше 100% истина. Врачката имаше още един шанс да влезе в чата, а Кръстникът Farest остана тотално извън прожекторите днес. Примката се стесняваше около всички.

Нощ 5:
THE ENEMY очаквано спаси Price, но остави себе си незащитен, от което Farest се възползва напълно и елиминира Доктора в тази нощ. Втора поредна силна елиминация на Фарката след като преди това уби Шерифа по много смел начин. В играта остана само един сигурен гражданин в лицето на Price, който беше следващата мишена на Кръстникът. За жалост на мафията Bizkit за пореден път не позна и преслуша neshev, с което в идния ден единствения непреслушан играч  щеше да бъде именно мафиота Farest. Ако тук Bizkit беше намерил своя колега и беше оцелял дневен вот мафията щеше да спечели играта, но уви. От тук нататък шансовете на Врачката да влезе в мафиотския чат бяха нищожни тъй като краят на сезона се виждаше.

Ден 6:
По всичко личеше, че този ден ще е кулминацията на сезона. На пангара се очертаваше да са Врачката BiZkiT и Bobotsi. Ето един интересен вариант, в който играта можеше да приключи на теория и чисто математически след този ден. BiZkiT до този момент беше преслушал всички живи участници ОСВЕН мафиота Farest, което означаваше, че той знаеше на практика кой е мафиота и най-важното - че има ЕДИН жив мафиот. Всички мислеха, че има двама живи мафиота и  бяха на косъм да са прави. Ако Bizkit беше оцелял през тази фаза, то той щеше да намери Farest и спрямо правилата дори Farest да отпадне при 4 участника то BiZkiT има правото да го замести в мафиотския чат, при което мафията печелеше играта 100%. Параноята беше на макс и Radox започна да се съмнява дори в neshev, с когото уж се бяха намерили вече. Вотът беше разделен и дори имашe дискусия за нулев ден, което беше единствения друг шанс на гражданите да не загубят днес тъй като щяха да останат 5 играча с 2 мафиота. В последните минути на деня обаче BiZkiT направи един от най-странните ходове, които съм виждал в тази игра - той си призна, че е Врачка и директно обвини Farest, че е Кръстник/мафиот. Това разбира се веднага му издейства необходимите вотове за елиминация и той беше изгонен от сезона и по този начин почти изцяло опропасти шансовете на мафията за краен успех. Щеше ли все пак Фарката да се пребори още една последна дневна фаза, която го делеше от победата? 

Нощ 6:
Няма нищо за коментиране тук. Фарката отстреля Price, който беше единственият сигурен гражданин. Идният ден щеше да е последен в All:Stars II. Farest, neshev, Radox и Bobotsi. Тримата граждани трябваше да се обединят и 
заедно да елиминират веднъж завинаги Кръстника.

Ден 7:

В последната фаза на играта всичко беше ясно. Кръстникът Farest беше сам и продължи да се бори до последно, но нямаше смисъл. Хората дори не вярваха на 100%, че той е мафиот, но го отстреляха просто защото чисто логически щеше да донесе или победа или нулев ден и нямаше да загуби играта на гражданите. Доста лош късмет за Фарката, който се представи на много добро ниво този сезон. В крайна сметка дори до последно гражданите се бориха срещу самите себе си и сякаш спечелиха насила, въпреки че през цялото време срещу тях имаше само два чисти мафиота и Врачка, която никога не влезе в чата. ГГ.

Моите лични мисли за сезона са, че беше по-добър и по-интересен от миналогодишното издание. Взех си поука от оплакванията, че мафията е прекалено силна и че сложих 3 мафиота при 12 участника и този път рискувах с 2 мафиота с Кръстник + Врачка, което за мен си беше напълно балансирано. На гражданите дадох нормалните роли Шериф и Доктор както и Ловец, който евентуално да контрира Кръстника. Не ме дръжте отговорен за това как играха съответните хора и как използваха ролите си. Според мен МВП на гражданите е Jack Bauer, който ако не беше открил ЧОТУДЕ в нощ 3 мафията можеше и да победи. Най-слаби граждани няма да посочвам, но отиграванията на Prince10 и LightOne бяха противоречиви. От мафията МВП е Фарест, който оцеля до самия край като "гол" Кръстник и се бори до последно. ЧОТУДЕ имаше велики планове и сигурно щеше да бъде МВП ако не беше шерифа. Най-слаб мафиот нямаше, но BiZkiT се представи доста зле и упорито отказа да провери Farest през целия сезон тъй като явно смяташе, че е Принц и дори в деня на елиминацията си на практика го издаде и се разкри като Врачка, когато вота беше 50-50 и ако Bizkit не беше отпаднал то мафията щеше да спечели 100%. Като цяло ми беше забавно и благодаря на всички участници. Също така нямаше контроверсии, което винаги е плюс. Ще се видим догодина за All Stars III на 14.11.2022.

роли.jpg

635682_orig.jpg

Just now, Bobotsi said:

Нешка, какво ти стана тоя сезон бе? :D

Сокера реши да ни троли брутално, това стана. :D

С Фарката бяхме на минути от това да постигнем най-големия upset в историята на тая игра. И не ни спряха гражданите, а един единствен човек - слабакът BiZkiT. Това беше най-ужасното изиграване на роля ever. Дори BAITO6O в миналия сезон игра в пъти по-добре. Това да не можеш да се възползваш от гениалния ми ход да извадим Кръстника на показ още от началото - да знаеш, че има Кръстник/Принц и да не го провериш 5 нощи... Аз знаех, че дните са ми преброени и от Ден 1 напирах за Farest, след това му казах в мафиотския чат, че трябва да насочим вота към него във втория. За целта използвах Dudley и после го хвърлихме на кучетата. След като Шерифът ме намери, Farest беше толкова изчистен, че почти до края бе смятан за Принц. От този момент с Врачката просто трябваше да ебат докрай. Имаха Шерифа на показ, имаха Доктора на показ. А тоя маняк Биската не само, че не намери Farest изобщо, ами и игра против него, без да знае какъв е. На всичкото отгоре, когато параноята на гражданите беше във връхната си точка и оставаше малко да се бият сами, той реши да се разкрие, че е Врачка. В кой шибан свят този ход би бил успешен? Ако бях на мястото на Биската повече няма да влезна в тоя раздел от срам. Трагедия, абсолютна трагедия.

Иначе съм го казвал и преди - Врачката не би следвало да се брои за пълноправен мафиот. Ето, в този сезон тя игра срещу нас. Т.е. ние имахме срещу себе си 11 граждани и Врачка, а бяхме двама. Добре, че всички граждани също играха ужасно, иначе щяхме да бъдем скуошнати. Ако сезонът на Radox беше Difficulty: Hard за гражданите, то този беше Difficulty: Impossible за мафиотите. По едно време имах чувството, че играя срещу цяла армия, особено когато Фарката го нямаше в дълги периоди от деня. Припомних си времената, в които в Замунда можеше да се играе морски шах и имаше ниво на трудност "компютърът не може да загуби". Също така, не ми харесва идеята още в началото на играта да има възможност за соло-мафиот, както можеше да се случи и мафиотският чат на практика да не съществува.

Според мен се представих отново на високо ниво, въпреки обстоятелствата и не бих променил нищо от играта си, ако имах възможност. Някои ще кажат, че съм изчистил Radox с атаката си. Ами целта беше накрая гражданите, в параноята си, да помислят, че съм го направил нарочно и да тръгнат срещу Radox и neshev, както малко остана да се случи, заради El Presidente и врътката с Jack Bauer. Поради тази причина бе елиминиран и The Olimpic Hero, точно в момент, в който вярваше на мен и Farest и силно се съмняваше в Radox и neshev, за да се върнат накрая гражданите към думите му. За жалост обаче Биската ни сра в устите и всичко беше напразно. Браво от мен за Фарката, че се бори докрай като лъвче и беше супер, супер близо. Даже, ако THE ENEMY беше останал в играта, съм сигурен, че щяха да нашарят гъза на neshev, но просто си беше задължителна елиминация. Първа загуба като гражданин или мафиот, яд ме е, но какво да се прави. Спечелих игра с Himler, спечелих с BAITO6O, ако го бях направил и само с Farest за партньор и BiZkiT като Врачка щях да лъскам на моя снимка.

P.S. Ако правите подкаст ме поканете да псувам Биската два часа. Примерно Водещ (Socki)-Гражданин (Olimpic)-Мафиот (ЧОТУДЕ).

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

NESHEV, tomorrow i SHOW YOU !!!!!!!!!!!

• LMFAO 2

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Казах ти към 500 пъти, че Бобоци с тая игра НЯМА КАК да е мафиот ве, господин Четец :D :D :D 

• Haha 3

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Just now, Radox said:

Казах ти към 500 пъти, че Бобоци с тая игра НЯМА КАК да е мафиот ве, господин Четец :D :D :D 

ЧЕТА ги игрите, но КОРУПЦИЯТА В МАФИЯ МЕ ЕБА! :D

НАЙ-СЕТНЕ ДА СПЕЧЕЛЯ КАТО ГРАЖДАНИН! ПОБЕДААААААААА!!!

• Like 3

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор