Jump to content

Mafia: All Stars II

Socki

Recommended Posts

11 hours ago, Bobotsi said:

Гласувам за Фарест.

Няма по-логичен вот от него. Предпочитам да игрем на сигурно днес.

Нешев гледам, че нещо се е превъзбудил да ме гони. Ако е гражданин явно доста е позагубил форма.

11 hours ago, Farest said:

Бизкит ме е проверил още вечерта като се разкрих като принц и ме гласувахте и имаше нулев дев. Една врачка задължително проверява такъв който не може да бъде гласуван през деня! Та ако бях мафиот, Бизкит щеше да влезне в чата и да изпише вчера, че е мафиот! Аз съм най-изчистения гражданин в момента, наистина ли не мислите малко?

Добре ве, вие и двамата на дебили ли се правите? Какво значи "да играем на сигурно" или "наистина ли не мислите малко"? Не знам кой от вас е гражданинът, или дали и двамата не сте, но единствения възможен вот днеска е FAREST. Защото дори да е гражданин, ако не го гласуваме него, а елиминираме някой друг, и този друг се окаже гражданин, тази нощ играта свършва и ни ебат. Ако Farest наистина е гражданин, дори да го гласуваме, няма да отпадне и ще имаме утрешен ден, в който вече трябва да ебем Снежанката.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

37 minutes ago, Radox said:

Добре ве, вие и двамата на дебили ли се правите? Какво значи "да играем на сигурно" или "наистина ли не мислите малко"? Не знам кой от вас е гражданинът, или дали и двамата не сте, но единствения възможен вот днеска е FAREST. Защото дори да е гражданин, ако не го гласуваме него, а елиминираме някой друг, и този друг се окаже гражданин, тази нощ играта свършва и ни ебат. Ако Farest наистина е гражданин, дори да го гласуваме, няма да отпадне и ще имаме утрешен ден, в който вече трябва да ебем Снежанката.

Еми точно това значи да играем на сигурно. Проверяваме Фарест днес и дори да е нулев ден, не губим нищо. Няма никакъв шанс да рискувам с теб или нешев днес при положение, че има толкова удобен начин да го проверим. 

@Socki аре пускай края на деня направо, няма какво да чакаме още 10 часа.

@Farest ако все пак си гражданин, опитай се да ни помогнеш за последно. Напиши какво мислиш за всеки от нас и кой мислиш че е мафиота.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Farest: 3 гласа (Radox, Bobotsi, neshev)

Не са гласували: Farest

За елиминация са необходими 3 гласа.

Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

След толкова дни е трудно да кажа каквото и да било. 

Бобоци

Радокс

Нешев

Така сте подредени по съмнителност, но пак нищо не мога да твърдя. Всички са се научили да играят перфектно. Добър сезон беше! 

Сега малумие е да бавиме още един ден и да гласувате най-сигурния си гражданин, но както искате. 

Обаче се сетих сего нещо. Нешев прави тази връзка която и аз правя. С една дума ако бях мафиот то и бизкит щеше да бъде защото ме е проверил във вечер 2! Нешев за мен е 90% гражданин. Мафиота е един от Радокс или Бобоци. Просто съм на 95% сигурен! Днес ще играя с Нешев аз! 

22 minutes ago, Farest said:

Днес ще играя с Нешев аз! 

Еми гласувай се тогава де, какво чакаш.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

С двама мафиоти, някои неща се променят.

Не смятам, че мафиотите биха се жертвали под която и да е форма. Тъй че Ден 1, ЧОТУДЕ да жертва колегата си Фарест, ми изглежда като малко вероятно, дори невъзможно. ОК, има някакви бонус точки, ако ЧОТУДЕ правилно е разчел, че Фарест е Кръстник, но дори тогава е малко вероятно. 

Другото, което е, че Соки не е чак такъв трол, че да ни натресе двама мафиоти, от които единият е Кръстник. Та, нали ще търсим цяла игра втори мафиот, преди да погнем Фарест. Дори и с Врачка, ако я думнем, преди да се присъедини към чата, пак щяхме да си мислим, че са трима + Врачка. 

И вече третият фактор, че Врачката почти сигурно е проверил Фарест още в началото.

С оглед всичко, вярвам на Фарката, че е Принц, но в момента проверката е кажи-речи безплатна.

Сега минаваме на тези убавци Радох и Бобоцката. 

Има може би някакъв резон, че ЧОТУДЕ и Радох са осъзнали, че единственият шанс за победа е да жертват другия. И да са решили Ден 4 да играят един срещу друг, с идеята, че който успее да елиминира другия, ще се изчисти. Отново, рискувано.

Но нека да приемем, че това е на лице. Радох се беше изчистил в моите очи и можеше просто да се сниши и да си думнем Светлия, Бизкит и Бобето. Но той вчера игра буквално мафиотски, вкара се във филм, че съм мафиот и почна да го лигави на Бобенцето. Абе точно като мафиоти, които си затварят играта бяха тия МУМЧАЦИ. :D Тъй че няма никаква причина, ако Радух е соло мафиот, да го играе така. Можеше просто да се присламчи към мен и да ги ярим наред тия момчета. Но не го направи. И реакцията в края на деня, където ми се молеше като ПУТАНЦИ да гласувам за Бизето ми говори, че е мафиот.

А Бобенцето е ясно. Нулева параноя, просто си ебе хора, които смята че са граждани наред. :D Дори вчера показа нулева параноя, но времето ти изтича Бобе. Вари върти свирчоци на Бай Радух да ти подари победата. Защото аз идвам за ДУПЯНЦИТО ти. 

рисковано* 

Радох не е мафиот* 

3 minutes ago, neshev said:

С двама мафиоти, някои неща се променят.

Не смятам, че мафиотите биха се жертвали под която и да е форма. Тъй че Ден 1, ЧОТУДЕ да жертва колегата си Фарест, ми изглежда като малко вероятно, дори невъзможно. ОК, има някакви бонус точки, ако ЧОТУДЕ правилно е разчел, че Фарест е Кръстник, но дори тогава е малко вероятно. 

Бай Хуй, ние изобщо не знаем дали Socki не казва ролите на мафиотите и съотборниците им още преди Ден 1. Аз примерно не го правя, но той може да го прави. Може още преди началото на сезона ЧОТУДКАТА да е знаел съотборника му с каква роля е.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1 minute ago, Radox said:

Бай Хуй, ние изобщо не знаем дали Socki не казва ролите на мафиотите и съотборниците им още преди Ден 1. Аз примерно не го правя, но той може да го прави. Може още преди началото на сезона ЧОТУДКАТА да е знаел съотборника му с каква роля е.

Всичко е ПРОУЧЕНО вече. 

7 minutes ago, neshev said:

Но нека да приемем, че това е на лице. Радох се беше изчистил в моите очи и можеше просто да се сниши и да си думнем Светлия, Бизкит и Бобето. Но той вчера игра буквално мафиотски, вкара се във филм, че съм мафиот и почна да го лигави на Бобенцето. Абе точно като мафиоти, които си затварят играта бяха тия МУМЧАЦИ. :D Тъй че няма никаква причина, ако Радух е соло мафиот, да го играе така. Можеше просто да се присламчи към мен и да ги ярим наред тия момчета. Но не го направи. И реакцията в края на деня, където ми се молеше като ПУТАНЦИ да гласувам за Бизето ми говори, че е мафиот.

А Бобенцето е ясно. Нулева параноя, просто си ебе хора, които смята че са граждани наред. :D Дори вчера показа нулева параноя, но времето ти изтича Бобе. Вари върти свирчоци на Бай Радух да ти подари победата. Защото аз идвам за ДУПЯНЦИТО ти. 

рисковано* 

Радох не е мафиот* 

Абе, да те еба в гъза, сега последно мафиот ли съм, не съм ли мафиот? 😂

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Just now, Radox said:

Абе, да те еба в гъза, сега последно мафиот ли съм, не съм ли мафиот? 😂

Може да си втората врачка и сега да драпаш да махнем Фарката, че с Бобето да се прегърнете официално като гей двойка мафиоти? :rolleyes:

Двама мафиоти с ДВЕ врачки? Звучи интересно и не се бях сетил за тоя вариант. Като нищо Socki ще ни е увъртял с подобна помия! Няма да се изненадам сега ще се окаже, че ти/Бобето сте мафиот врачка и най-после си налапате пишките тази нощ😂

Двама мафиоти с ДВЕ врачки? Звучи интересно и не се бях сетил за тоя вариант. Като нищо Socki ще ни е увъртял с подобна помия! Няма да се изненадам сега да се окаже, че ти/Бобето сте мафиот/врачка и най-после си налапате пишките тази нощ 😂

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Айде да поанализирам малко едно от топ разтяганията на локуми на ЧОТУДЕ, това в Ден 2:

On 11/16/2021 at 10:07 PM, ЧОТУДЕ said:

@hacky, ако ям кура днес, идвам да играеме Сървайвър. :( Днес ще играя малко самоубийствено, но какво да се прави, нямам какво да губя. В тези, които ме спасиха вчера със сигурност се крие/крият мафиот/и. Просто насраха и не се качиха на влака, защото щяха да бъдат погнати от втория ден. Реално хората, които ме спасиха бяха Price, LightOne, Farest, Bobotsi, Dudley, Prince10 и THE ENEMY. Farest и Prince10 бяха най-сигурните, че съм гражданин. Prince10 в последните сезони не мога да му хвана спатиите, играе крайно немотивирано, вчера каза, че Мафия е изчерпана игра. Познавайки го, това е някаква стратегия или имитиране на поведение, но пък защо така да се постави в центъра на вниманието като ме спаси? Farest вчера нямаше нито един лигав пост (!!!) за цял ден, това никога не е било. И накрая не ме гласува, въпреки че по принцип това му е играта - идва в последните минути и забива последните пирони. Това ме накара да си помисля, че разполага с някаква информация. Price вчера беше сигурно най-изчистения гражданин, ако съдя по коментарите в темата, засега наистина пише граждански и нямаше да се изненадам, ако той беше елиминиран. Иначе мисля, че от дебюта му не се е падал мафиот. Ако не ме лъже паметта тогава беше доста нервен, така че ако е мафиот след толкова време очаквам подобни щрихи в поведението му. Засега нищо подобно, играе спокойно и даже прекалено граждански. LightOne едва ли някой освен него разбира какво цели, той си играе така всеки път, вчера ми се видя чак ядосан, че е неразбран. @LightOne, кажи има ли нещо такова? И защо ме спаси, стана ти жал за мен ли? Dudley си започва сезона стандартно, не съм видял нещо фрапантно от него. Закани се днес на Olimpic, който пък е омотан с Radox и neshev като черво. Този любовен триъгълник е повече от интересен. Възможно ли е тези тримата да се намерят като граждани още в Ден 1? За мен не. Въпросът е кой кого играе. Не съм очаквал точно тези тримата да си бъркат по дупките, но ето, че всичко е възможно. Иначе Olimpic играе твърде агресивно към мен отначалото, което не е характерно за мафиот. Но пичът се е филмирал от предния сезон, че е налучкал някой друг мафиот в отвъдното и си мисли, че няма как рийдът му да е грешен. Radox ме съмнява да играе така като мафиот, но пък Врачка защо не. И ако е, то със сигурност вече знае Олимпик какъв е. Нешката игра както винаги в първи ден, прокарва/качва се на влакове и обръща повече внимание на това кой как гласува отколкото на рийд. Но той и като мафиот си имитира това поведение, така че това нищо не означава. Засега тези тримата не изглеждат като подходящ вот, ако са граждани би трябвало да почнат да капят по нощите. Да се върна към спасилите ме. THE ENEMY има голяма промяна в образа, от лейтенант, наказващ редниците до проповядващ мир. :D Това "Heal the world" да не беше тийз за Доктор? Днес вече след като мирът ще бъде разрушен вече трябва да тръгне в някоя посока. Ако е мафиот, това е малоумна стратегия и не вярвам така да почне. Бобоцката е доста коварен, лично аз имам проблеми понякога с разчитането му. Възможно ли е колегата-водещ да иска да ми спечели доверието и накрая да ме наебе? :( Днес, ако се повтори вота за мен и този път бъде успешен, тези които ме спасиха първоначално ще са в добра позиция, това не го забравяйте. И все пак от тези хора никой не изрази мнение, че съм гражданин с изключение на Prince10 и Farest. Ако Farest се окаже мафиот, то neshev, BiZkiT и Radox, които обърнаха на него ще са сигурни граждани. Jack Bauer си остана на мене и ми е интересно да чуя мнението му защо толкова уверено искаше да ме хвърли на рибите, без много много обяснения, но не смени на Farest.

Относно останалите в сезона хора, казва 2 неща, които се набиват на очи:

1. Почва с това, че "сред хората които го били спасили има мафиоти". И изрежда Price, LightOne, Farest, Bobotsi, Dudley, Prince10 и THE ENEMY. Познайте кое е общото между 6 от 7-те от тях? Точно така, бяха граждани и са при рибите. Седмия е ... Бобоцката. Нищо чудно да споменава някаква група хора и да вкарва вътре и един мафиот, за да го замаскира.

2. Към края на поста, споменава и за "възелът" Olimpic/Radox/neshev. Разтяга някакви локуми и за тримата, като за neshev казва, че "игра както винаги в първи ден, прокарва/качва се на влакове и обръща повече внимание на това кой как гласува отколкото на рийд. Но той и като мафиот си имитира това поведение, така че това нищо не означава". В общи линии 50/50, нищо конкретно. Може да прикрива така и колега, и да се опитва да метне гражданин.

Ако не ме домързи, ще видя дали е имал локум и в Ден 3 и ще напиша нещо и за него. В Ден 4 реално имаше един пост, и той е как ми скочи кат путка, но веднага след това Jack Bauer го насра, така че в него ден няма какво да му се анализира.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

А един АНАЛИЗ на Врачката Бизкит ще направиш ли?

Дето драпаше отчаяно да ме елиминира. :lol: Или тука е решил да ме жертва най-накрая? 

54 minutes ago, neshev said:

@Bobotsi, чакам от теб ПЪЛЕН АНАЛИЗ за това кой е #Партньорът на ЧОТУДЕ! 

Гледах Dune, сега ще прочета какво сте писали и ще се включа

8 minutes ago, Bobotsi said:

Гледах Dune, сега ще прочета какво сте писали и ще се включа

Колко звезди му даваш?

Ае @Farest какво ти значи ника? Винаги съм се чудел. 

24 minutes ago, neshev said:

А един АНАЛИЗ на Врачката Бизкит ще направиш ли?

Дето драпаше отчаяно да ме елиминира. :lol: Или тука е решил да ме жертва най-накрая? 

А ти откъде си сигурен, че Bizkit изобщо те е бил проверил?

И плюс това не разбрах защо последните му думи бяха, че Farest е ТЪП НА ГЪЗ :D

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

И да ме е проверил, и да не ме е провалил, той знаеше, че съм Мирен Гражданин. Затова драпаше отчаяно срещу мен. 

3 minutes ago, neshev said:

И да ме е проверил, и да не ме е провалил, той знаеше, че съм Мирен Гражданин. Затова драпаше отчаяно срещу мен. 

Къде го видя това "отчаяно драпане" ве, просто беше гласувал за теб? 😂 

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

5 minutes ago, Radox said:

Къде го видя това "отчаяно драпане" ве, просто беше гласувал за теб? 😂 

Май са разкри като менте тоя сезон, а? :D