Jump to content

Mafia: All Stars II

Socki

Recommended Posts

Just now, Price said:

Добре бе, защо сте си ги налапали толкова много? Как да не се филмира човек, че не играете за затваряне на играта? @Radox @Bobotsi

Бобоци "ми го е налапал" защото никой друг не иска да играе с него. Аз пък го виждам за гражданин от Ден 3 още. Нямам нищо против обаче да го гласувам него, ако ти обърнеш на него, и аз ще сменя.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

@Price решавай Бобоци или Нешев ще е? Ако искаш и Бизкита, но там влака вече май замина.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Just now, BiZkiT said:

А защо да не си? Дай ми конкретен отговор, не ебавки

В Ден 1 сме гласували по един и същи начин. Първо бяхме срещу ЧОТУДЕ, после сменихме на Фарест. Каква е логиката аз първо да гласувам за единия мафиот ЧОТУДЕ и после да се метна на другия мафиот Фарест? Ако идеята ми е да спася ЧОТУДЕ, защо просто не си махнах гласа или да търся коренно различен вот? Защо по дяволите ми е да жертвам мафиот Ден 1. :D Истината е, че аз не знам факаните роли. Аз съм мирен гражданин и цъкам както намеря за добре. 

@neshev, ти от първия ден го изчисти Фарест и твърдиш, че е принц, а за мен е очевидно, че е обратното.

след първия ден*

Just now, BiZkiT said:

@neshev, ти от първия ден го изчисти Фарест и твърдиш, че е принц, а за мен е очевидно, че е обратното.

Как ще съм го изчистил като го гласувах Ден 1 и можеше да изхвърчи, ако имаше обръщалка. :D

Оф, ти ли си мафиот, ве лек. :D

@Radox, КАВААААААААААААЛ, съвземи се, ако си гражданин. ЕБАТ НИ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ КАЛИТАРИ. :D

neshev: 3 гласa (BiZkiT, Bobotsi, Radox)

Bobotsi: 2 гласa (neshev, Farest)

BiZkiT: 1 глас  Price)

За елиминация са необходими 4 гласа.

Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часa.

635682_orig.jpg

Говоря след ден 1, от три дена всеки път казваш, че Фарест е Принц. Всеки един от постовете ти днес също го твърди.

ДОБРЕ ВЕ АРЕ РЕШАВАЙТЕ ВЕ! Бих метнал и Бизкита вече! Нешев ме предизвиква с това КАВАААААААААААААААААААААЛ!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

С ръка на сърцето казвам, че ако Радокс е мафиот, ме е заблудил успешно. В случай, че излезе такъв това би било гавра с мен и останалите граждани, но вече не ми пука честно казано. Уморих се да играя. Предпочитам ако играта ще свършва поне да има драма до последно и да се получи култов сезон

1 minute ago, BiZkiT said:

Говоря след ден 1, от три дена всеки път казваш, че Фарест е Принц. Всеки един от постовете ти днес също го твърди.

Да, как това значи, че аз съм Мафиот с него? :D

Куре, Фарест не може да бъде гласуван. 

Айде решавайте кой ще бъде. В 21:59 ще забия последния пирон на който и да е. Тая игра продължи вечно дееба

Добре, ебал съм му майката, предпочитам да падна от Нешката, поне игра на макс, а не от Бизкита дето е с по 3 мнения. СМЕНЯМ НА БИЗКИТ! @Price айде!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

BiZkiT: 3 гласa  (Price, Radox, Bobotsi)

Bobotsi: 2 гласa (neshev, Farest)

neshev: 1 глас (BiZkiT)

За елиминация са необходими 4 гласа.

Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часa.

Edited by Socki

635682_orig.jpg