Jump to content

Mafia: All Stars II

Socki

Recommended Posts

Бих метнал и нешев ве, не се коркай. Един от вас двамата ще е.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Just now, Radox said:

Бих метнал и нешев ве, не се коркай. Един от вас двамата ще е.

Всички в играта са готови да ме метат, включително предполагаемият ми колега. :wank:

Много ми е странно защо Бизкит не ме е гласувал все още. Ако той е мафиот можеше да пусне глас за мен и да ме оставя да се оправям. В случай, че ме махнат мафията печели и всичко приключва.

Мислех си и друго нещо. Ясно е, че днес е решаващия ден. Ако случайно не отпадна аз, а Бизкит например и той се окаже гражданин, срамът е за него. Ако изгоним Нешев и Бизкит се окаже мафиот ще изглеждаме като пълни олигофрени. Не че това е някаква причина да не се гласува даден играч, просто би било култово. :D

Не съм те гласувал, щото не съм сигурен кой е мафиота и кой се прави на луд измежду трима ви.

Не съм отебал играта, не се филмирайте. Като се върна от работа ще прегледам какво се е писнало и ще го мисля. 

Между Бизкит и Нешев май май ще решавам :(

Не съм отебал играта, не се филмирайте. Като се върна от работа ще прегледам какво се е писнало и ще го мисля. 

Между Бизкит и Нешев май май ще решавам :(

Нешката или Бизкита, това е избора. Ако мафиотите са Бобоци и Фарката, ГГ.

Но Бобоци е прав, ако гласуваме Нешев и все пак се окаже гражданин, а Бизкит дето всички уж го гласуват от 2 дни е мафиот и ни бият, ще изглеждаме като олигофрени. Ако път гласуваме Бизкит и се окаже гражданин, а Нешев е последният мафиот, пак ще изглеждаме като олигофрени, щото цял сезон ще ни е правил на балами :D

И пак казвам - ако Бобоци и Фарката са мафиотите, сме ГГ.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Bobotsi: 2 гласa (neshev, Farest)

BiZkiT: 2 гласa (Bobotsi, Radox)

Не са гласували: Price, BiZkiT

За елиминация са необходими 4 гласа.

Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

Е, радокс всеки пост му е обяснение, че евентуално ако загуби, НЕ Е ТОЙ ВИНОВЕН, другите са путки.

Ебал съм го, стрелям по neshev. К'от такоа.

BiZkiT: 2 гласa (Bobotsi, Radox)

neshev: 1 глас (BiZkiT)

Не са гласували: Price

Краен срок за гласуване е днес в 22:00 час

635682_orig.jpg

Единственото положително в цялата ситуация е, че понеже съм гражданин, няма как да мине изцяло граждански вот срещу когото и да е било освен Бобо-цици. Всякакъв друг вот ще е с мафиотска намеса. Не, че ви грее особено, но го отбелязвам. :D

48 minutes ago, Farest said:

Няма как да няма поне двама мафиоти от групичката на Фарест, Радокс, Нешев, Бобоци, Прайс, Бизкит

Прав си, че не може да няма ПОНЕ двама. Даже според мен са трима и в момента цъкаме 3:3.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Колкото и да го мислим, все на дедовия сядаме - абсолютно за всеки един могат да бъдат извадени компромати и да бъде натъкмен като мафиот. Заебавам всякакви ПЪЛНИ АНАЛИЗИ и действам с интуитивен анализ:

За мен мафиотите са Бизкит и Фарест. Нешев е в играта все още, понеже е необяснимо наистина как като гражданин е оцелял толкова дълго и е перфектния буфер да бъде изтумбен в днешната фаза. Не случайно към момента Бизкит е гласувал за него. Естествената реакция на всеки гражданин е "Какво прави все още този човек в играта, сигурно е мафиот и ни мята по върбите, давай да го гласуваме". За мен просто нямаме право да не гласуваме Бизкит днес. Не случайно според мен държаха и мейн ивентърите до последно, за да се самоизяждат и да се фокусираме изцяло върху тях. 

Гласувам Бизкит и каквото стане в крайна сметка. И без това от няколко дневни фази има червени флагове при него и все му се разминава вот.

@neshev Можеш ли да обясниш каква ти беше логиката с поемането на онзи странен вот срещу мен в Ден 3? Защо изведнъж реши да търсиш вот срещу уж изчистени хора, а не срещу съмнителните? От кои играчи очакваше реакция и какво постигна с този си ход? 

6 minutes ago, Price said:

@neshev Можеш ли да обясниш каква ти беше логиката с поемането на онзи странен вот срещу мен в Ден 3? Защо изведнъж реши да търсиш вот срещу уж изчистени хора, а не срещу съмнителните? От кои играчи очакваше реакция и какво постигна с този си ход? 

Логиката беше обяснена още тогава. Във всеки сезон, има поне един мафиот, който се е слял с гражданите, никой не го подозира и минава между капките. Дъдли ми беше странен нощен вот, смятах, че има по-добри. Изолирах теб, Джак и Бобоци. Изчистих Джак и казах, че един от вас двамата с БОБО-цици е МАФИОТ. Предстои да видим дали съм бил прав. :)

Вече, ако ти е проблемът, че съм избрал конкретно теб, еми така съм решил, така съм направил. :lol: 

Тия неща ги обясних още тогава. На някои хора, концепцията им е, че най-съмнителните играчи са Мафиоти. Моята концепция е, че Мафиотите искат да бъдат изчистени и играят така, че да го постигнат. И цялостната ми идея, понеже тогава повечето се бяха набили да гонят съмнителните е да насоча вниманието към несъмнителните, защото често там са мафиотите. И мисля, че постигнах целта си. 

BiZkiT: 3 гласa (Bobotsi, Radox, Price)

neshev: 1 глас (BiZkiT)

Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часa.

635682_orig.jpg

27 minutes ago, Price said:

За мен мафиотите са Бизкит и Фарест.

Еми, щом мислиш така, значи Бизкит първо се е качил на влака на единия мафиот ЧОТУДЕ, после е решил да се качи на другия влак наречен Фарест. :D Нали, без да знае дали Фарест е Кръстник. Добре, не ти ли се струва това прекомерна филмарщина? 

6 minutes ago, neshev said:

Еми, щом мислиш така, значи Бизкит първо се е качил на влака на единия мафиот ЧОТУДЕ, после е решил да се качи на другия влак наречен Фарест. :D Нали, без да знае дали Фарест е Кръстник. Добре, не ти ли се струва това прекомерна филмарщина? 

Ако бяхме в Сезон 3, вероятно щеше да ми се стори прекомерна филмарщина. В Сезон 15 или който там подред сме, вече нищо не може да ме изненада. Всякакви стратегии, щуротии и глупости са ми възможни. Аз лично ако съм мафиот, бих се качил в ден 1 на влакове срещу мои хора, без да ми пука. Особено пък ако единият е Фарест. 

Но добре, нека поразсъждаваме още малко, да играем докрай играта. Ако нямате нищо против, защо да не си спретнем една игра на час по философия в 9 клас :).

Нека всеки да напише кратък аргументативен текст на тема "Защо аз не съм мафиот". Без обвинения към другите играчи, просто всеки да обясни какво в играта му е гражданско и защо трябва да му вярваме. 

• Haha 2
2 minutes ago, Price said:

Но добре, нека поразсъждаваме още малко, да играем докрай играта. Ако нямате нищо против, защо да не си спретнем една игра на час по философия в 9 клас :).

Нека всеки да напише кратък аргументативен текст на тема "Защо аз не съм мафиот". Без обвинения към другите играчи, просто всеки да обясни какво в играта му е гражданско и защо трябва да му вярваме. 

Маняк, в Ден 6 тепърва ще търсиш кои са граждани, кои мафиоти. :D

Аз имам една задачка за теб. Кои са двамата играчи, които се обясниха в любов един на друг, изчистиха се на 812935829358932% и спряха да играят, след като си набиха вота. :lol: 

2 minutes ago, neshev said:

Маняк, в Ден 6 тепърва ще търсиш кои са граждани, кои мафиоти. :D

Аз имам една задачка за теб. Кои са двамата играчи, които се обясниха в любов един на друг, изчистиха се на 812935829358932% и спряха да играят, след като си набиха вота. :lol: 

Аз си имам изградено мнение, май го написах вече. Просто ми беше интересно кой какво ще напише, но очевидно това отива в кошчето.

Радокс и Бобоци си ги налапаха до макарите и спряха да играят. И? Усещат вече вкуса на победата и се гаврят с нас, така ли?! При положение, че Бобоци е на едно кръв и му трябва много малко, за да изхвърчи. Знаем как бързо стават въртележките в тая игра. Трудно можеш да ме убедиш с нещо, че Bobotsi е по криминален от Бизкит. 

Just now, Price said:

Радокс и Бобоци си ги налапаха до макарите и спряха да играят. И? Усещат вече вкуса на победата и се гаврят с нас, така ли?! При положение, че Бобоци е на едно кръв и му трябва много малко, за да изхвърчи. Знаем как бързо стават въртележките в тая игра. Трудно можеш да ме убедиш с нещо, че Bobotsi е по криминален от Бизкит. 

Ти предишният ОЛ СТАРС не игра ли? :D

Скивай последните страници да видиш как мафиотите играят, когато усещат вкуса на победата. :lol: 

Виж, аз не изключвам възможността Бизкит да е мафиот. Ако Радокс не беше налапал на Бобето, вероятно днес щеше да бъде гласуван без особени проблеми. Но просто това хващане за ръчичките, когато мафиотите имат нужда от една грешка, за да бият, няма как да не вкара подозрението в мен. Ако Бобето и Фарест са комбина мафиоти, реално сме загубили играта заради играта на Радокс. Но това е положението. :D

Иначе гласувай както искаш. Моите надежди са да има ПОНЕ нулев ден, да не е поредната подарена игра, идентична с предния ОЛ СТАРС. Но май няма значение. Просто ще удължим агонията. И може би е наистина време тази ПОМИЯ да приключва. 

Бобето и Бизкит* 

@Price имам предложение за теб.

Ясно е, че ти ще бъдеш нощната елиминация. Утре няма да си в играта, каквото и да стане.

Ако не ударим мафиот, губим. Ако ударим мафиот, играта продължава.

Има и друга опция играта да продължи. Да направим нулев ден. Тогава ще имаме още 24 часа игра. Затова ти предлагам, ако не искаш да играеш срещу Бобоци, просто не гласувай. Дай ни още 24 часа игра. Вероятно пак ще го духаме, но поне няма да е абсолютно същият ташак като предишния Ол Старс. :D 

@neshev Мислех си го това нещо още в началото. Само където не виждам откъде ще извадите мотивация да играете още една дневна фаза и то при положение, че няма да добиете никаква допълнителна информация, освен моето отпадане. Което си е по подразбиране. 

Ако стигнете до мнозинство от желаещи, че искате още една игрова фаза, веднага си махам гласа ;)