Jump to content

Mafia: All Stars II

Socki

Recommended Posts

MAFIA: ALL-STARS II започва... СЕГА!

НАЧАЛО НА ДЕН 1!

Участници в сезона:

@The Olimpic Hero @neshev @Radox @hacky @THE ENEMY @Dudley @Prince10 @LightOne @ЧОТУДЕ @Price @Jack Bauer @Bobotsi @Farest @BiZkiT

За елиминация са необходими 8 гласа. Краен срок за гласуване е 15.11 (Понеделник) в 22:00 часа!

635682_orig.jpg

Нямах време да напиша обобщение на миналия сезон, но моля ви слушайте всеки един от хората какво казват - не Олимпик и нешев да са ви мерилото, защото ако те сгрешат в преценката - го изяждаме всички. Тоя път няма да навлизам в преки битки, както в преди сезони (с Радокс и Олимпик), тъй като така и не паднаха съмненията за мен като съм агресивен.

П.С. Олимпик - без филми с аудио файлове тоя път, плийз

Ако визираш предната игра, ако слушаха мен, нямаше Олимпик и Асен да си тръгнат толкова нелепо. :D Тъй че това са по-скоро митове. Ако останалите ме следваха, нямаше да имам една победа от 20 игри. 😂

Всеки да гласува както сметне за добре, моите наблюдения са, че никой не бръсне никой в тази игра. Всичко опира до егото накрая.

The Olimpic Hero
16 minutes ago, BiZkiT said:

Нямах време да напиша обобщение на миналия сезон, но моля ви слушайте всеки един от хората какво казват - не Олимпик и нешев да са ви мерилото, защото ако те сгрешат в преценката - го изяждаме всички. Тоя път няма да навлизам в преки битки, както в преди сезони (с Радокс и Олимпик), тъй като така и не паднаха съмненията за мен като съм агресивен.

Ако предният сезон ми бяхте послушали рийда, можехме да спечелим играта, но не го направихте. И да, темата за егото е голям проблем. Призовавам всички мирни граждани този сезон да не са като коне с капаци - тип Асен от предния сезон. Тоест нека да си променяме играта, когато е нужно. И ако не харесваш някой човек, но усетиш, че е мирен гражданин, играй с него. А това на @BiZkiTпак е един вид его. Започва играта с: "Не играйте играта с Олимпик и нешев". Защо бе Bizkit, при положение, че съм показал, че рийдът ми е много добър. Не е ли точно логичното да играете с мен? Обаче ти заради его примерно явно не би го направил.

Неее, не бъркай. Казвам точно това, което и ти. Да се следи рийда на всички, не само на определени хора. Както си сбъркал с играта си в преден сезон, така този може да имаш перфектен рийд и стига доводите да са ти изложени добре, съм абсолютно готов да играя с всеки. Просто трябва да му повярвам първо. Използването на твоето и на нешката на имената е просто за пример. Иначе както видяхте много трудно мога да се доверя - аз единствено се усъмних в Дъдли и с право, както и дори и на Хаки не се доверих преди да хванем първия мафиот.

Дадох своето предсезонно обещание и го изпълнявам като честен човек. 

Глас за нешев.

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

The Olimpic Hero
Just now, LightOne said:

Дадох своето предсезонно обещание и го изпълнявам като честен човек. 

Припомни какво си обещал, че не помня.

Припомня се нещо, което си помнил на първо място. А ти не си присъствал на даването на обещанието ми, че да го помниш, та камо ли припомниш. 😄

#discordcrew

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

Значи рандум генератора при Соки добре работи... за сега в негови сезони съм винаги гражданин. Успех и дано мачкаме както напотурчените легиони мачкат на изборите

The Olimpic Hero
2 minutes ago, LightOne said:

Припомня се нещо, което си помнил на първо място. А ти не си присъствал на даването на обещанието ми, че да го помниш, та камо ли припомниш. 😄

#discordcrew

Ами кажете го това обещание. Какви са сега тези неща, като загатваш за някакви ваши лични разговори.

Няма нищо сложно и завъртяно. Обещах на нешев преди няколко часа в чата, че ще го гласувам. Това е. Честно изпълнена от мен дума. 

• Facepalm 2

Bobotsi: 1 глас (neshev)

neshev: 1 глас (LightOne)

Не са гласували: The Olimpic Hero, Radox, hacky, THE ENEMY, Dudley, Prince10, ЧОТУДЕ, Price, Jack Bauer, Bobotsi, Farest, BiZkiT

За елиминация са нужни 8 гласа. Краен срок за гласуване е 15.11 (Понеделник) в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

Чакайте малко, тая игра още преди да започне ли е решена? Да гласуваме за нешев не ми звучи като добро предизборно обещание... дайте нещо за премахване на зеленото сертификатче.

Тоя сезон буквално няма слабооооо!!!!! 

Радвам се, че играчи като Енеми се върнаха в играта. Готино е да са мяткамьи. 

След уникалната ми мафиотска игра, гражданин-олигофрена Фарест се завърна! Но този път няма Джаро няма маро. Вече трябва да играеме отборно! 

• Wank 2

Айдее време е за игра. Вече виждам две нелепи номинации, тази към Бобоци от Нешев, даже е необяснена :D

При по-малко от страница мнения, и предвид че е ден едно, нямаме никаква съществена информация все още за каквито и да е изводи.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Пичове, вече минаха доста сезони на играта. Почти всичко вече е опитвано, стандартните стратегии и на граждани и на мафиоти са до болка познати на всички. Но, в този сезон реших да използвам един доста интересен похват, който не е правен досега. Избирам си един човек, на чиито рийд вярвам, приемам го за гражданин, и играя с него докрай! Този човек в този сезон е ... The Olimpic Hero!

Какво имам предвид? Ами не искам този път да се случи ПОЗОРА от Сезон 13, когато категорично бях MVP на гражданите, надуших мафиотите, всячески се опитвах да обединя и организирам играта на отбора ни, но параноята на другия главен гражданин Socki ни изяде главата. Няколко дни поред той обсебваше темата с повтаряне, как съм бил Кръстник и как трябва всички да търсят съотборниците ми мафиоти. А се ебаваше с Асен, че той като захапел някой, нямало спиране... Всичко се въртеше само около нас, докато мафията отстрани потриваше доволно ръце. Този път, за да спечелим, трябва да мислим трезво и да няма такива изцепки като неговите тогава. Както обсъдих с Olimpic в подкаста за предния сезон, ако гражданите не проявяват параноя, мислят последователно и се опитват да се намерят, мафията няма шанс. Готов съм да играя с абсолютно всеки, няма като Socki или The Best да драпам с пяна на устата как някой бил 1000% мафиот, а ще обмислям всички варианти и ще се вслушвам в съветите на другите. Този път задължително не трябва да загубим заради вражда и взаимни обвинения между два параноични гражданина!!!!!!!

ЗАПОМНЕТЕ - винаги досега, когато някой е повтарял как е убеден, че някой друг е "абсолютно сигурен, стопроцентов мафиот", това е ебавало мамата на отбора и накрая и двамата са се оказвали граждани. Винаги, когато двама човека са два дни на пангара и всички говорят само за тях, винаги и 2-мата са се оказвали граждани. Този път няма да позволим това да се случи!

И тъй като споделям вижданията на Olimpic, които обсъдихме в подкаста, този път тръгвам с упоменатата стратегия - приемам го за гражданин още отсега и ТВЪРДО играя с него още от началото на сезона, защото съм съгласен със стратегията му за ебане на мафията. И тъй като в сезона има трима мафиота при 14 участника, това означава, че има 20% шанс да е мафиот, но цели 80% да е гражданин. Мисля, че едни 80% са риск, който мога да поема. Едно към четири е шанса да е мафиот, така че засега го приемам за гражданин и играя с него. Ако разбира се не получи параноиден пристъп и не започне да прави тотални глупости и да не следва правилата и законите, които изложи в подкаста! Че тогава ще се изложи много...

Въпроса е, ако и двамата наистина сме граждани и започнем да играем заедно, кой точно от двамата ще елиминира мафията първата нощ? Май ще насерат и ще решат да стрелят другаде, но като ни оставят и двамата в Ден 2, шансът да им ебем путката майна нараства значително? Ето как още с първия ми пост за сезона, поставям насраната мафийка доста натясно. Така и така и двамата с Olimpic ще сме основните мишени на мафията в ранните нощи, защото ако останем по-късно, ще им ебем мамата, нека направим нещата една идея по-интересни и да ги объркаме и насерем тотално!

Шерифа ДА НЕ СИ ХАБИ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ проверка с мен в Нощ 1!!! Гарантирам, че съм гражданин и по-добре да търси мафиоти другаде. Ако толкова насира, нека ме провери към Нощ 3-4, но преди това да изчисти други хора/да намери някой мафиот е много по-оптималният вариант! Слушайте ме, за да спечелим. Давайте да стесним още отсега кръга, и да попилеем мафията като в Сезони 6 и 11!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

38 minutes ago, Jack Bauer said:

Айдее време е за игра. Вече виждам две нелепи номинации, тази към Бобоци от Нешев, даже е необяснена :D

При по-малко от страница мнения, и предвид че е ден едно, нямаме никаква съществена информация все още за каквито и да е изводи.

Малко е рано за заключения, но специално с тоя пост, Jack Bauer ми замирисва на урина още от самото начало. Опипване на почвата, номинациите били нелепи, нямало информация. Jack Bauer ми е потенциален мафиот с тези писания, да се знае!

Именно мафиотите се опитват да се правят на обективни и на умиротворители в първите дни, че да свалят подозренията.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Радокс, няма да позволя такава пошла манипулация на мойте граждани. Внимавай в картинката да не ядеш спарчето