Jump to content

Mafia: All Stars II

Socki

Recommended Posts

The Olimpic Hero
On 10/25/2021 at 7:07 PM, Socki said:

Всички са подбрани с лични покани от мен и този списък е финален! Ако някой от списъка се откаже от тук нататък то той няма да бъде заменян и сезонът ще започне с по-малко играчи.

Mariyan01 може да изскочи от някой багажник като резерва, все пак от времето на Маями Вайс това му е ентранса.:wank:

20 minutes ago, THE ENEMY said:

Mariyan01 може да изскочи от някой багажник като резерва, все пак от времето на Маями Вайс това му е ентранса.:wank:

Мариян е много изморен от клането и ебането на граждани и трябва да почине малко.:wank:

9 hours ago, hacky said:

Чудя се дали да не се откажа, мина ми хайпа.

Абе какъв хайп ти е минал , тва не ти е някво междинно сезонче или няква фалшива мафия тип Омерта. Това тук е алл стара , не се излагай , а си стой на въртележката. 

Време е да разпределим ролите! Ще призова САМО 14-те участника да пишат в темата някакъв случаен пост, за да си напаснат на ролите. След това ще изтрия всичко от темата и на 14.11 (Неделя) в 22:00ч започва Ден 1, а по някое време в Неделя ще ви пиша каква роля сте.

@The Olimpic Hero @neshev @Radox @hacky @THE ENEMY @Dudley @Prince10 @LightOne @ЧОТУДЕ @Price @Jack Bauer @Bobotsi @Farest @BiZkiT

635682_orig.jpg

Нека съм втори.

Предварително казвам, че съм болен и може да не съм много активен първите ден два. Ще се постаря да участвам пълноценно, но не мога да обещая.

Аре, номер 7 съм. То е ясно, че ще съм пак гражданин без роля, както винаги...

• Wank 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Фалшивата деветка ли съм?

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

Който смята да се оплаква от РАНДУМ генератор нека да си запамети реда на участници ако иска и да ги сравни в края на сезона тъй като към 20:00 ще изтрия всички коментари от темата. Около 21:00 ще ви пиша ролите и в 22:00 започва Ден 1.

635682_orig.jpg