Jump to content

Mafia: All Stars II

Socki

Recommended Posts

The Olimpic Hero
On 10/25/2021 at 7:07 PM, Socki said:

Всички са подбрани с лични покани от мен и този списък е финален! Ако някой от списъка се откаже от тук нататък то той няма да бъде заменян и сезонът ще започне с по-малко играчи.

Mariyan01 може да изскочи от някой багажник като резерва, все пак от времето на Маями Вайс това му е ентранса.:wank:

20 minutes ago, THE ENEMY said:

Mariyan01 може да изскочи от някой багажник като резерва, все пак от времето на Маями Вайс това му е ентранса.:wank:

Мариян е много изморен от клането и ебането на граждани и трябва да почине малко.:wank:

9 hours ago, hacky said:

Чудя се дали да не се откажа, мина ми хайпа.

Абе какъв хайп ти е минал , тва не ти е някво междинно сезонче или няква фалшива мафия тип Омерта. Това тук е алл стара , не се излагай , а си стой на въртележката. 

Време е да разпределим ролите! Ще призова САМО 14-те участника да пишат в темата някакъв случаен пост, за да си напаснат на ролите. След това ще изтрия всичко от темата и на 14.11 (Неделя) в 22:00ч започва Ден 1, а по някое време в Неделя ще ви пиша каква роля сте.

@The Olimpic Hero @neshev @Radox @hacky @THE ENEMY @Dudley @Prince10 @LightOne @ЧОТУДЕ @Price @Jack Bauer @Bobotsi @Farest @BiZkiT

635682_orig.jpg

Нека съм втори.

Предварително казвам, че съм болен и може да не съм много активен първите ден два. Ще се постаря да участвам пълноценно, но не мога да обещая.

Аре, номер 7 съм. То е ясно, че ще съм пак гражданин без роля, както винаги...

• Wank 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Фалшивата деветка ли съм?

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

Соски, недей насира е?

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Който смята да се оплаква от РАНДУМ генератор нека да си запамети реда на участници ако иска и да ги сравни в края на сезона тъй като към 20:00 ще изтрия всички коментари от темата. Около 21:00 ще ви пиша ролите и в 22:00 започва Ден 1.

635682_orig.jpg