Jump to content

Затягане на модераторския контрол в BWC

The Olimpic Hero

Recommended Posts

ShiningWizard

Аз също проявявам интерес да стана член от модераторския екип като искам да наблягам на това да няма прекалено чувствително съдържание във форона. Може да се ебавате колкото си искате, стига да не е в границите на незаконното. И да не стана, с удоволствие бих подкрепил някой споделящ моите виждания за форума.

Като толкова се бутате за модове, ще направя оставка от дивас раздела да си модерирате там. Повервай ми, на всеки 2 мин. треа модерираш.

28 minutes ago, neshev said:

Мисля, че разгадах крайната цел.

Reveal hidden contents

Парцала се връща като Енфоусър на BWC. :wank:

Ако Парцала се върне като модератор, аз си оттеглям кандидатурата:(

THE GRIM REAPER

Имаме предостатъчно парцали из BWC. Не ни трябва създателят им. 

Chicky Ricky

А аз може ли да бъда неофициален модератор както Брайън Кендрик стана неофициалнен WWE шампион през 2008 на Unforgiven 2008? 

tmwq2ss5ot011.jpg

Rise of Thunder

Ако Парцала се върне, ще има продължение на култувата им врЪжда с Нешев. 

Just a fan

Така е, щом за 10 години в тоя форум не ме направихте супер путрубитил сега всички модератори и админи ще лежите. 

• Haha 4
9 hours ago, Just a fan said:

Така е, щом за 10 години в тоя форум не ме направихте супер путрубитил

Ами като не си ценин за форума, така е...

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

А затягане на администраторския контрол КОГА???

• Upvote 1
  • Haha 2

spacer.png

Въпреки че още не съм станал зелен, ако прецените, че е наложително затягане и на АДМИНИСТРАТОРСКИЯ контрол, знаете към кого да се обърнете и къде да ме намерите;) Въпреки заетото си ежедневие няма да ви откажа, не се притеснявайте😇

Чаветата се натискаха и драпаха отчаяно да стават модератори 2009-та, чуек. Не е модерно вече :(

• Upvote 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Сега какво, BWC ще стане политически коректен форум, и вместо простотии, в раздел "разни" ще си разменяме снимки на котки и кучета, и ще споделяме рецепти за кюфтета на парти грил ли?

Че какво лошо има в това? По-добре ли е днес да разказвам как баща ми ме напсува на майка, а майка ми до него каза, че е много прав. Аз кво да си помисля сега? По-добре да си релаксираме във форума отколкото да се занимавам с ненормалното ми семейство

Rise of Thunder

Е кво? Искаш да кажеш, че баща ти не е ибандурил майка ти ли? 

54 minutes ago, Rise of Thunder said:

Е кво? Искаш да кажеш, че баща ти не е ибандурил майка ти ли? 

Нз

Махнете бана на @HBK_forever, да видим 24ка ли е бил или му правят "бойно кръщене" на Г. М. Димитров. :wank:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...