Jump to content

Затягане на модераторския контрол в BWC

The Olimpic Hero

Recommended Posts

The Olimpic Hero

Понеже последните дни имахме някои проблеми, искам да ви предупредя, че всякакви обидни постове и теми по адрес на известни и не толкова известни български личности ще бъдат изтривани. Накратно казано, бях привикан от отдел "Кибер престъпления" да давам обяснения за коментарите на някои наши потребители по адрес на публична личност, като умишлено няма да споменавам името ѝ.

Разбира се аз няма как да нося отговорност за действията на всеки наш потребител и това го обясних добре, защото всеки може да си пуска свободно теми и постове, но въпреки това оттук нататък модераторският контрол ще бъде затегнат и всякакви теми, постове, снимки и клипове с неподходящо съдържание, ще бъдат моментално изтривани, защото не искам форумът да има повече проблеми.

Ако някои потребители нарушават тези правила, ще сме принудени да налагаме перманентни банове.

Вижте, не искам да се превръщаме в някакъв тотално PG форум, но не искам и да има някакви крайни глупости и обиди във форума. Нека си запазим "специфичния BWC хумор" само между нас самите.

Ок това е важно и хубаво  да се знае. 

Но по тази логика, тия симпатяги от отдел " кибер престъпления " трябва да се запознаят с порядките в BWC. 

Аз трябва да съм с БАН во веки,че постоянно си хлеба някого. Пък и с тоя фамозен ник сигурно съм за кибер Беленето. Царството на сенките е май по-добре от кибер Гулаг. 

BWC е добро място, стига да се адаптираш сред алфа мъжете.

От днес ставам полусериозен БАЙТОШО. Мил добър и любезен. Благодаря 

Edited by BAITO6O
ShiningWizard

Щеше да е интересно да разберем за кого става въпрос, защото да те викнат в отдел "Киберпрестъпления" за някакви постове в татарски форум за театър с бойни сцени е доста странно. Какво ще прави тази личност там? 

Някой да ме светне на ЛС за какво става въпрос, че въобще не съм забелязал такъв пост или поне не се сещам? 

• Upvote 2

Аз знам, че съм невинен. 

Някой в темата за изборите може да се е изявил. Асене пак ли ти еее момче. 

Edited by BAITO6O
The Olimpic Hero
8 minutes ago, ShwN said:

Някой да ме светне на ЛС за какво става въпрос, че въобще не съм забелязал такъв пост или поне не се сещам? 

Няма значение, умишлено не споменавам името, а и мисля че темата би трябвало да е приключена. Даже инспекторът мисля, че ме разбра какво точно означава "образ" във форум, но повярвайте ми, не е лесно за обяснение. :D Идеята е за в бъдеще да не се получават подобни случки.

• Upvote 2

Олимпик, казвал съм ти решението многократно - правиш ме модератор и забравяш за проблемите:beer: Имам топките да се разправям с троляци като Тошака, който се радва на протекцийки във форума.

Който иска да запази кейфейб да не чете, но името на човека е:

xpac

10 minutes ago, The Best said:

Имам топките да се разправям с троляци като Тошака, който се радва на протекцийки във форума.

Каква протекция имам. Кажи ми Асене. Путин ли ме пази.

Знаеш ли колко полу-несправедливи БАНА отнесох миналата година. Е верно, Нешев понякога ме жалеше и само триеше.

Защо винаги аз съм грешникът бе. АЗ съм жертвата, всички ме нападат. А аз съм добър и мил човек. Защо със свестните добри и мили потребители като: чичо Райх, Нешев, Луп, МЖ23, Пренти и тнк няма проблеми.

Добър човек съм бе. 

Edited by BAITO6O
  • Upvote 1
  • Haha 1
9 minutes ago, The Best said:

Олимпик, казвал съм ти решението многократно - правиш ме модератор и забравяш за проблемите:beer: Имам топките да се разправям с троляци като Тошака, който се радва на протекцийки във форума.

Ако уредиш адвокат Марковски да ни представлява, имаме сделка. :wank:

13 minutes ago, The Best said:

Имаше един друг потребител, който така апелираше. Мисля, че се казваше parcaleste?

635682_orig.jpg

Шибана работа, дано да не съм сгафил аз, че понякога имам навика да троля на поразия без даже да се усетя. :D Като се замисля, ние си разбираме какво си пишем, но за някой човек, който не е редовен във форума сигурно е доста шокиращо да ни чете глупостите. Върви обяснявай после, че някой е в образ или се прави на Ледения от 1999 година.. :D 

The Olimpic Hero
Just now, ShwN said:

Като се замисля, ние си разбираме какво си пишем, но за някой човек, който не е редовен във форума сигурно е доста шокиращо да ни чете глупостите. Върви обяснявай после, че някой е в образ или се прави на Ледения от 1999 година..

Точно.

Колега, не ме занимавай с глупости бе...

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Здравейте мами! Благодаря за приема.

От около 2-3 дни с малката акаме неконтролируемо. Сутрин, обяд, вечер..не се спира. Сменила съм 30 пелени досега. Консистенциите варират, но най-често става въпрос за доста миризлива кафеникаво-зелена каша. От скоро не е на мляко, а на пюренца, дали не е от това?

Благодаря предварително!

Rise of Thunder

Системата съсипа още едно хубаво място в интернет. Благодарим! 

• Upvote 2
Chicky Ricky

Малко оff-topic: Имах до преди няколко месеца една страница в Instagram, която качвах расистки постове и клипове с участието на хора от ромски произход. И беше бая добре, не знам, но имах към 2000 последователи. Винаги съм си мислел, че ГДБОПа и ГДЛЕЩАта са наблюдавали акаунта. И btw, бях репортнал всичките снимки на Tattstoner и я бяха баннали 2 пъти за 1 месец. Тя знаеше за моето присъствие в социалните мрежи, затова беше ме блокирала от главния и от резервния ѝ акаунт. И сега още е банната, да си знае мястото 

Edited by Chicky Ricky

Това се очакваше. Има си хора които последните месеци си правят каквото искат.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...