Jump to content

NXT: Halloween Havoc - 26 октомври 2021

Recommended Posts

THE ENEMY

NXT-Halloween-Havoc-2021.jpg

Brand: NXT

Date: October 26, 2021

City: Orlando (Florida)

Venue: WWE Performance Center

MATCHES:

20211005_NXT_HalloweenHavoc_CiampaBreakk

Singles match for the NXT Championship

Tommaso Ciampa (c) vs. Bron Breakker

20211012_NXT_HalloweenHavoc_GonzMandy_tu

Spin The Wheel, Make The Deal match for the NXT Women's Championship

Raquel González (c) vs. Mandy Rose

20211012_NXT_HalloweenHavoc_Womens_tunei

Scareway to Hell Ladder Triple Threat tag team match for the NXT Women's Tag Team Championship

Io Shirai and Zoey Stark (c) vs. Indi Hartwell and Persia Pirotta vs. Toxic Attraction 

20211019_NXT_HalloweenHavoc_NXTtag_FC_Da

Spin The Wheel, Make The Deal Tag team match for the NXT Tag Team Championship

MSK (c) vs. Imperium

sikoa.jpg

Debut of Solo Sikoa

THE ENEMY

Доволен съм от пълната доминация на Токсичното привличане. Жалко само, че не дадоха титлата и на Брон Стайнер, абсолютен шедьовър е този човек. :wank: Хора които косплейват някакви диващини да си ходят в AEW.

• Upvote 2

Не беше зле турнира.

Мачът със стълби беше бочфест, доста неопитни каки, които нямаха нужните умения да го изнесат. Кефя се на победата на Токсичната Атракция, GiGi Dollin е много остра. Това момиче ще е звезда. Радвам се, че отеба гимика с тампона и отиде в NXT, където да я вкарат в правия път. Радвам се, че и Mandy взе титлата. Може да изградят добра дивизия около трите. 

Joe Gacy ме кефи, има умения на ринга, образът не е лош. Моят човек Harland също получава ТВ време около него, което е плюс. Явно Gacy ще е нещо като негов спиритуален водач, който успява да го успокои във важните моменти.

Solo Sikoa не беше зле, малко е смешен с тази руса косица, ще видим дали ще го представят като Усо занапред.

Отборният мач беше много силен. Напомни на TakeOver-ите, когато винаги имаше топ отборен мач. Публиката този път беше за MSK, след като излезе репорт, че родителите на Изи, онова досадно чаве, което маркваше за Bayley, са насъскали публиката срещу MSK, защото единият е критикувал това, че Изи поемала бъмпове, без да е тренирана, което е фактец. Но смешно как им взеха титлата, когато тъкмо почнаха да ги харесват.

Bron Breakker :wank: Мачът беше повече от приличен, Брони е звезда и голям талант. Може би беше правилното решение да не му дават титлата и да изградят някакъв redemption storyline около него, може би и да заебе името си и да стане официално Rex Steiner. 🤞

Не беше зле шоуто, имаше някакви неща около Хелоуин, за мен този празник е шибано безсмислен и не предизвиква никакви емоции в мен.

• Upvote 3
Metzgermeister

Не мога да повярвам, но вече официално съм фен на Манди Роуз - адски маркнах, когато наборката взе титлата. Като зла брюнетка наистина кърти. Доста хора спрягат Алекса Блис като наследница на Триш Стратъс, но аз, колкото и да обожавам Лекси, между двете особени прилики не намирам. Виж, Манди има много по-голям шанс да се понрави на феновете на канадката, защото прилича на нея и като телосложение, и в лице, даже в спокойния маниер на изнасяне на промота.

А Дакота Кай тамън се запитах къде се загуби и тя взе, че се появи :D Отдалече си беше ясно, че друидът с лопатата е тя. Сега с Ракел ще възобновят враждата си, но винаги съм се чудил на такъв тип действия от страна на хийловете - защо ѝ костваш титлата, дявол го взел? Хубаво, че прецакваш човека, с когото враждуваш, но когато възобновите програмата, няма как да станеш шампион, ако биеш, защото просто няма титла, за която да спорите.

THE ENEMY
18 hours ago, Metzgermeister said:

Хубаво, че прецакваш човека, с когото враждуваш, но когато възобновите програмата, няма как да станеш шампион, ако биеш, защото просто няма титла, за която да спорите.

Я не сакам аз да съм добре, я сакам вуте да е зле, или както беше там поговорката.:D

• Haha 1
  • LMFAO 2