Jump to content

WWE SmackDown - 15 октомври 2021

Recommended Posts

THE ENEMY

20211008_SDMatchPrev_Brock_fri_FC--51a0c

BROCK F'N LESNAR!

SMACKDOWN PREVIEW:

20211008_SDMatchPrev_womens_fri_FC--c060

The Man to tangle with The Boss en route to WWE Crown Jewel's Triple Threat Match with Bianca Belair

Prior to competing in a Triple Threat Match for the SmackDown Women’s Championship at WWE Crown Jewel, Sasha Banks has challenged Becky Lynch to a one-on-one showdown. Don’t miss what is sure to be a classic matchup between The Man and The Boss.

20211008_SDMatchPrev_CarmellaZelina_fri_

Carmella takes on Zelina Vega in the Semifinals of the Queen’s Crown Tournament

Following her first-round victory on SmackDown, Carmella will battle Zelina Vega in the Semifinal of the Queen’s Crown Tournament. See who goes to the finals when the two combatants go to war.

20211008_SDMatchPrev_FinnSami_fri_FC--d3

Finn Bálor to battle Sami Zayn in the Semifinals of the King of the Ring Tournament

Following his first-round victory on SmackDown, Finn Bálor will battle Sami Zayn in the next round of the King of the Ring Tournament.
Find out who will move to the finals at WWE Crown Jewel when the two determined Superstars go head-to-head.

20211008_SDMatchPrev_Brock_fri_FC--51a0c

Brock Lesnar returns when SmackDown airs on FS1 this Friday!

En route to his highly anticipated Universal Title showdown against Roman Reigns at WWE Crown Jewel, Brock Lesnar will return to the blue brand!
Find out what The Beast will have in store for The Bloodline on SmackDown.

• Upvote 3
HEIDENREICH

Сегментът с подписването на договора с Роман и Брок се получи добре- хилих се яко. Леснар много радва с хилбили реднек образа, личи му че се забавлява. При резаните папаляги обаче не очаквам нищо добро - 5 минутен мач, някакъв скрюджоб и да се махне до Royal Rumble. 

• Upvote 2

BulletClub

Невероятен Edge, промо, изражение, език на тялото, начина, по който накара зрителите наистина да повярват в тази история, че едва ли не Rollins е посегнал към най-милото му, към мястото, в което се смее и плаче със семейството си, беше перфектния развой между двамата преди арабите, даже това е мача им, за който съм най-надъхан от всичките им досега. Lesnar пак ги хвърли в тъча с 2 изречения, хареса ми и тяхната част, но исках да им отделят поне още няколко минути, всичко ми изглеждаше доста претупано, вместо да се концентрират повече върху историята им и с това имам предвид да разменят по още няколко реплики, но пък хубавото е, че стои една огромна въпросителна дали Heyman е фурнаджийска лопата, която ще ни разкрият на PPV-то, така че това може само да допринесе за големия интерес на публиката другата седмица. Usos и Street Profit-ите направиха приятен и динамичен мач, останах доволен, а Montez Ford прави все повече впечатление, дали скоро няма да видим евентуален търн от негова страна, преебавайки съотборника си :ph34r:

• Upvote 2

Добро беше шоуто. 

Becky срещу Sasha си беше като за PPV, раздадоха се и това е първата загуба на Becky от години насам.

Brock и Roman Reigns вдигнаха летвата доста високо, но точно в такива ситуации WWE изсират нещо голямо. :D Тъй че се надявам да се получи добре и финалът да е интересен. Според мен ще е грешка да прекъснат reign-а на Reigns точно тук и се надявам Heyman да наебе баче Brock.

Топ работа на микрофона от страна на Edge и Rollins, и двамата се сцепват всяка седмица, HIAC мачът има потенциал да е мачът на годината.

Явно гласят Balor за мъжкия KotR. Може би на Jinder ще му отива повече, но с Balor има заигравка, че вече от принц е крал. При жените е тотално мазало, с тия мачове по две минути, ебем ти и турнира. :D

Sonya Deville го изигра добре. Личи си, че още не е във форма, изглеждаше леко притеснена на моменти, но засега враждата се развива добре и може би засилват Naomi отново. За мен пичката е доста подценена, смисъл има як образ, чернокожа е и децата и се кефят, може да е лицето на женската дивизия, ако искат.

• Upvote 4
batistaheel

SmackDown просто е на друго ниво в сравнение с RAW. Всички интересни персонажи са тук, всички интересни вражди се случват тук и всички интересни мачове, пак, се случват, именно в SmackDown. 

Смях се на глас на последния сегмент. Първо на това, което каза Роман на Леснар и после на това, което той му отвърна. Но Брок ме израдва още с излизането си, с тази ухилена физиономия. Не съм и предполагал, че Рейнс и Леснар в обърнати роли могат да направят толкова интересна вражда. А видяхте ли колко души станаха прави при излизането на Роман Рейнс, а колко много бяха плакатите с надпис "head of the table" . И ако това не е доказателство, че Роман Рейнс в момента е най-голямата звезда в целия кеч и не само в WWE, то не знам какво друго е. 

Найоми през годините адски ме е дразнела, но точно сега във вражда със Соня Девил ми е супер интересна, пък и сякаш е станала по-секси. Има потенциал тази вражда и по принцип съм фен на този тип вражди - кечист срещу някой от началството. За мен Соня е добра като мениджърка и дано тази вражда да няма за цел да я разкара от тази позиция. Иначе това, че тя използва властта си за нечестно приемущество, като вкарването на Шейна в мача и превръщнаето му в хандикап, си е WWE класика. Винс преди години беше много добър в това. 

Саша и Беки направиха мача на вечерта. Фактът, че им дадоха толкова много време на седмично шоу, може би ни подсказва, че на PPV-то тройният мач ще е кратък, кеото не би ме учудило, имайки се предвит къде ще се проведе той. 

Ролинс и Острието правят враждата на годината. Вражда, която ще се помни и след години. 

Edited by batistaheel
  • Upvote 6
THE ENEMY
On 10/16/2021 at 6:12 PM, neshev said:

За мен пичката е доста подценена, смисъл има як образ, чернокожа е и децата и се кефят, може да е лицето на женската дивизия, ако искат.

Всичко това е и Бианка, но Белеър е някакси по-симпатична от двете, има едно такова лице, което стои добре на плакати. А всичко това за Наоми е вярно, но винаги ми е оставяла впечатление на една досадна, леко нескопосана проста пача, която се опитва прекалено много да се налага.:D Не винаги това е фатално, същите ми бяха и Усотата, но копелетата прогресираха добре и в момента ме кефят, може и с Наоми да стан така.

Да, Леснър и Рейнс е вражда с огромен хайп, бийлднаха я супер, дори с минимално участие на Брок и сигурно общо 3-4 изречения от него през цялото време, НО важното е че е интересно. Особено тези сегменти между Роман и Хейман всеки път са злато.:D 

И все пак не ми се иска мачът да има някакъв измислен финиш, който да предпазва и двамата да не излязат слаби от него. Особено след бозата с Балор на предишното PPV, да направят още една подобна простотия веднага, ще бъде супер дебилщина от страна на WWE. Дори да има победа чрез cheat, нека поне да е логична и след това да не се правят, че не се е случвала.;)

Няма да се повтарям с всички, колко страхотен мач доставиха Беки и Саша. И все пак беше готино, че оставиха Бенкс да вземе победата тук, беше си значим момент, някакво разнообразие и изглеждаше важно събитите, дори мачът да не беше за титлата. Определено ме надъхаха, дори да знам че при арабите ще са целите в черните чаршафи.:(

И още нещо по темата?:ph34r:

Spoiler

WWE SmackDown beats AEW Rampage in ratings despite Tony Khan's challenge 

SmackDown registered a viewership of 793k viewers, while Rampage drew only 549k fans in Fast Nationals viewership per Showbuzz Daily. Smackdown won by 31%.:wank:

• Upvote 3

На тоя Тони нещо му хлопа дъската. Само като видиш как ходи по рампата и се държи супер странно и ти става ясно.

Ся някой пак да почне спора с тва как е фен и бла бла бла.

Edited by Hachiko
2 hours ago, THE ENEMY said:

WWE SmackDown beats AEW Rampage in ratings despite Tony Khan's challenge 

SmackDown registered a viewership of 793k viewers, while Rampage drew only 549k fans in Fast Nationals viewership per Showbuzz Daily. Smackdown won by 31%.:wank:

roman-reigns-universal-champion.gif

Напомням, че Брон Брейка, Харланд, Гейбъл Стийвсън и Вон Вагнер тепърва ще дебютират. :)

• Upvote 2
  • Wank 1
batistaheel

Найоми изглежда, че е подценена, но само на пръв поглед. Когато върнаха brnad split-а, тя беше една от първите шампионки на SD, като има две царувания и дори победи Богинята Лекси. Царуванията и бяха скучни и незапомнящи се. За мен тя не е чемпиъншип материал, най-много заслужава отборните титли. Може пак да се опитат да я набутат в мейивента, предполагам, че заслужава втори шанс, все пак кечистите се подобряват с годините и дори я харесвам като жена, но в момента ми се иска този спот да отиде при Лив Морган и Зелина Вега. За мен и двете мацки заслужават много, а дори не са печелили отборните титли. 

9 minutes ago, neshev said:

Гейбъл Стийвсън

За него се говори, че ще дебютира чак покрай КечМания, ако не и на самата КечМания. Още половин година, за мен това е адски много време. 

Edited by batistaheel
  • Upvote 3
The-Resident-Ev!L

Искам да има мач с Lesnar и Голямото Куче, но не за титлата, защото ще сринат целия труд който са правили за Роман Рейнс. 

Със сигурност Brock не е човекът, който трябва да вземе златото от Роман.

Трябва да е човек който е всяка седмица в шоуто.

Edited by The-Resident-Ev!L
  • Upvote 2
2 hours ago, The-Resident-Ev!L said:

Искам да има мач с Lesnar и Голямото Куче, но не за титлата, защото ще сринат целия труд който са правили за Роман Рейнс. 

Със сигурност Brock не е човекът, който трябва да вземе златото от Роман.

Трябва да е човек който е всяка седмица в шоуто.

To oсвен Дрю. друго име не виждам като потенциален нов шампион. Всичко в набъкано в RAW. Потенциално опеоненти виждам в Jeff, Nakamura, Sheamus.. Нямаме големи имена като в другото шоу, което за мен е грешка в този draft.

• Upvote 2
The-Resident-Ev!L
19 hours ago, Devil said:

To oсвен Дрю. друго име не виждам като потенциален нов шампион. Всичко в набъкано в RAW. Потенциално опеоненти виждам в Jeff, Nakamura, Sheamus.. Нямаме големи имена като в другото шоу, което за мен е грешка в този draft.

Това е лошото че не искат да поемат риск с друг за резервен вариант.