Jump to content

PC въпрос

Sugarev

Recommended Posts

Здравейте мончета, някой който разбира повече от компютри би ли ми казал на какво се дължат тия квадратчета? (сори за офтопика)

245463051_232235085604175_433121288669135679_n.jpg

245078775_306557670832644_6340602337639006462_n.jpg

245030686_300633184865051_2796361125780303936_n.jpg

Edited by Sugarev

Absolute madlad

Ъпдейтни си видео драйверите, а след това си поиграй с видео настройките, може да трябва да намалиш някоя от настройките.

5 minutes ago, hacky said:

Ъпдейтни си видео драйверите, а след това си поиграй с видео настройките, може да трябва да намалиш някоя от настройките.

Ъпдейтнати са, взех да се замислям дали не са ми пробутали накоя карта менте, от 1 година вече си е така, не пречи много на геймплея ама последно време взе да ме нервира

Absolute madlad

Аз играя с geforce now, където се играе на high end картите на нвидиа и на някой  от игрите като бутна на макс всичко и ми става така и трябва леко да намаля някой неща

Каква ти е видео картата

Най-вероятно ти е слаба видео карата за тая игра. Или намали настройките, или смени картата.

10 minutes ago, hacky said:

Аз играя с geforce now, където се играе на high end картите на нвидиа и на някой  от игрите като бутна на макс всичко и ми става така и трябва леко да намаля някой неща

Каква ти е видео картата

NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB

Самия компютър е на една година и още е в гаранция

Absolute madlad

1 minute ago, kabakov said:

а коя е играта?

На почти всички игри прави така, иначе играта е Assassin's Creed Odyssey

Absolute madlad

NVIDIA Settings панела долу вдясно на таскбара имаше някаква настройка дали да е Performance или Quality. Ако не е на Auto и е сложено на Performance, картата автоматично намалява качеството на пикселите на всички програми и игри.

Capture.PNG

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

VIDEO CARD: AMD Radeon R9 290 or NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB VRAM or more with Shader Model 5.0) or better.

Сравнение с препоръчителната и твоята. Не би трябвало да има проблем. Може да е дала фира.

https://www.gpucheck.com/compare/nvidia-geforce-gtx-970-vs-nvidia-geforce-gtx-1060/intel-core-i7-4770k-3-50ghz-vs-intel-core-i7-4770k-3-50ghz/ultra/ultra/-vs-?lang=en&currency=usd

7 minutes ago, Radox said:

NVIDIA Settings панела долу вдясно на таскбара имаше някаква настройка дали да е Performance или Quality. Ако не е на Auto и е сложено на Performance, картата автоматично намалява качеството на пикселите на всички програми и игри.

Capture.PNG

На Let the 3d application decide ми е

Значи на връщане отива работата..

Absolute madlad

Сложи го тогава на Quality.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

17 minutes ago, Radox said:

Сложи го тогава на Quality.

На куалити е същото

Absolute madlad

3 minutes ago, Bobotsi said:

Играта кракната ли е или си я купувал?

Пиратска

Absolute madlad

ShiningWizard

Сваляй anti-aliasing настройките, защото в повечето случаи това прави визуални проблеми.