Jump to content

Избори 2021 - THE FINAL BLOW!

THE ENEMY

За кого ще гласувате на 14 ноември?  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Хаха соросоидите, амерканците и европейците използват всички средства, за да поддържат заблудата на хората и тяхната есплоатативна диктатура!😁 Исторически доказан факт е западната пропаганда. 

jlny.gif

Към Тошко Йорданов имам резерви, но повече хора като Карбовски ни трябват по ефирните телевизии. Дори и да не са на моето мнение. То никой не е абсолютно на моето мнение, само овце има дето се следват фанатично 1:1. А не наистина по новините да слушаме само за задръствания, катастрофи, големи тикви или ураган в САЩ.

• Upvote 3
THE ENEMY

Карбовски отдавна изплиска легена. 

Някой да ми обясни каква връзка имаха Граймс и Мъск с всичко останало в разговора? :D

• Facepalm 1

Абе някъде има ли мнение на Радев по темата със заповедта на министъра за "зелените паспорти"?

10 minutes ago, kabakov said:

Абе някъде има ли мнение на Радев по темата със заповедта на министъра за "зелените паспорти"?

Неговото мнение с нищо не е по-меродавно или важно от мнението примерно на Enough* или твоето. Поне така е редно в демократина система, нали? Или ти си свикнал с модел един да решава всичко и да коли и беси и ти липсва?

• Upvote 1
  • Haha 2

Все пак е президент и човекът назначил тоя министър, т.е. той носи отговорност за решенията на подчинените си.

• Upvote 2
  • Facepalm 1

Бойчето понесе ли някаква отговорност за всички тъпаци, които назначи?

• Upvote 3

Да. Не е на власт вече и, може би, скоро няма да е. Що се отнася до съдебна отговорност има бая народ преди него(от 89-насам, че и преди това), който трябва да понесе такава.

• Upvote 1
  • Facepalm 1

Какъв финал, тия нашите избори са като пенсионирането в кеча - до три месеца!

Sashundera
1 hour ago, gboy said:

Важен е маркетинга, да drawва повече избирателна активност 😎

tlvHw0q.png

HBK_forever

Най-великият от всички, ОГРОМНИЯТ ВЕЛИК БЪЛГАРИН ВОЛЕН СИДЕРОВ отново показа, че е единственият, готов да защитава българската национална кауза, заедно с К.Костадинов, може би. Много съм разочарован, че нито една от останалите политически партии не излезе на протест против здравния фашизъм тези последни дни и никоя все още не е обявиа такъв. За сметка на това Атака, Възраждане, Българско национално обединение и Български национален съюз на Боян Расате, са единствените, които излязоха на улицата, без страх, единствените мъже. Всички жени се криха по домовете си, докато националистите бяхме навън и бранихме българското здраве, национална идентичност, бъдеще и достойноство. За съжаление сме много малко, поне първите 2 дни на протестите . по 1000 човека„ А можем да бъдем 100 000 със сигурност, защото никой здравомислещ не подкрепя налагането на здравния фашизъм и дикриминацията в 21. век. В крайа сметка, ще ги изметем тея говна, и този служебен кабинет. Надявам се скоро ИТН да обявят позицията си и тя да е ясна, докато мълчанието на останалите партии е ясно, че ще продължи. И макар да чух ясно, че от ИТН са против тези нови фашизоидни мерки, към момента те не искат оставки, нито призовават към протести, а това не ме кефи. Президентът Радев също много ме шокира„ Аз изключително уважавам този човек и не мога да повярвам, че си е дал дупето на колонизаторите от запад. Така че на първи тур ВОЛЕН има моя глас с 2 ръце, защото е истински българин

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

HBK_forever
21 minutes ago, MJ23 said:

Зеления чорап още ли сте сигурни,че ще бъде преизбран на първи тур? Това с Кацаров бе огромен автогол, жалко че другите кандидати са кой от кой по - зле и зеления терлик пак ще спечели най - вероятно на втори тур.

Категорично вече си променям мнението, че Радев ще спечели на първи тур, но ще го стори на втори, защото е най-добрият кандидат, или най-малкото зло, по-скоро, каквото и да си говорим. За огромно съжаление, явно пак я докарахме до този тип избор и гласуване...което е мега кофти. С това решение на министъра на здравеопазването автоголът е повече от един. Направо не е истина как се прееба този човек, като ги наначи тези проваксъри. Надявах се, че това е последният останал рационален активен политик у нас, но и той е под чуждо командване. Щатите не прощават, 100 % са му дръпнали ушите за своеволията, които прави у нас през последната година, защото има опасност да излезем от колониалното робство и да не могат да ни късат икономически живо месо скоро, както бяха тръгнали нещата. Моментът е сега да се разбере, че единствено и само националната идея е важна, респективно само националистическите партии могат да извадят България от всички кризи, които се натрупаха. Това е последната опция за спасение, в противен случай на чака постепенно, бавно и мъчително умиране на нацията, под западния ботуш и иго.

• Upvote 2
  • Confused 1

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

16 hours ago, HBK_forever said:

Най-великият от всички, ОГРОМНИЯТ ВЕЛИК БЪЛГАРИН ВОЛЕН СИДЕРОВ отново показа, че е единственият, готов да защитава българската национална кауза, заедно с К.Костадинов, може би. Много съм разочарован, че нито една от останалите политически партии не излезе на протест против здравния фашизъм тези последни дни и никоя все още не е обявиа такъв. За сметка на това Атака, Възраждане, Българско национално обединение и Български национален съюз на Боян Расате, са единствените, които излязоха на улицата, без страх, единствените мъже. Всички жени се криха по домовете си, докато националистите бяхме навън и бранихме българското здраве, национална идентичност, бъдеще и достойноство. За съжаление сме много малко, поне първите 2 дни на протестите . по 1000 човека„ А можем да бъдем 100 000 със сигурност, защото никой здравомислещ не подкрепя налагането на здравния фашизъм и дикриминацията в 21. век. В крайа сметка, ще ги изметем тея говна, и този служебен кабинет. Надявам се скоро ИТН да обявят позицията си и тя да е ясна, докато мълчанието на останалите партии е ясно, че ще продължи. И макар да чух ясно, че от ИТН са против тези нови фашизоидни мерки, към момента те не искат оставки, нито призовават към протести, а това не ме кефи. Президентът Радев също много ме шокира„ Аз изключително уважавам този човек и не мога да повярвам, че си е дал дупето на колонизаторите от запад. Така че на първи тур ВОЛЕН има моя глас с 2 ръце, защото е истински българин

Шизофренико, вместо да пишеш подобни графомански шизо чаршафи и да ми пращаш ЛСта как си "официалния упълномощен представител" на несправедливо баннатото друго шизо seekstah, си почини малко от форума. И без изтърканите номера, че това е "просто гимик". Ти просто си тежко болен.

И не ми давай фейспалмове, да не си вземеш по-дълга отпуска.

Edited by Radox

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

THE ENEMY
21 hours ago, gboy said:

Финал за 2021. За 22-ра ще има нов, отделен шампионат.

@Radox

Братан нещо пак ми се забърква името с конспирация в стил пик, блиц или дневник..?

По темата гледахте ли интервюто с Пеев? Според мен го играе хитро и нагло с тва че не е чувал за Божков, Бойко, Гешев.😀И като каза "аз не съм олигарх, олигарсите си имат медии, партии, фирми" и същевременно е на обяд в месокомбинат с негови плакати! 😀

Edited by seekstah
  • Upvote 1

jlny.gif

8 minutes ago, seekstah said:

нещо пак ми се забърква името с конспирация в стил пик, блиц или дневник..?

1111111111111111111111111111111111.JPG

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

THE ENEMY

Луна е антикомунист и иска лустрация? Аз намерих своя кандидат!:wank:

THE GRIM REAPER

Наскоро намерих нещо много носталгично из 2 чувала пълни с вестници и хартии, събирани от около 10 години и нагоре при въглищата 🥲:

Няма налично описание.

Няма налично описание.

Edited by THE GRIM REAPER

Лупи обаче няма късмет с участията си по телевизията. Всеки път му се пада да е с Волен Сидеров или с Луна, а днес с двамата наведнъж. :D