Jump to content

Избори 2021 - THE FINAL BLOW!

THE ENEMY

За кого ще гласувате на 14 ноември?  

68 members have voted

1. 1. За кого ще гласувате?

• Има такъв народ
    • Демократична България (Да, България!, ДСБ)
    • Движение "Промяната Продължава"
    • ГЕРБ-СДС
    • БСП за България
    • Възраждане
    • ДПС
    • Изправи се! Ние Идваме!
      0
    • ВМРО
    • Атака
    • НФСБ
      0
    • Друг
    • Не подкрепям никого
    • Няма да гласувам
  2. 2. Ел Президенте?

• Йоло Денев
    • Румен Радев
    • Анастас Герджиков
    • Лозан Панов
    • Костадин Костадинов (Възраждане)
    • Светослав Витков (Глас Народен)
      0
    • Милен Михов (ВМРО)
      0
    • Александър Томов (БСД)
    • Луна Йорданова
    • Волен Сидеров (Атака)
    • Мустафа Карадайъ (ДПС)
    • Друг
      0
    • Не подкрепям никого
    • Няма да гласувам

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

2 hours ago, Enough* said:

Клевета! Никога не съм казвал подобно нещо за Цвета Караянчева. От милфките харесвам Десито Атанасова и Ивенцето Митева, колебая се за Росица Кирова. От по-младите - Лена Бориславова (ПП), Славена Точева (ГЕРБ), Деница Симеонова (ПП),  колебая се за Таня Андреева (ДБ), сигурно има и други, но в момента не се сещам.

Цвета Караянчева не е в този списък и никога не е била!

Мен ме дърви и говорителката на Гешев- Сийка Милева :wank:

Edited by prenti

https://m.offnews.bg/news/Sviat-_12/IAponiia-ne-zabraniava-upotrebata-na-mikrovalnovi-furni_766310.html

Ето такива неща ще ви донесе другаря Копейкин. Спрете да гледате западна пропаганда, изхвърляйте микровълновите, започнете да пиете урина за здрав организъм и всяка сутрин развявайте руския флаг от балкона.:beer:

• Haha 1
  • LMFAO 1
  • Facepalm 1

Сандов от зелените от ДБ

Корекция: Панев, не Сандов

Edited by Sashundera

Не е Сандов, а Владислав Панев, председател на Зелените, след това е насрал е изтрил снимката с Пеевски. :D 

• Upvote 1
  • Haha 1

Зелените са почти толкова гнусни, колкото Възраждане. Това не е никакъв хийл търн, някои хора открито сме обявили Сандов и кликата му за едни грантаджии, още преди години. Те дори не са истински зелени в идеологиите си, предполагам че се казват така заради цвета на парите.:D

• Like 2
  • LMFAO 1

На Прокопиев проблемът му е, че не може да се ориентира на кои свои хора да разчита и се е заобиколил от евтини продажници. Делян Пеевски само за идеята може да купи цялата ДБ за жълти стотинки(барабар с журналята му):D Само за да види червеното по бузките на Прокопката:wank:

• Upvote 1

Тая снимка беше уникална гавра с и без това малко останалите избиратели на ДБ. Ако пак има избори след 2 месеца, сигурно и два процента няма да хванат. Ебати гнусното тъпо копеле. И написал във фейсбук че снимката била с цел чуство за хумор. :D Жал ми е само за Христо Иванов който май е единствения читав от тая мизерна коалиция, и как му се изсраха буквално на целия труд, последната им предизборна кампания цялата беше посветена на темата "нито глас за пеевски" и как той е олицетворение на всичко срещу което се бори партията, и тоя паляк с една снимка тотално унищожи малко останалия авторитет на партията. Аз ако съм на Ицака на мястото, или се пренасям или отделям "Да България" от тая смешна коалиция.

THE GRIM REAPER

Днес станахме свидетели на тотално погребване на мижитурките от ГРОБ! Естествено ГРОБ не върнаха контра на войводите, то се знае защо :D .

• Upvote 2
12 hours ago, Loop said:

Костя ако е умен ще яхне анти-ЕС вълната покрай тези идеи. Това са потенциални поне 15-20% вот.

Наистина ли мислиш,че има чак толкова много глупави българи? Според мен максимума им е 10-12%. Останалите ясно осъзнават,че без ЕС, няма как икономиката ни да се развива. Освен ако нв мислят, че Русия ще ни "оправи".

Edited by MJ23
  • Upvote 1
  • LMFAO 1
  • Facepalm 1
11 hours ago, MJ23 said:

Наистина ли мислиш,че има чак толкова много глупави българи? Според мен максимума им е 10-12%. Останалите ясно осъзнават,че без ЕС, няма как икономиката ни да се развива. Освен ако нв мислят, че Русия ще ни "оправи".

Да, има много глупави хора. Ама мен мисълта не ми е Костя да говори за напускане на ЕС, още по-малко да предприема стъпки в такава посока. По-скоро шумни лозунги за запазване на традиционното семейство, ценности, религия, суверенитет и подобни думи, дето надъхват Фейсбук патрЕотите. Евентуално лозунги за референдум за членството в ЕС, който референдум и на него му е ясно, че няма да се случи по ред причини. 

Просто казвам, че има огромна ниша да се спечелят с говорене немалко проценти от евроскептичната част на електората. А какво се говори и какво се прави като действия в политиката са две различни неща…

11 hours ago, MJ23 said:

Наистина ли мислиш,че има чак толкова много глупави българи?

Това не го питаш сериозно нали? Погледни изборите от 1990 насам и виж кооолко много има.

33 minutes ago, kabakov said:

Това не го питаш сериозно нали? Погледни изборите от 1990 насам и виж кооолко много има.

Централата ви вземаха, ебаха ви зелените чорапи! :rofl:

Те хубаво ще я вземат, ама нали се сещаш, че трябва да им дадът друга някъде пак в центъра.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...