Jump to content

Избори 2021 - THE FINAL BLOW!

THE ENEMY

За кого ще гласувате на 14 ноември?  

68 members have voted

1. 1. За кого ще гласувате?

• Има такъв народ
    • Демократична България (Да, България!, ДСБ)
    • Движение "Промяната Продължава"
    • ГЕРБ-СДС
    • БСП за България
    • Възраждане
    • ДПС
    • Изправи се! Ние Идваме!
      0
    • ВМРО
    • Атака
    • НФСБ
      0
    • Друг
    • Не подкрепям никого
    • Няма да гласувам
  2. 2. Ел Президенте?

• Йоло Денев
    • Румен Радев
    • Анастас Герджиков
    • Лозан Панов
    • Костадин Костадинов (Възраждане)
    • Светослав Витков (Глас Народен)
      0
    • Милен Михов (ВМРО)
      0
    • Александър Томов (БСД)
    • Луна Йорданова
    • Волен Сидеров (Атака)
    • Мустафа Карадайъ (ДПС)
    • Друг
      0
    • Не подкрепям никого
    • Няма да гласувам

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

2 hours ago, Mystery said:

Да казваш, че ще се бориш за премахването на зеления сертификат не е популизъм. Популизъм и демагогия е да твърдиш, че ще постигнеш нулева корупция, а в същото време водиш разговори и преговори с Румен Овчаров.

Аз се чудя на акъла на такива като теб - тоя пич нарушава Конституцията най-безпардонно, благодарение на което до дни ще е премиер, а вие повтаряте опорката за откраднатата субсидия, спусната от Нова ТВ (по това време собственост на Домусчиев). Хайде сега помисли и сравни кой от двамата (ако приемем, че и двамата са извършили престъпление) се е облажил повече от действията си - Костадинов с това, че си е построил къща в трънаците около Варненското езеро, или Кирил Петков, който чрез лъжата си стана най-популярният човек в страната и ще оглави правителството.

Ти чу ли поне някои от идеите на ,,погазилите" нашата велика конституция хора? Аз пак казвам, че имам не малко резерви към Кирил Петков и Асен Василев, но те са единствените хора, които имат капацитета и вижданията, за да стабилизират страната в сравнение с всички останали кандидати.

За къщата на Костя не ме бърка особено много, нито, че е бил в 10 партии. Бърка ме, че една не малка част от народа подкрепя някакъв псевдопатриот, който се подвизава по студиа и телевизии с абсолютно популистките си изказвания за Covid, Македония, Турското робство и т.н. Първо, че идеите му са малоумни, второ, че са неосъществими, трето, че трябва да имаш някакво сбъркано мислене, за да мислиш в насока геополитическа реконструкция, докато имаш претенции за Президент. Голям герой е като ходи при служители и им обяснява на висок тон как това е здравен фашизъм, но сега като е уж сред хората прокарали това ,,безочливо движение" мълчи като пути. Изобщо нормално ли е някакъв болен конспиратор вярващ, че соросиди дебнат от всякъде и Илън Мъск ще ни чипира да е в парламента? Костя е политически продукт на най-големите Ганьовци в нашата държава вярващи, че целият свят е срещу тях. Просто е срамно, че този тип има нещо общо с политика в тази държава. Този пич е толкова прост, че смята, че ДКК е полезна за държавата, въпреки че там са възможни най-бруталните схеми, отпускат се най-непроследимите поръчки и не е разрешен никакъв контрол от държавта върху холдинга, защото БИЛО ДЪРЖАВНО ДРУЖЕСТВО. Той е много против концесиите, които са отпуснати от държавата, като например тези за водата, ама ДКК видиш ли какво като именно тя ги е отпуснала тия работи? Абсолютен неадекватник!

7 minutes ago, Prince10 said:

Ти чу ли поне някои от идеите на ,,погазилите" нашата велика конституция хора? Аз пак казвам, че имам не малко резерви към Кирил Петков и Асен Василев, но те са единствените хора, които имат капацитета и вижданията, за да стабилизират страната в сравнение с всички останали кандидати.

На база на дългогодишния им доказан опит в политиката ли го реши това?

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

2 minutes ago, Jack Bauer said:

На база на дългогодишния им доказан опит в политиката ли го реши това?

Кажи ми един по-кадърен от тях?

• Upvote 1
  • Haha 1
3 minutes ago, Prince10 said:

Кажи ми един по-кадърен от тях?

Отговаряш ми на въпроса с въпрос, аз те питам как реши че те са най-кадърните, на база на какво, освен на приказки, защото тези хора не са политици?

Just now, Jack Bauer said:

Отговаряш ми на въпроса с въпрос, аз те питам как реши че те са най-кадърните, на база на какво, освен на приказки, защото тези хора не са политици?

Тези хора бяха служебни министри и свършиха добра работа. Това определено не е достатъчно, но е добро начало. Аз лично не намерих някого, който да ми е направил по-добро впечатление от тях в политиката. Какво значи само приказки? Избираш си за кого да гласуваш на база неговите идеи за развитие на държавата. Тези идеи се излагат на дебати и разговори, друг начин няма. Тези хора все още не са съставили кабинет и нямат правомощията да променят нищо. Нека им дадем време.

4 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Ти си неспасяем случай :D . Друго не може да се добави.

Такива мнения са точно присъщи за хората на Копейкин. За мен неспасяем случай е да излизаш с момиченце на 12, докато си на 18, а още по-неспасяемо е да те заебе тя. Кажи кое не подкрепяш в моето мнение, напиши твоите гледни точки. Обаче всички подръжатели на Коцето имат една тежка черта да не слушат, само да говорят глупости. Но ти не си виновен, просто много ти личи, че слушаш мама и тати какво говорят вкъщи и после пишеш в тази тема.

36 minutes ago, Prince10 said:

За къщата на Костя не ме бърка особено много, нито, че е бил в 10 партии. Бърка ме, че една не малка част от народа подкрепя някакъв псевдопатриот, който се подвизава по студиа и телевизии с абсолютно популистките си изказвания за Covid, Македония, Турското робство и т.н. Първо, че идеите му са малоумни, второ, че са неосъществими, трето, че трябва да имаш някакво сбъркано мислене, за да мислиш в насока геополитическа реконструкция, докато имаш претенции за Президент. Голям герой е като ходи при служители и им обяснява на висок тон как това е здравен фашизъм, но сега като е уж сред хората прокарали това ,,безочливо движение" мълчи като пути. Изобщо нормално ли е някакъв болен конспиратор вярващ, че соросиди дебнат от всякъде и Илън Мъск ще ни чипира да е в парламента? Костя е политически продукт на най-големите Ганьовци в нашата държава вярващи, че целият свят е срещу тях. Просто е срамно, че този тип има нещо общо с политика в тази държава. Този пич е толкова прост, че смята, че ДКК е полезна за държавата, въпреки че там са възможни най-бруталните схеми, отпускат се най-непроследимите поръчки и не е разрешен никакъв контрол от държавта върху холдинга, защото БИЛО ДЪРЖАВНО ДРУЖЕСТВО. Той е много против концесиите, които са отпуснати от държавата, като например тези за водата, ама ДКК видиш ли какво като именно тя ги е отпуснала тия работи? Абсолютен неадекватник!

Добре де, обясни ми с какво точно възгледите на Петков се различават от тези на Борисов по следните теми:

- влизане в Еврозоната;

- Зелената сделка;

- к0вид ситуацията.

За Македония какво да кажем? Борисов хубав, лош - не клекна. Ясно е, че това се дължеше до голяма степен на предстоящите избори и на присъствието на ВМРО в коалицията, но все пак фактите са такива. Петков още в нощта на изборите почна да ми говори как политиката не трябвало да се смесва с историята и разни такива, постилайки си за едно бъдещо отстъпление. 

Дотук аз от тези съм видял единствено желание за реваншизъм, което го разбирам и съм съгласен - ГЕРБ никога повече не само не трябва да управлява, но трябва и да последва съдбата на оригиналното СДС. Но после какво? Продължаваме политиката на ГЕРБ по всички основни външнополитически въпроси, т.е. ние реално не търсим промяна, а само сменяме техните хора с наши. 

Аз разбирам защо хората ги подкрепиха - те отчаяно искат вътрешнополитически промени. Само че когато предстои взимането на решения, които ще повлияят на поколения българи, и когато е твърде възможно след някоя и друга година да правим съдбовен геополитически избор, някак си тези вътрешни дрязги почват по-слабо да ме вълнуват. Колкото Костов и сие влязоха по затворите, толкова и ГЕРБ ще - помни ми думата.

Някои от позициите на Костадинов, като например за едно евентуално обединение на България и Македония, и аз не ги приемам и ги имам за налудничави. Самият той също не го вярва, а цели единствено да привлече най-крайните националисти с два грама мозък. Това е оправдано, защото партията му все още не е достатъчно популярна, а такива приказки те вкарват в устата на хората. Но да отричаш абсолютно всичко казано от него, сред което има толкова разумни и логични неща, е плоско и те прави да изглеждаш глупав. Това за Мъск и чиповете никога не го е казвал. Виж му интервютата - има десетки в последните месеци, където неколкократно говори за ползата от ваксините (не тези за к0вид), но въпреки това му е лепнат етикетът „антиваксър“.

ПП: Само да вметна, че да не пиша втори пост - пред „Труд“ Тома Биков е казал нещо много любопитно: „Предполагам, че в следващите месеци, Радев ще опита да изчегърта Нинова като лидер на БСП, защото тя ще се явява единствената пречка да се взимат „непопулярни решения“, които поставят глобални и идеологически интереси над националните.“ Интересното е, че докато я гледах в „Лице в лице“ преди няколко седмици, аз също си го помислих. Ще наблюдаваме с повишено внимание.

Edited by Mystery
34 minutes ago, Prince10 said:

Тези хора бяха служебни министри и свършиха добра работа. Това определено не е достатъчно, но е добро начало. Аз лично не намерих някого, който да ми е направил по-добро впечатление от тях в политиката. Какво значи само приказки? Избираш си за кого да гласуваш на база неговите идеи за развитие на държавата. Тези идеи се излагат на дебати и разговори, друг начин няма. Тези хора все още не са съставили кабинет и нямат правомощията да променят нищо. Нека им дадем време.

Да, страхотно започват - с моментално желание за покачване на МОД. Не им ли беше кажи речи цялата предизборна кампания, че ако се спре кражбата и корупцията, то ще има достатъчно пари за държавата? А те акво правят - веднага удрят една част от хората, по-конкретно служителите и фирмите от ИТ сектора + други международни фирми с офиси у нас (между другото, голяма част от избирателите им), които са сигурно единствения сектор който се осигурява на реалните си доходи. З сметка на това много други фирми плащат заплати в плик под масата, естествено с минимални осигуровки.

Иначе, съгласен съм с идеята за намаляване на служителите в държавната администрация, вярвам че всеки който някога е ходил в НАП знае че там е пълно с безполезни хора.

Edited by Jack Bauer

THE GRIM REAPER

Родителите ми са доста некомпетентни и вярват на Путков и компания. Тръгна да намисаш и лични преживявания, ок. 

Явно хранилката на соросоидите имате някаква тежка фиксация в този човек, почти никое от нещата които каза не са вярни за него. 

И да, използвам тази клиширана дума по-горе, защото предпочитам да наричам подобни хора с истинските им имена.

Какво искаш да напиша? Да ти се обяснявам с 300 реда, от които нищо няма да разбереш и да продължиш да си шляпаш копейките?

Аз харесвам цялата организация, не е само заради КК. Цялата партия се въртяла около него... Еми естествено че всяка партия ще се върти около лидера си бе. Кое е глупост? Че образованието е съсипано и продължава да се съсипва? Че децата са функционално неграмотни? Че вместо да има засилване на здравната с-ма, тя се досъсипва с тези мерки? Че селското стопанство е съсипано? Че тези чужди бази са зловредни за нас? Че българите биват изтребвани от подобни месии години наред които вие избирате на всички избори? Ще пиша колкото си искам, имам си пълното право. Ти (вероятно) си от същите хора, които преди са се клели във вярност на Костов, Царя, Генерал Бойко Борисов, Слаги и сега на настоящите продажници. Такива изроди и техните хора не са построили почти нищо хубаво за толкова много години, да не кажа нищо. Всички са на хранилка от построеното през СОЦА, което продължават да разсипват. Като НДК-то е комунистическо, защо не направиха с него както при Бузлуджа? Защото друго такова не могат да построят тези псевдодемократи! Поне преди да използваш думите популист и антиваксър, научи какво всъщност значат. Ама то когато човека обяснява проблемите на държавата или е новия Волен или ''популист'' или и Рубладжия, защото смята че можем да ИЗПОЛЗВАМЕ Русия, вместо да сме нейн сателит или който и да е било друг. За това няма смисъл да ви се обяснява нищо! Щото си шляпате същите глупости каквото и да ви се обясни. Но има и нещо вярно, че всеки си шета на акъла и вярва на неговите хора. Времето обаче ще покаже кой е крив и кой прав.

• Thanks 1
  • Haha 1
ShiningWizard

Кефи ме как б*лгарите гласуват за flavor of the month популистката партия и още в първия ден на парламента се обръщат срещу тях и да, визирам ПППП. Интересно ми е дали на чъдовете на Копейкин ще им се вдигне летвата на следващите избори. 

Тоя председател на НС е най-жалкият досега. Абсолютен неадекватник, Караянчева и Ива Митева бяха класи над него.

Edited by Enough*

Я не такова отношение към Свети свети Кирчо и Кокорко и техните хора, ха ма ха, как може такова нещо. Идеално си се справя момчето...

Новите...

Фаворитът за външен министър и вицепремиер Димитър Гърдев e излъгал за работата си в ЕП

Гърдев е бил щатен съветник на евродепутата от БСП Елена Йончева.

Не съветник, а асистент, и не в Брюксел, а в София

EURACTIV се свърза с Йончева, която потвърди, че Гърдев е бил неин асистент в офиса в София в периода 2019-2020 г., но добави, че твърдението му, че е бил „съветник в комисиите AFET и SEDE“ е лъжа.

Edited by kabakov
The Olimpic Hero
21 minutes ago, Enough* said:

Тоя председател на НС е най-жалкият досега. Абсолютен неадекватник, Караянчева и Ива Митева бяха класи над него.

Познавам добре перверзното ти мислене, Енаф. Това е само, защото искаш да ебеш Ивенцето Митева и Цветенцето Караянчева.

6 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Познавам добре перверзното ти мислене, Енаф. Това е само, защото искаш да ебеш Ивенцето Митева и Цветенцето Караянчева.

Да не те привикат скоро пак с такива постове? :wank:

25 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Клевета! Никога не съм казвал подобно нещо за Цвета Караянчева. От милфките харесвам Десито Атанасова и Ивенцето Митева, колебая се за Росица Кирова. От по-младите - Лена Бориславова (ПП), Славена Точева (ГЕРБ), Деница Симеонова (ПП),  колебая се за Таня Андреева (ДБ), сигурно има и други, но в момента не се сещам.

Цвета Караянчева не е в този списък и никога не е била!

THE GRIM REAPER

Браво на това момче! Върши си работата що годе добре за сега. Неща от типа на тролът Ива Митева като председател, бяха едно от най-малоумните гаври с парламента изобщо. Цецка не беше зле колко нея. 

13 minutes ago, Enough* said:

Клевета! Никога не съм казвал подобно нещо за Цвета Караянчева. От милфките харесвам Десито Атанасова и Ивенцето Митева, колебая се за Росица Кирова. От по-младите - Лена Бориславова (ПП), Славена Точева (ГЕРБ), Деница Симеонова (ПП),  колебая се за Таня Андреева (ДБ), сигурно има и други, но в момента не се сещам.

Цвета Караянчева не е в този списък и никога не е била!

Фидосова никой ли не иска да я порне ? Не ?  ☹️

26 minutes ago, Enough* said:

колебая се за Таня Андреева (ДБ)

тая не беше ли министър при Орешарски?

5 minutes ago, kabakov said:

тая не беше ли министър при Орешарски?

Това по какъв начин пречи ? Доколкото схващам, не я търси за експертиза.

Просто въпрос? Не скачай като ощипан. Въпросът, е че нали уж са нови, пък то май са същите.

1 minute ago, kabakov said:

Просто въпрос? Не скачай като ощипан. Въпросът, е че нали уж са нови, пък то май са същите.

Ти си нереален дебил. :)  То бива гимик ама твойто си е ебало мамата. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...