Jump to content

MAFIA XV - Ден 5

Radox

Recommended Posts

КРАЙ НА НОЩ 4

През тази нощ беше елиминиран prenti!

Той беше ... Мирен гражданин!

В играта има 11 участника, като за елиминация са необходими 6 гласа.

@neshev @kabakov @Farest @Dudley Jack Bauer @MJ23

@BAITO6O The Olimpic Hero The Best @LightOne @hacky

@Loop @Mariyan01 @BiZkiT Bobotsi Price prenti

НАЧАЛО НА ДЕН 5

Крайният срок за гласуване е 22:00 часа на 14.10.2021!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Еми Асен сгази лука и то доста сериозно, но поне за мен изчиства Хаки със сигурност. Днес според мен вота трябва да е кабака или светлината.

Поизчистихме се малко от мъртвите души, но сега сме в ситуация, в която Мафията им трябва само 1 от нашите, че да ни преебат деня. Хубавото е, че надали ще спечелят играта днес, тъй че вероятно ще им се наложи да метнат свой, с цел да гонят крайната победа.

За трети пореден ден гласувам за LightOne. Узрял си за бране, прЕател. :) 

Решили са да ни преебават гражданите тоя сезон. Асен не е врачка, появи се в чата. Просто е прост. Ясно, че няма много да ми вярвате, но не знам дали имате избор.

Имам информация, която ще ни помогне. 

Първо ролята на асен е била дс е прост, изпълни я и е победител, казах му да спре да пише в отвъдното, но той продължава...

Олимпик му дръпна яко промо, което може да копира и след сезона. Асен в отвъдното е пак асен, не си признава грешката, аз съм виновен, че умря. :(

Второ и по важно, боботси е бил шериф.

Ето информацията от него:😄

Бизкит - гражданин

Нешев - гражданин

Loop - мафиот.

Добро работа на боботси. Асен ме прееба да си разкрия ролвта и сега няма да ми вярвате, даже мафията ме е оставила, но шанс.

Глас за Loop

Олимпик и Бест играха абсолютно антиграждански. Още от сега ще проверя дали някой не ме е заглушил, едва ли но все пак.

Глас за Луп.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Гласовете към момента
(в играта има 11 участника)

Loop (2 гласа) - hacky, kabakov

LightOne (1 глас) - neshev

Не са гласували: Dudley, BAITO6O, LightOne, Loop, BiZkiT, hacky, Farest, Mariyan01, MJ23

За елиминация са необходими 6 гласа!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

3 minutes ago, hacky said:

Второ и по важно, боботси е бил шериф.

Бизкит - гражданин

Нешев - гражданин

Loop - мафиот.

Добро работа на боботси. Асен ме прееба да си разкрия ролвта и сега няма да ми вярвате, даже мафията ме е оставила, но шанс.

Греда. :)

Гласовете към момента

LightOne (1 глас) - neshev

hacky (1 глас) - BAITO6O

Не са гласували: Dudley, LightOne, Loop, BiZkiT, hacky, Farest, Mariyan01, MJ23

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Очаквах Лайта или Кабаков да блъфира шерифската роля днес, ама явно съм подценил на Олимпик идеите и манията... Хаки, стига си го слушал бре, човек. Не позна тоя път, просто и ясно е. И Олимпик може да греши в тая игра...

Глас за LightOne. Другият, за когото веднага съм навит, е Кабаков. Както трябваше да стане преди 3 дни.

Както споменах, нямаше как да бъда в последния час-два от играта, иначе исках да пробвам да обърна вота от Асен, пък нека да е мафиотско. Беше ми гражданин от спречкването и с мен и с Олимпик и само този му блъф размъти тестето.

Щото то не е важно само какво ще напишеш. Както neshev  се опита да върти аргумента как съм пишел „абсолютно празни от към съдържание постове“. Аз не оспорвам дали са съдържателни или не. Оспорвам само, че тази игра се играе не кой по-съдържателни постове ще напише, а как ще напише постовете си, за да се изчисти като гражданин. Социалната игра е целият фактор тук, пък нека си съдържателен с лъжливи анализи. Затова като пример давам и Baito6o, който почти изцяло се игнорира заради „лигавото“ му държание, че не може да се разгадае, когато аз пък виждам граждански реакции в безсмислените му постове и не ми трябва съдържание от него.

Нулевият ден се оказа полезен, защото ни спечели поне още един ден игра, ако Ви се занимава.

За мен, като не мога да отлича четиримата, то поне тройка мафиоти за пробване са neshev, Farest и Loop.

Вярвам на MJ23, Baito6o, kabakov, Mariyan и hacky за граждани. Това че оставихте hacky жив, няма да Ви мине номера да го дискредитирате.

Bizkit ми е 50:50 за момента. Ще ми се и Dudley да посоча за гражданин, ама те просто не останаха имена за съмнения. Може би е оставен жив, защото знаят, че ще погва мен или kabakov днес и им е нужен неговия глас.

П.П. А докато пиша това, то hacky ми е решил деня. Е, нешев ще остане за утре.

Глас за Loop.

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

8 minutes ago, hacky said:

Бизкит - гражданин

Нешев - гражданин

Loop - мафиот.

Между другото много удобно е проверил двама останали живи и ги е изчистил. И моите уважения към Бизкит, ама не е той човекът, когото шерифът да провери в първа нощ. Олимпик, чакам ти промото след сезона. До тогава по-добре замълчи... както поначало трябва да правят елиминираните в тази игра. Бахти дебилната роля, РАДОКСЕ!!!!

Гласовете към момента

LightOne (2 гласа) - neshev, Loop

hacky (1 глас) - BAITO6O

Не са гласували: Dudley, LightOne, BiZkiT, Farest, Mariyan01, MJ23

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Гласовете към момента

Loop (3 гласа) - hacky, kabakov, LightOne

LightOne (2 гласа) - neshev, Loop

hacky (1 глас) - BAITO6O

Не са гласували: Dudley, BiZkiT, Farest, Mariyan01, MJ23

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1 minute ago, Loop said:

Глас за LightOne. Другият, за когото веднага съм навит, е Кабаков. Както трябваше да стане преди 3 дни.

Виж тука съм съгласен. Не може един и същи казус да се дъвче няколко дена. Но тогава пак се е появил някой и в последните 30 минути е разводнил вота, за да се върнем днеска два дена назад...

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

1 minute ago, Loop said:

Между другото много удобно е проверил двама останали живи и ги е изчистил. И моите уважения към Бизкит, ама не е той човекът, когото шерифът да провери в първа нощ. Олимпик, чакам ти промото след сезона. До тогава по-добре замълчи... както поначало трябва да правят елиминираните в тази игра. Бахти дебилната роля, РАДОКСЕ!!!!

не е това реда, по който ги написах: нешев, бизкит, лууп е реда.

Само вижте реакциите на ОЧЕВАДНИЯ мафиот (LightOne) вчера, когато Асен тръгна да блъфира роли. Манякът просто не можа да скрие радостта си. :D

On 10/11/2021 at 10:52 PM, LightOne said:

Дейбиш, @neshev. Няма да можем да проверим тази теория днес.

the Best изкара ново тесте карти.

On 10/11/2021 at 10:56 PM, LightOne said:

Чакайте бре?!? Нали това трябваше да е difficulty:hard за гражданите, а то стана обратното за мафията. Получаваме цели две роли, които наподобяват шерифската.

Май ще излезе, че изобщо нямаме шериф този сезон и от там цялото нахъсване за "трудността".

On 10/12/2021 at 7:27 AM, LightOne said:

Затова се препоръчва - Не правете това у дома си! Оставете блъфирането на роли на професионалистите! 😁

Днес един от Светлината, Кабаков или Хаки трябва задължително да си замине.

Аз предпочитам Хакито, че да се отворят очите на останалите граждани. 
Ако ли не ще трябва да ви ги отворя АЗ. С информацията с която разполагам. Достоверна на 100% от много време.

Да, тя мафията работи точно така. Предния ден neshev и той същото го плещеше. Втори пореден път оргазираме заедно атака срещу някого. Bizkit-e, какво чакаш още, айде ела и ти на нагласения през нощта вот. :D 

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

1 minute ago, hacky said:

не е това реда, по който ги написах: нешев, бизкит, лууп е реда.

Бях на косъм да ти сецна дупянцито. Но все пак ще хвърля едно ОКО, да видим дали има какъвто и да е резон в тези думи. :happy: