Jump to content

MAFIA XV - Ден 4

Radox

Recommended Posts

КРАЙ НА НОЩ 3

През тази нощ беше елиминиран Bobotsi!

Той беше ... Мирен гражданин!

В играта има 13 участника, като за елиминация са необходими 7 гласа.

@neshev @kabakov @Farest @Dudley Jack Bauer @MJ23

@BAITO6O The Olimpic Hero @The Best @LightOne @hacky

@Loop @Mariyan01 @BiZkiT Bobotsi Price @prenti

НАЧАЛО НА ДЕН 4

Крайният срок за гласуване е 22:00 часа на 12.10.2021!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Пичове, не знам колко пъти трябва да ви се повтори. Моля прочетете старите дни и вижте връзката между тях. MJ23 и Нешев адски много се застъпват един за друг. За мен те двамата са мафиоти, а до тях е някой джобър - тип фарест.

За мен със сигурност днес трябва да се изгони Lightone или Kabakov. Не може и двамата да стоят с по 5 вота и никой да не ги събере. На 99% съм сигурен, че един от двамата е мафиот. Иначе убиването на Бобоци е логично от страна на мафията, защото беше един от най-изчистените граждани. 

Господа, искам да попитам всички оцелели до един - какво мислите за играта на Нешев, Ем Джейката и Лупарата? Струват ли ви се съмнителни, бихте ли ги гласували, доводи защо са ви съмнителни и защо бихте/не бихте ги гласували? Кажете какво мислите за тях, моля.

Пичове, направих си кефа да оцелея на мафиотска атака. Мога да си ходя вече. :D 

Мафията днес може да е спокойна и да ме пуска на пързалката с лекота. Даже няма да се дърпам. Така и така за последният час няма да ме има, щото утре в 21:00 часа имам ангажимент и няма как да съм на линия, та ще си имате пътечка да ме щурмувате.

Ключово за мен е този вот вчера, моментът преди да почне шоуто на гласуването и хаосът. Моментът на затишието пред буря.

LightOne (4 гласа) - neshev, Dudley, The Best, Mariyan01

kabakov (3 гласа) - Loop, Farest, Bobotsi, BAITO6O

BAITO6O (1 глас) - kabakov

Loop (1 глас) - hacky

neshev (1 глас) - prenti

The Best (1 глас) - BiZkiT

Не са гласували:  LightOne, MJ23

Както и го писах, ама колко е обърнато внимание. Четиримата гласували за мен ги имах за граждани. След като при мен са граждани, то защо й е на мафията да гласува алтернативата kabakov като техен колега? И имаме 8 човека от 14 играчи и нито един от гласувалите за двама ни да не е мафиот? Изключително невероятно. В тази 8-ца има мафиот/и.

Kabakov отказа да си спаси кожата с лесния вот, както и аз.

Къде бъркам с изчистените си играчи?

Хората, които днес са ми граждани са hacky, Baito6o и kabakov.

Все още клонящи, но с повече съмнения за 4-мата гласували за мен – Dudley, neshev, the Best и Maryian. Все един мафиот е имал на моя клон. После се закачи истерично и MJ23. Нешев ми е най-сериозен кандидат в тази група. Вчера постовете му изобщо не ми харесаха и пак не говоря, че е било против мен.

Prenti и Bizkit са ми трета двойка, които отказаха да ме гласуват, но дали защото един от тях не искаше да не е на моя клон с колегите.

MJ23 също още ми е 50:50 и днес ще се тегли кантара за него.

Кои останаха? Loop и Farest. Farest е ясен. Loop ми е енигма и не е като да е направил нещо конкретно за подозрение, но други не останаха, а все трябва да има някой. Чисто субективно като аура и писане да го наречем не ми е ок. Нали по тази логика и аз съм на пангара с пустия voting pattern. :D 

Neshev, Loop и Farest ми е основна тройка за началото на деня. А денят е дълъг. За Вас. За мен ще е къс и най-вероятно последен.

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

Ситуацията в момента е, че отново имаме нужда от 90% от гражданите да гласуваме правилно. Ако и днес не успеем, следващите две дневни фази ще трябва 100% от гражданите да гласуваме заедно. 

Мафията в предния ден успя да разводни вотовете. Всъщност не изключвам вариант kabakov, Loop и LightOne, и тримата да са мафиоти. Но, в момента по-логичният вот е LightOne, Loop или BiZkiT, които за може би 20-30 поста сборно, нямат нито един отявлено граждански. Тъй че бих подкрепил всеки един от тези вотове. 

@Bobotsiтъкмо ти повярвах, че си гражданин и ти отиде при другите в отвъдното приятел.

Междувременно ми се присъниха мъртвите души и казаха да пробваме това менте Олимпик, защото може би не е лъгал. Той ми каза лице маняк, Лууп е потвърден гражданин, така че гласувам за него.

Глас за Loop

Ако и днес не махнем Bizkit, от другия ден мисля единствено дс пиша като гласувам. В смисъл аз, нешев и Бобоци се мъчим да печелим сезона с хора като Дъ Бест.. Е как да стане? Това е мисията невъзможна просто. В смисъл окей съм, самовлюбен е, в 12 часа на нова година ще си пожелае "Да стане зелен", но е прекалено. Той няма грам усет и умения към тази игра, никакви полезни разсъждения.

Умея да губя,ама да загубя от него, без да съм го елеминирал - абсурд. Това е най - слабия мафиот в играта. Ако ще махаме някой дайте дс го решим ВСИЧКИ, че това предния ден в края беше най - малоумното нещо, което съм виждал като участник.

Глас за BizkiT.

14 minutes ago, The Best said:

Господа, искам да попитам всички оцелели до един - какво мислите за играта на Нешев, Ем Джейката и Лупарата? Струват ли ви се съмнителни, бихте ли ги гласували, доводи защо са ви съмнителни и защо бихте/не бихте ги гласували? Кажете какво мислите за тях, моля.

Момчаци, не игнорирайте въпроса, може да хванем с един удар двама-трима мафиоти(не блъфирам шерифска роля и не съм шериф, друго имам предвид, шерифът ако е в играта да не се изхвърля като рибок на сухо).

Кво правите бе... Човек го няма 2 часа и изтерясахте. Да бяхте гласували или Светлия или мен, по-щеше да има смисъл. Тая простотия от снощи не знам как да я коментирам....

Нешев,  Луп и МЖ23 са ми топ мафиотите, след снощните простии, които прочетох.

Нешев, с това постоянно натякване колко гражданите трябвало да гладуват заедно ми се струва, че иска умело да се прикрие, че е заинтересован гражданите да спечелят, а всъщност иска да ги бутна.

Глас за Нешев 

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Чудех се каква ще е мафиотската директива днес, но пичовете още с първите си постове поставиха картите на масата. Слабо, момци.

26 minutes ago, BiZkiT said:

Пичове, не знам колко пъти трябва да ви се повтори. Моля прочетете старите дни и вижте връзката между тях. MJ23 и Нешев адски много се застъпват един за друг. За мен те двамата са мафиоти, а до тях е някой джобър - тип фарест.

18 minutes ago, LightOne said:

Neshev, Loop и Farest ми е основна тройка за началото на деня. А денят е дълъг. За Вас. За мен ще е къс и най-вероятно последен.

1 minute ago, kabakov said:

Нешев,  Луп и МЖ23 са ми топ мафиотите, след снощните простии, които прочетох.

Нешев, с това постоянно натякване колко гражданите трябвало да гладуват заедно ми се струва, че иска умело да се прикрие, че е заинтересован гражданите да спечелят, а всъщност иска да ги бутна.

Глас за Нешев 

20 minutes ago, The Best said:

Лууп бих го гласувал и има доста голяма вероятност да е мафиот. МЖ23 ми е тотално 50 на 50. Нешката, все още мисля, че е гражданин, единствено ме е страх, че е още в играта и защо мафията не го убива, има малък шанс да е о мафиот, но на този момвнт не го вярвам

Слаб ни е единствено сивият кардинал в сянка. :( 

Нешев, как пък не си смени мафиотския си образ.

Е, виж как аз си го смених. :D 

От жертвени агнеци пак ставаме единомислещи с kabakov. Да е пълен филмът с комбината, не за друго. Или пък е задружна гражданска игра? Кой знае.

Глас за neshev

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

10 minutes ago, MJ23 said:

Ако и днес не махнем Bizkit, от другия ден мисля единствено дс пиша като гласувам. В смисъл аз, нешев и Бобоци се мъчим да печелим сезона с хора като Дъ Бест.. Е как да стане? Това е мисията невъзможна просто. В смисъл окей съм, самовлюбен е, в 12 часа на нова година ще си пожелае "Да стане зелен", но е прекалено. Той няма грам усет и умения към тази игра, никакви полезни разсъждения.

Умея да губя,ама да загубя от него, без да съм го елеминирал - абсурд. Това е най - слабия мафиот в играта. Ако ще махаме някой дайте дс го решим ВСИЧКИ, че това предния ден в края беше най - малоумното нещо, което съм виждал като участник.

Глас за BizkiT.

По-жалки разсъждения не съм чел, направо не знам кой от теб и нешев е по-нелеп за гласуване, но няма как да оставя подобен човек в играта.

Глаз за MJ23

Тъй като сега ще ме нападнат двамата, се обръщам към другите. Моля ви - много ясно прочетете старите теми, вижте как се случват нещата, как се защитават, как нешев говори, че нулев ден не е проблем, че МЖ в последния момент си сменя вота и все такива дребни подробности. 🙂

9 minutes ago, prenti said:

@MJ23 @hacky що преебахте деня ве? 

Ще кажеш ли как го преебах? Хайде, аргументирай се. Като обвиняваш се аргументирай. В 21:59 виждам как Хаки и Мариян01 сменят на Светлия. Кажи какво се очакваше да направя? Искам да се аргументираш защо съм преебал деня и какво трябваше да направя?

Бест също вече го изчиствам, просто този човек е... Потрес. Наистина дано това му е последния сезон в играта. По голяма котва няма как да имаме в отбора. Ти толкова да нямаш нюх и усет, не е реално чак.

БайТошо според мен има някаква специална роля и за това се прави на идиот, за да го държи мафията в играта. Но ако не е така просто пълен дроп. Съвсем сериозно казвам,че ако е гражданин и е играл така - аз повече с хора като него и Асен в сезон няма да играя никога. По добре 12 надъхани добри играчи, отколкото 6-7 такива и 10 котви.

@BiZkiT, ако не си бях сменил гласа щяхме ли да махнем кабаков? Ако не можеш да сметнеш кажи и ще ти помогна. Окей съм с това да ме махнете, ако след това си отворите очите и махнете Бизкит.

И да, наистина мафията е дроп. Просто имаха късмет до тук - Кабаков, Светлия, Бизкит. За това и так лесно се издадоха. Защото и тримата са слаби играчи и няма кой да им мисли стратегията. Гоненете ме, като изпише сче ъм гражданин махате Бизкит, после Светлия и накрая Кабаков Кръстника.

HIT MY MUSIC.

• Haha 2

Мафиотската игра не е да защитаваш друг мафиот отявлено. Мафиотската игра е да твърдиш, че ще гласуваш за даден мафиот, но или него правиш или го правиш, когато няма как да събере гласовете.

@LightOne, @kabakov, гледам споменавате Лууп като евентуален мафиот, хайде да играем заедно днес и да го линчуваме? :wank:

Как ще си смениш вота в 21:59? Обясни защо? Невъзможно е да стане обрат. Махна го, случайно да не бъде изгонен кабаков, което естествено бие на това, че и той е в лайната.

@neshev, точно така - двамцата с МЖ се изчистихте още в първия ден БЕЗ абсолютно никакви причини, освен "брат, тоя ми се струва топ пичага, добре ги мисли постовете, гражданин е" и от тогава във всеки пост се споменава как би играл с него.

Само на мафиоти няма да се обиждаме. Като слаб мафиот още не съм се показвал, друже. :( Другсезон, ако ми върже ролята, може тогава да ми теглиш тежките клетви колко съм зле.

4 minutes ago, MJ23 said:

Ще кажеш ли как го преебах? Хайде, аргументирай се. Като обвиняваш се аргументирай. В 21:59 виждам как Хаки и Мариян01 сменят на Светлия. Кажи какво се очакваше да направя? Искам да се аргументираш защо съм преебал деня и какво трябваше да направя?

А добре, моя грешка мислех че с гласа на Тошо стават 8 и вие сменихте накрая, а те са били 7. 

Имам инфо, не знам дали да го споделям изцяло, но майната му - слагам картите на масата. Имам роля - пророк. Гражданин съм, а ролята гласи, че ако има нулев ден в играта - аз получавам името на един мафиот. Вероятно е специалната роля в сезона това, но да си призная - не съм чел ролите, защото не ми се играеше много. Вчера получих инфото, че Ем Джейката е мафиот. Дали и мафиотите са разбрали за мен и ролята ми - не знам и не ме вълнува. Ако искайте ми се доверявайте, ако не искате - гласувайте ме и да излизам от играта, без това съм настинал напоследък и не се чувствам добре.

ПП: Ем Джейката говори абсолютни простотии за мен, но ок. И трите дни финалният ми вот съвпада с неговия, значи той е играл по-малоумно и от мен, като се има предвид, че стартира обрата за Джак Бауър първия ден. Другото сте го казали за него, отворен съм за въпроси, а защо си разкривам толкова рано ролята? Ами, едва ли ще има втори нулев ден, за да получа още едно мафиотско име, плюс това смятам, че има някакъв туист в ролята и мафиотите не могат да ме изгонят на нощна фаза, но за сметка на това разбират кога умението се е активирало и кое име съм получил като информация. Може и просто да съм филмиран за последното и да не е така, не знам.

Много интересно защо мафията държи силни имена като Нешев, Лууп, Асен. 

Това гласуване вчера беше пълна простотия... Трябва от рано да имаме някой подготвен и да не се делим защото играта и почти загубена. 

И тъй като няма как мафията да държи силни имена в такива дни ще гласувам за Нешев.