Jump to content

MAFIA XV - Ден 2

Radox

Recommended Posts

КРАЙ НА НОЩ 1

През тази нощ не беше елиминиран никой!

Забележка: Между всички вас бе проведено гласуване на ЛС дали служебно елиминираният Rumen34 да бъде заменен от друг, активен играч, който да вземе това, което се крие под неговия номер. Резултатът от гласуването беше красноречив. Почти всички вие до един гласувахте с ДА, така че смяната беше извършена.

И така ... новият жител, настанил се в града е ... Price!

В играта има 16 участника, като за елиминация са необходими 9 гласа.

@neshev @kabakov @Farest @Dudley Jack Bauer @MJ23

@BAITO6O @The Olimpic Hero @The Best @LightOne @hacky

@Loop @Mariyan01 @BiZkiT @Bobotsi @Price @prenti

НАЧАЛО НА ДЕН 2

Крайният срок за гласуване е 22:00 часа на 08.10.2021!

• Like 1
  • Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Надявах се да има елиминация, щеше да ми даде още яснота.

Да видим ЦЕНАТА как ще се включи, ако Румен е бил гражданин, нещата се променят, но като цяло съм доста доволен от миналия ден. 

LightOne

Добре дошъл на старата дружка. 🍻

• Like 2

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

Днес четах за ролите и съм пропуснал, че моята може да бъде елиминирана от ловец или ренегат. Ако бях видял това предния ден можеше още тогава да се разкрия, но както и да е правя го сега, въпреки, че мислех да го правя само ако ми стане напечено на задника и трябва да отърва, защото така мафията щеше да си хаби куршумите върху мен, но както и да е сигурно нямаше да ми повярвате тогава.

Аз съм президента.

Мафията е стреляла или по мен или доктора е спасил правилния човек.

1 minute ago, hacky said:

Или Мафията е стреляла по Врачката, която във варианта на Радокс се присъединява директно към мафията. :D

The Best

Тоя сезон е пълен боч фест до момента, пичове! В тази игра да влизат от ден 2 хора не акомпанира с правилата. Да я беше завъртял тази роля на случаен принцип между останалите играчи, но не - трябваше да влезе нов човек. 

Вариантите са два - Румен или е имал гражданска роля или мафиотска. Водещият каза недвусмислено, че влизащият ще влезе с неговата роля, която го прави явна мишена за мафиотите през следващата нощ, ако е гражданин. Не знам кой е гласувал с за за влизането, но това удря нас гражданите доста здраво.

1 minute ago, neshev said:

Или Мафията е стреляла по Врачката, която във варианта на Радокс се присъединява директно към мафията. :D

Hard mode: hard :(

The Olimpic Hero

Няма Мафия. Хайде всички да бойкотираме сезона, докато Радокс не потвърди, че има мафиоти. 

Mariyan01
4 minutes ago, hacky said:

Днес четах за ролите и съм пропуснал, че моята може да бъде елиминирана от ловец или ренегат. Ако бях видял това предния ден можеше още тогава да се разкрия, но както и да е правя го сега, въпреки, че мислех да го правя само ако ми стане напечено на задника и трябва да отърва, защото така мафията щеше да си хаби куршумите върху мен, но както и да е сигурно нямаше да ми повярвате тогава.

Аз съм президента.

Според мен не трябваше да се разкриваш сега си ми тотално 50 на 50, защото си слагаш такава защита, че да не те гласуваме до края 

Гласовете към момента
(в играта има 16 участника)

Price (1 глас) - Mariyan01

Не са гласували: neshev, kabakov, Farest, Dudley, MJ23, BAITO6O, The Olimpic Hero, The Best, LightOne, hacky, Loop, BiZkiT, Bobotsi, Price, prenti

За елиминация са необходими 9 гласа!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Аз смятам, че има мафиоти, защото след няколко поредни нощни фази, без елиминация, просто ще спрем да играем. 

Засега вярвам на hacky, не смятам, че мафиот би блъфирал подобна роля толкова рано в играта. Но все пак ще продължа да му анализирам мненията. Но не бих гласувал срещу него на този етап, не ми изглежда адекватно. 

2 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Няма Мафия. Хайде всички да бойкотираме сезона, докато Радокс не потвърди, че има мафиоти. 

Глас за Олимпик. Исла да отърве кожата.

1 minute ago, Mariyan01 said:

Според мен не трябваше да се разкриваш сега си ми тотално 50 на 50, защото си слагаш такава защита, че да не те гласуваме до края 

За мен по късен етап би бил грешка.

Бе стига глупости. Мафия си има, но е некадърна. 
ЗАТОВA.....

ГЛАС ЗА некадърният мафиот АСЕН THE BEST.

АХ ТОВА ЕГО

3 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Вчера спомена за ролите и нещо, което ти е направило впечатление, но май нямаше шанс да го споделиш. Интересно ми е да чуя. 

cody-rhodes-aew.gif

Гласовете към момента
(в играта има 16 участника)

Price (1 глас) - Mariyan01

The Olimpic Hero (1 глас) - hacky

The Best (1 глас) - BAITO6O

Не са гласували: neshev, kabakov, Farest, Dudley, MJ23, BAITO6O, The Olimpic Hero, LightOne, Loop, BiZkiT, Bobotsi, Price, prenti

За елиминация са необходими 9 гласа!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

The Olimpic Hero
4 minutes ago, neshev said:

Вчера спомена за ролите и нещо, което ти е направило впечатление, но май нямаше шанс да го споделиш. Интересно ми е да чуя. 

cody-rhodes-aew.gif

Ще го споделя, но утре. Сега съм на рожден ден. 

• Like 1
  • Haha 2

1 minute ago, The Olimpic Hero said:

Ще го споделя, но утре. Сега съм на рожден ден. 

Н дей да пиеш, че после ще се оправдаваш утре, че имаш махмурлук. :(

И какви са вариантите?

Доктор/Тъмничар е спасил номинирания за елиминация.

Ангелът се е спасил сам

Мафията са стреляли по Врачка и тя се е присъединила към мафиотския отбор

Мафията не са стреляли по никого

Няма Мафия :D

С обещанията за МЕГА ТРУДНИЯ сезон, очаквам някакви тежки суървове, но на този етап ще играя все едно има мафиоти, пък каквото излезе. 

The Olimpic Hero

Пих само едно малко питие за уважение. Айде, утре ще ви пиша как да спечелим играта. За апартамент е. 

• Wank 2

12 minutes ago, The Best said:

Вариантите са два - Румен или е имал гражданска роля или мафиотска. Водещият каза недвусмислено, че влизащият ще влезе с неговата роля, която го прави явна мишена за мафиотите през следващата нощ, ако е гражданин. Не знам кой е гласувал с за за влизането, но това удря нас гражданите доста здраво.

Мирен гражданин без специална роля не е ли също роля в играта? Не мисля, че трябва някакво специално умение, че да се считаш за играч. Но не знам, трябва да се просветля явно. 

Нищо не казвам обаче. Малоумно е да се казва "мирен съм без роля". Макар че съм го правил в предни сезони. 

Често са ме обвинявали, че много пиша и нищо не казвам. Фермани, романи, чаршафи. Вече само прости изречения от мен (възможно най прости де). 

Мариянка, защо ме гръмна така лошо веднага? Даже не ми даде шанс да се компрометирам. 

2 minutes ago, neshev said:

И какви са вариантите?

Доктор/Тъмничар е спасил номинирания за елиминация.

Ангелът се е спасил сам

Мафията са стреляли по Врачка и тя се е присъединила към мафиотския отбор

Мафията не са стреляли по никого

Няма Мафия :D

С обещанията за МЕГА ТРУДНИЯ сезон, очаквам някакви тежки суървове, но на този етап ще играя все едно има мафиоти, пък каквото излезе. 

Забрави куршума по ел президенте. :D

1 minute ago, Price said:

Мирен гражданин без специална роля не е ли също роля в играта? Не мисля, че трябва някакво специално умение, че да се считаш за играч. Но не знам, трябва да се просветля явно. 

Нищо не казвам обаче. Малоумно е да се казва "мирен съм без роля". Макар че съм го правил в предни сезони. 

Често са ме обвинявали, че много пиша и нищо не казвам. Фермани, романи, чаршафи. Вече само прости изречения от мен (възможно най прости де). 

Мариянка, защо ме гръмна така лошо веднага? Даже не ми даде шанс да се компрометирам. 

Дойде да ме тровиш пак, нали приятелю. :(

Mariyan01
1 minute ago, Price said:

Малко като шок фактор да те вкарам в играта