Jump to content

MAFIA XV

Radox

Recommended Posts

The Olimpic Hero
3 minutes ago, Mariyan01 said:

Не знам, но и на мен Олимпик ми бие повече на гражданин, само не знам защо толкова лесно се доверява на Дъдли

Обясних го вече, Марияне, доверие, колко да е доверие. Това е Ден 1, нещата могат да се променят, според това накъде ме води Dudley.

А @BAITO6O, това е игра. В тази игра ще грешим, понякога ще сме прави, понякога пак ще грешим, понякога пак ще сме прави. Най-нормалното нещо е това. Това с "поемането на отговорност" винаги ми е било адски комично. Прилича на "залагането на модераторски постове", "залагането, че ще направиш нещо след сезона ако си мафиот", "заклеването в любимия ти отбор" и т.н. и т.н. Та никаква отговорност не приемам, ако съм прав, прав, ако греша - греша, каквото такова. Играя играта за удоволствие.

Олимпик разбирам те, но за благото на всички от към едни други %.

Аз съм човекът символ за победата на гражданите. 

9 minutes ago, The Olimpic Hero said:

@hacky, ще признаеш ли за сезона ти с Radox или ще спазваш кейфейба и ще бъдеш политически коректен?

В сезона ни беше всичко точно, баланс, рандъм генератор и т.н. аз не обичам да нагласям нещата, играчите сами градят своята съдба.

• Haha 1
  • Wank 1

Според мен си има рандУм генератор. Другия вариант е Радокс да е зачервил бузки, че го оунах на "Форумния куиз" и може би ме е наебал да съм гражданин без роля, въпреки че предполагам по в негов стил би било да ми даде някоя тъпа роля и в РАЗБОРА на сезона да каже колко елементарно съм я отиграл и да ме нахрани. За това и съм склонен да вярвам на рандУм генератора.

Иначе за другото не виждам кое му е толкова странно на човек да му писне от тази игра. Всичко идва с времето си, даже съм приятно изненадан от това колко хора играят сериозно. Аз се изкефих максимално на Форумния куиз, който е в пъти по-як от Мафията. :D Отпадането ми в Ден 1 не би дало много отговори, даже и за вотинг патерн не става. Да не говорим, че от всички пръв казах, че съм гражданин без роля.  :D И понеже ми е през дедовия за сезона (даже няма да си го броя в статистиката, ако гражданите спечелим), то очаквам максиимум в Ден 3 името ми да е доста актуално. Има доста хора, които ги държи влага как съм ги бил независимо дали в мафиотски, или граждански сезон и очаквам удобно Мафията да се скрие за вота ми. Честно казано ако съм друг участник отдаден на играта, и аз бих гласувал срещу неебателния МЖ23, много граждани ще се подведат и ще го направят. Очаквам мафиотите да се скатаят и да избягат от вотинг патерна, така че като ме фитнете и видите, че съм гражданин - сетете се за този пост, нещо като завещанието ми. Естествено това е при очакваната ми гибел в Ден 2-3 , ако го направите в Ден 1 няма да получите много отговори.

Адиос.

The Olimpic Hero
2 minutes ago, hacky said:

В сезона ни беше всичко точно, баланс, рандъм генератор и т.н. аз не обичам да нагласям нещата, играчите сами градят своята съдба.

Ясно, лъжеш. Еми не знам това как да го тълкувам, ще го обмисля.

И за да не съм капо - тествах рандУм генератора на Гугъл с числа от 1-17, падна се 11. Сорка хаки.

Глас за hacky.

аятно.PNG

5 minutes ago, MJ23 said:

И за да не съм капо - тествах рандУм генератора на Гугъл с числа от 1-17, падна се 11. Сорка хаки.

Глас за hacky.

аятно.PNG

Пробвай този на Радокс!

Ще бъда честен с теб. Падна се първо 16, после видях, че това е румен234нощиданеспим , и викам той е ясен, втори тото шанс.

Гласовете към момента
(в играта има 17 участника)

The Olimpic Hero (2 гласа) - BiZkiT, hacky

kabakov (2 гласа) - neshev, Loop

The Best (1 глас) - BAITO6O

neshev (1 глас) - kabakov

Farest (1 глас) - Jack Bauer

BAITO6O (1 глас) - The Olimpic Hero

hacky (1 глас) - MJ23

Не са гласували: Farest, Dudley, The Best, LightOne, Mariyan01, Bobotsi, Rumen34, prenti

За елиминация са необходими 9 гласа!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Гласувах за Олимпик. В добрите стари времена, когато Мафия се радваше на приличен интерес и определени хора с цветен ник не я бяха налазили и обсебили, да болднеш името на потребител означаваше да си гласувал срещу него.

Тук някакви глупости е изписал Олимпик отново. До момента е най-активния и ще ви баламосва цял сезон. После ще ви каже - отново ви врътнах, записах десета победа(само в мафия са му победите, ако се чудите, навсякъде другаде пада като пич:)). Сигурно дори и да събере гласовете пак ще има някакъв О'Брат и няма да напусне играта, всичко очаквам да се случи. Тази игра във форума се е превърнала в някакво подобие на Биг Брадър. Стават някакви уж случайни неща, но накрая най-очакваното се случва и големите печеливши са все едни и същи, плюс някой случаен за цвят, колкото да не се мрънка след сезона. Останалите сме направени на балами и това е. Заради това и се харесва тази игра толкова много от модовете. Развързва и ръцете, и въображението им.

Гласовете към момента

The Olimpic Hero (3 гласа) - BiZkiT, hacky, The Best

neshev (1 глас) - kabakov

hacky (1 глас) - MJ23

Не са гласували: Farest, Dudley, LightOne, Mariyan01, Bobotsi, Rumen34, prenti

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

The Olimpic Hero

Да, Асен си знаех, че ще е тотален дебил в този сезон. Нямам проблем да го гласуваме и него, защото това ще му е цялата игра през целия сезон.

Мдааа, тотото каза нешев, ама ще е Олимпик. Още от първия ден почна с обичайните глупости. Добре че, поне за сега, нешев не му приклася, че ще отече и тоя сезон в кавги.

Глас за Олимпик.

В сезон "Трудност: Твърда" е нормално да има спекулации. То в нормални сезони има, камоли тук.

Но дори в разсъжденията по водещия може да се извлече нещо. Например, аз не бих изчистил Дъдли. Той всеки сезон се пада гражданин, защо пък Радокс да не го позлати този сезон с мафиотска роля? :rolleyes:

Иначе може би за мафиотите не е ОК да се анализират такива неща, ако д тях се изчистват граждани. И, ако с Олимпик сме граждани, сигурно предпочитат да елиминират някой от нас още днес. ;)

Ако зависеше от мен, днес си тръгва кабаков, който ще играе срещу мен докрая на играта, или някой, на който не му се играе, и ще бъде държан от мафията докрая.

12 minutes ago, The Best said:

Гласувах за Олимпик. В добрите стари времена, когато Мафия се радваше на приличен интерес и определени хора с цветен ник не я бяха налазили и обсебили, да болднеш името на потребител означаваше да си гласувал срещу него.

Тук някакви глупости е изписал Олимпик отново. До момента е най-активния и ще ви баламосва цял сезон. После ще ви каже - отново ви врътнах, записах десета победа(само в мафия са му победите, ако се чудите, навсякъде другаде пада като пич:)). Сигурно дори и да събере гласовете пак ще има някакъв О'Брат и няма да напусне играта, всичко очаквам да се случи. Тази игра във форума се е превърнала в някакво подобие на Биг Брадър. Стават някакви уж случайни неща, но накрая най-очакваното се случва и големите печеливши са все едни и същи, плюс някой случаен за цвят, колкото да не се мрънка след сезона. Останалите сме направени на балами и това е. Заради това и се харесва тази игра толкова много от модовете. Развързва и ръцете, и въображението им.

Много истина има в тези думи, Бестак. С нетърпение чакаме форумната версия на Сървайвър или някоя игра изненада, която да заеме мястото на Мафията след погребението и. И сравнението с Биг Брадър е много точно, лебедовата песен на истинските дроуове е този сезон, след това ще си останат Форумните тризначки, Стойка Пипирудата, Пеньо, Никита ДЖонсън, Кирчо Брокерчето Депутата и други джобъри.

Гласовете към момента

The Olimpic Hero (4 гласа) - BiZkiT, hacky, The Best, kabakov

hacky (1 глас) - MJ23

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Just now, neshev said:

В сезон "Трудност: Твърда" е нормално да има спекулации. То в нормални сезони има, камоли тук.

Но дори в разсъжденията по водещия може да се извлече нещо. Например, аз не бих изчистил Дъдли. Той всеки сезон се пада гражданин, защо пък Радокс да не го позлати този сезон с мафиотска роля? :rolleyes:

Иначе може би за мафиотите не е ОК да се анализират такива неща, ако д тях се изчистват граждани. И, ако с Олимпик сме граждани, сигурно предпочитат да елиминират някой от нас още днес. ;)

Ако зависеше от мен, днес си тръгва кабаков, който ще играе срещу мен докрая на играта, или някой, на който не му се играе, и ще бъде държан от мафията докрая.

Да но смени на олимпик, значи не играе срещу тебе.

• Haha 2

Иначе съм съгласен да махнем Олимпик, така ако хипотетично оцелея повече от 2-3 дни, постовете в темата ще са с едно 30% по - малко и може и да прочета някой.

The Olimpic Hero

@The Best, кажи ми ти в този сезон имаш ли друга идея, освен да ме изгониш? Ако си мирен гражданин, нямаш ли за цел да се опиташ да спечелиш играта? Мисля, че отговорът е ясен, нямаш такава цел.

Just now, MJ23 said:

Иначе съм съгласен да махнем Олимпик, така ако хипотетично оцелея повече от 2-3 дни, постовете в темата ще са с едно 30% по - малко и може и да прочета някой.

И ти, щом няма да четеш постовете, по-добре да изхвърчиш. Защо изобщо си се записал? С какво ще си полезен? Ако няма да играеш, не се записвай.

2 hours ago, Dudley said:

Да гласуваме против Олимпик още в ден 1 е доста нелепо. Защо трябва да гласуваме хора на които им се играе играта, могат да допринесат с нещо за да победим и отгоре на това е доказан играч. За нешката важи същото, плюс че никой от двамата не е написал нещо подозрително, за да има каквито и да е съмнения. За този мега хард сезон, няма да се учудя да има 2ма Кръстника. 

Абсолютно, тоя влак тръгна още от първите постове на ташак уж, ама гледай какво става. Някои хора много лансират олимпика. Аз пък не съм на мнение, че няма да се скарат с нешев/бест,ако пък това се случи, то ще е към 3-4ти ден и определено ще ни е полезно, тъй като и тримата се аргументират добре и ще извлечем доста информация. 

4 minutes ago, The Olimpic Hero said:

@The Best, кажи ми ти в този сезон имаш ли друга идея, освен да ме изгониш? Ако си мирен гражданин, нямаш ли за цел да се опиташ да спечелиш играта? Мисля, че отговорът е ясен, нямаш такава цел.

И ти, щом няма да четеш постовете, по-добре да изхвърчиш. Защо изобщо си се записал? С какво ще си полезен? Ако няма да играеш, не се записвай.

Еми ако не се бях записал аз и още 2-3 като мен нямаше никога да си направите сезона. :D Аз съм се записал за кеф, да си правя густото, да се кефя как се нервиш в момента, да троля, победа или загуба ми е през дедовия, когато играех с желание завърших с 4 или 5 печеливши сезона подред, сега се записах само от уважение към Радокс, както и за бройка да си изиграете сезона. Аз победата си я взех в СОЛО Бестселъра на форума - "Форумен куиз".

Послушах @hacky , намерих Радоксовия генератор. Падна се 8-ца. Щях да номинирам Стоичков, но се усетих на време. И каква случайност - 8 е Олимпик.

Робин Худ сменя на The Olimpic hero.

аятно.PNG

Гласовете към момента

The Olimpic Hero (5 гласа) - BiZkiT, hacky, The Best, kabakov, MJ23

Edited by Radox

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

18 minutes ago, prenti said:

Аз пък не съм на мнение, че няма да се скарат с нешев/бест,ако пък това се случи, то ще е към 3-4ти ден и определено ще ни е полезно

Верваш ли си. Сеедно чичо Ади да не беше тръгнал към червената мечка на Бай Стали. 

Няма как стане това. 

Ако трябва един глас за пърженето на Олимпик.... бих сменил.

Към този момент Бест е по-добрият вариант за махане. 

Just now, BAITO6O said:

Верваш ли си. Сеедно чичо Ади да не беше тръгнал към червената мечка на Бай Стали. 

Няма как стане това. 

Ако трябва един глас за пърженето на Олимпик.... бих сменил.

Към този момент Бест е по-добрият вариант за махане. 

Блажени са вярващите 🙏