Jump to content

WWE Crown Jewel - 21 октомври 2021

Recommended Posts

HEIDENREICH

Бойос, изгледах Кран Жула вчера и ще дам мнение с леко закъснение. Опитах се да го гледам на живо, ама стриймовете непрекъснато ми се преебаваха и то на мача на Голдбърг и Лашли, нервирах се и се отказах. 

Та така.

Ролинс и Острието направиха доста добър HIAC мач.  Няма да ми влезе и в топ 10, но този гимик отдавна не е това което беше. И двамата почти не използваха самата клетка, но за сметка на това имаше креативни спотове, намигания към предишни мачове , абе добре се получи.  Не съм сигурен дали Острието трябваше да печели, но Сет му нахълта в шибаната къща, все някакъв реванш трябваше да вземе. ***3/4

Мансур-Мустафа Али -мачът не беше толкова лош, но остро не ме ебе за двамата резаци. Амуджите обаче яко маркнаха, отделно се изкефиха на появата на каратистчето, което демонстрира добро маваши гери в тиквата на Али **1/2

РКО-БРО- Стайлс и Омос - получи се стандартен Raw мач, правили са десетки такива , нищо специално, но пък всичко им протече гладко и без бочове . Ортън видимо се забавлява , личи му когато прави нещо с кеф. Ридъл не е мой тип кечист, но народа му се кефи, да го еба и тревоманчето. Ще запомня мача само с това че Ридъл яхна камила за да зарадва резаците . ** 1/2 

Зелина-Лоената топка- първо странно ми е че точно тия двете стигат финала, баш Зелина доскоро бе джобърка. Пак добре че спечели тя, мислех ще ще короноват свинята-майка , в арабския свят щеше да е много вървежна. *

Голдбърг-Лашли - получи се по-добре от първия им мач и над очакванията ми. За мен това е един от най-добрите мачове на дъртия чифут откакто се върна. Видимо е в добра форма , даже вдигна Лашли за около 1 секунда в Джакхамър, допреди няколко години не можеше да вдига и хърболетите . Мачът бе smoke & mirrors но добре използваха силните им страни и видях това,което исках- двама нацепени батки да се изтрепат. Получи се добре, но съм притеснен за негрото Лашли- за няма и месец даде много назад, натрупа сума ти загуби и се върна в мидкарда, загуби МВП, взе си двамата джобъра , ако продължават да го джобят ще се забрави колко доминиращ бе. Мечтите ми за мач с Леснар пак умряха . :(  ***

Екзевиър Уудс- Фин Балор- тук леко ме учудиха, очаквах Балор да бие. Уудс най-малко е постигнал от трите негра, може би короната ще го позасили малко, евентуално може да стане и опонент на Биг И по-нататък. Ок съм с изхода , отделно този турнир отдавна не е това което беше . **1/2

Биг И- Дрю Макинтайър - горкият шотландски кавал. :( Взе титлата и царува пред празни трибуни, Лашли го еба на Манията, воюва с Махал и като цяло му сцепиха путето от джобене. Не очаквах смяна на титлата тук , ама и в СД нищо добро не го чака. Роман ще държи до Мания а може би и след нея , няма да се учудя да държи до холивудската мания 39 чак , така че няма да види титла и в синия бранд. Иначе ок мач, но и това го гледаме всяка седмица на Raw ***1/4

Беки- Сашка -Бианка  - първо кур за резаците дето увиват жените си като мумии ( виждал съм египетски студент да кара жена му да седи омотана в черни чаршафи НА ШИБАНИЯ ПЛАЖ, МАМА ТИ РЕЗАНА ) . Та супер ме дразнеше да гледам трите курви облечени с развлечени анцузи и тениски. Мачът бе ок, Бианка демонстрира физическа сила, Беки и Сашка имат много по-силни мачове и в NXT и в главния ростер. Като цяло под очакванията ама то нема и как пред такава камиларска аудитория. *** 3/4

Роман - Бачи Брок - ами добре го направиха. Не е като на Мания 31, но не е и като на 34 или Съмърфеста. Интензивен мач, показаха си силните страни, хитър ход бе хвърлянето на колана от Хеймън по средата. Очакван финал мангалите се намесиха. ***1/2

Сега Брок-чо отива на дълга почивка до Ръмбъло. За да не спамя в темата за Смака, хареса ми появата му там и как еба пасмината на Рейнс , съдии и Адам Пиърс. Така си тръгна с гордо вдигната глава.  

Крайна оценка за шоуто -ами наистина може би най-доброто резашко шоу досега.  Нямаше нищо което да е отвратително, нямаше излагации, драстични бочове и прочее изцепки, мачовете се гледаха леко. 7/10 

THE ENEMY

Отново малоумни победители в KOTR и QOTR турнирите!:D Айде, на Зелина поне съм фен, но ми е ясно как я третира компанията и не вярвам да произлезе нищо градивно от тази корона за нея. Най-много да я ползват като женска версия на Кинг Корбин или нещо подобно. Що се отнася до Woods, отношението ми към всички от New Day е ясно. За сметка на това Балър му ебаха целия хайп около завръщането. Погребаха го по-бързо дори и от Финта.:( А можеше да излезе нещо интересно около един евентуален The Kings Of The Demons gimmick, още повече че щеше да е намигване и към връзката с Triple H.

Лашли и дядо Голдбърг направиха голям мач за стандартите си. Но от друга страна, аз не искам да гледам повече Голдбърг, моля ви пенсионирайте го най-накрая. Ясно е,че след оттеглянето на Тейкър, Винс намира в него перфектния заместител на голяма носталгична атракция за големите PPV-та, но ако целта ще е хора като Лашли да му джобят, по-добре да го няма. Точно Лашли, за който имаше аспирации, че ще е една от следващите имена около които ще се гради шоуто и е човекът с най-забележителния ентранс към момента? От друга страна, може пък и Винс да си е казал, че Боби е дърт, а Монтез Форд и БигИ ще са хората, но при всички положения е тъпо да гледаш как човек който едва ходи, погребва активни МЕ атракции.

Дрю вс. Голямото И - Тук първо искам да напиша, колко много ми хареса билда към цялата вражда, защото последните седмици бях зает и нямах време да пиша в темата за Raw конкретно. Винаги съм си представял по подобен начин вражда между двама топ бейбифейспве. Не обичайните простотии - "аз те уважавам много". Тук въпреки че са лица, имаше съзтезание между двамата, имаше го това чувство за ТЕСТОСТЕРОН във високи нива, за две алфи които се мерят пишките кой е по-добър, по-силен, по-велик, кой ще спечели този мач. Презентацията беше топ. Не ги показаха като пичове които се мразят, нито като такива които се лигавят и са сантиментални излишно един към друг. Всичко беше - "Всичко което го можеш ти, аз го мога по-добре", така си и трябва. Иначе е ясна директивата, Биг И да бъде следващото голямо нещо. Бутат го на всякакви големи събития, градят го добре, трупа победи. Напоследък ми харесва и че намали лигавенето. Явно целта е еманципацията от Ню Дей да стане постепенно, а не изведнъж. В този смисъл, нямам против да запази attire-a известно време, стига да продължава да бъде сериозен в промотата и сегментите. Напипали са вярната посока.

Леснър вс. Рейнс - Аз очаквах повече тук. Играха го на сигурно, нищо кой знае какво не се случи в мача, което да ме шокира. Иначе не мога да кажа, че съм разочарован, ок беше, но просто наистина бях с очаквания за много по-епичен завършек, какъвто хайпваха около сегментите с Хейман, но явно просто го ползваха това за да ни хванат на кукичката.:D Иначе е добре, че все пак рейнът на Вождът на племето продължи. За мен има още хляб там, а човекът който ще прекрати, би било да е от по-младите и активни звезди на компанията.

Също така се надявам Сет да не го заебат след тази загуба от Острието. Момчето е във формата на живота си не само на ринга, но и като умения да надъхва в промота и сегменти, а и образът му най-накрая го докараха. Заслужава си пуш Ролинс, добър психопат е. Иначе стабилен HIAC се получи, палци горе.

• Upvote 3