Jump to content

WWE Crown Jewel - 21 октомври 2021

Recommended Posts

HeaDMaKeR™

Това се казва в мач в клетка, не тия ташаци дето се гледат последните няколко години.Перфектна трилогия между тях, страшна вражда, евала!

Edited by HeaDMaKeR™
  • Upvote 6

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

StoneColdFaN

Струва ли си да коментирам тая простотия с камилата? Да не гледам Animal Planet случайно, бе? Значи другата година ще ги чакам с някой тигър.

1 hour ago, StoneColdFaN said:

Струва ли си да коментирам тая простотия с камилата? Да не гледам Animal Planet случайно, бе? Значи другата година ще ги чакам с някой тигър.

batistaheel

Напълно неочаквано за мен, се получи страхотен турнир. WWE се постараха с билда, публиката беше надъхана. Те за всичко чантваха „тисис осъм“, но няма значение, защото това доста помогна в някои мачове и кечистите се раздадоха на макс. 

Острието срещу Ролинс в Адската клетка - Аз някак си този мач не можах да го усетя. За мен беше грешно позициониран. Не знам, ще трябва пак да го видя. Не бях се настроил още на тази вълна вълна и те ми поднасят един дълъг мач в клетка. Откриващият мач трябва да е кратък, да подготви зрителя за предстоящото зрелище. Като изключим това, мисля че се получи страхотен мач. Когато Ролинс взе прекалено да се бави с финишъра, вече ми беше ясно, че ще загуби. Но контрирането на финишъра му с удар със стол по топките на Ролинс, беше страхотен ход от страна на Острието. Дори онова хлапе в публиката беше повярвало, че Ролинс наистина го боли. :D Колкото до победителя, като фен на Ролинс, за мен той трябваше да победи. 

Годлбърг срещу Лашли. - В началото Лашли беше като нахъсан питбул и тотално контолираше мача, но после нещата се обърнаха. Бях изненадан както от дължината на мача, така и това, че Голдбърг беше в по-добра форма. Беше се нацепил почти като в младите си години и успя без боч да направи джакхамър. Мисля, че правилният човек победи. Голдбърг е легенда, а Боби не е прохождаща звезда, лесно ще го ребилднат. Голдбърг успя да си отмъсти, хората в залата се зарадваха. 

Биги срещу Макинтайър - Това лично за мен беше мачът на вечерта, най-динамичният мач. Тука най-силно се усети подкрепата на публиката. Колкото повече те чантваха „тисис осъм“, толкова повече Биги и Макинтайър се раздаваха, правейки някокво ново движение, нетипично за тях. Ако след този мач все още някой има съмнение, дали Биги трябва да е шампион, той за мен е напълно луд. Тука, който и да беше победил, от WWE нямаше да сбъркат, но като че ли публиката искаше Макинтайър да победи. 

Беки Линч срещу Бианка Белер срещу Саша Бенкс - Това като гледам е бил вторият най-дълъг мач за вечерта, напук на това, което очаквах. Някакси този мач започна зле и сякаш Бианка и Саша въобще не знаеха какво правят и нищо не им се получаваше като по учебник. Викам си заради облеклото е, то им пречи. Предполгам е било повече заради напрежението и желанието да се докажат пред арабите, защото нали не искаха женски мачове. Реално Беки спаси този мач, тя беше unstoppable. Блгодарение на нея Бианка и Саша също влязоха в ритъм и се получи прекрасен мач. Колкото и да ми се искаше Саша да бие, и дори по едно време повярвах, че това ще стане, истината е, че Беки си заслужи победата. 

Роман Рейнс срещу Брок Леснар - И стигаме до мейнивента. Получи се добър мач, Леснар не беше чак толкова доминантен и силите бяха равностойни, но можеше да им отпуснат малко повече време. Не познах по какъв начин ще се намеси Пол Хейман в мача и реално не се разбра на кого точно помогна. А някой чу ли както точно каза той когато подхвърли титлата и на кого го каза? Ок Роман запази и рейнът продължава, това е най-важното. 

Фактец, това наистина беше най-доброто арабско PPV. По принцип, тези PPV-та са прекалено протяжни, на моменти тягостни за гледане, но този път нямаше такова нещо и всички се раздадоха.

ME беше доста добър. Златният стандарт е мачът им на WM 31, този мисля че беше вторият им най-добър. И за разлика от други мачове, където booking-ът куца и осират финала, тук финалът беше добър и двамата бяха силни, и имам интерес към продължението. И най-важното, историята с Heyman не беше осрана и посла занапред. Тук Heyman показа, че реално не го ебе кои печели, важното в той да е с победителя, а победителят беше Roman Reigns, тъй че тепърва ще има развитие по тази линия.

Goldberg 🙏 Ето това вече беше добро представяне от него. Имаше патерици с оръжията, но като за мач на Goldberg през 2021 беше максимума. Ако може да поддържа такова ниво, нямам никакви проблеми да го използват.

Edge и Rollins се размазаха, супер мач и супер вражда. Rollins се надявам да получи push, а Edge би трябвало да си вземе почивка, за да е свеж за WM сезона.

Победители в KotR бяха абсолютна изненада за мен. Zelina довчера джобеше, докато Woods също не е бил високо в картата като единичен кечист, но към него имам повече интерес.

Самата атмосфера също беше добра. Тежка пиротехника и доста арабчета-маркчета в публиката. Нямам нищо против и WM да се пренесе там. В Америка доста осраха нещата с публиките, но в такива, девствени страни, нещата се получават.

Mariyan01

Рейнс е най-доминантния шампион, който съм виждал до сега. Еба Острието, Браян, Сина, Леснар и още куп други мейн ивентъри. Честно вече не знам кой може да му вземе титлата на този човек, сгази най-големите имена в последните 15-20 години и изглежда недосегаем. Вожда е просто на друго ниво и освен Скалата не виждам кой друг вмомента ще успее да го детронира.

4 minutes ago, Mariyan01 said:

освен Скалата не виждам кой друг вмомента ще успее да го детронира.

Е нали за следващта WM готвят точно тоя мач. Дали ще стане е друг въпрос.

• Upvote 2

Скалистия май отпадна, има ангажименти с Холивуд. :(

• Upvote 3

Еми значиии... братчеда ще мачка докато графика на Камъчко се разреди.

• Upvote 2
The Olimpic Hero

Със сигурност най-силното арабско PPV до този момент. Кечистите се раздадоха повече от предишните пъти и този път го нямаше усещането за house шоу. Публиката също бе достатъчно надъхана. Ще говоря само за трите мача, които ме интересуваха, защото днес ме мързи да пиша по-дълго.

Edge vs. Seth Rollins - Достоен завършек на вероятно враждата на годината в кеча. Мисля си, че мачът не бе по-силен от този в MSG, защото винаги с гимика HIAC човек очаква една идея повече, но просто явно няма как в PG ерата. Все пак достатъчно добър мач.

Goldberg vs. Lashley - Вероятно вторият най-добър мач на Goldberg след завръщането му в WWE след онзи от WrestleMania 33 срещу Lesnar. Раздаде се на макс дъртият нацепеняк, направи даже Jackhammer, което не очаквах, а краят си беше идеален с това тръшване от рампата върху маси/някакви предмети. Този Goldberg нямам нищо против да гледам и още пъти. Примерно, когато The Hurt Business се появиха и Goldberg ги пречука, изглеждаше доста добра сцена. Доволен съм.

Roman Reigns vs. Brock Lesnar - Доста добър мач с правилен 50 на 50 букинг на ринга. Тоест този път Roman Reigns изглеждаше напълно равностойно на Lesnar и така и трябва да бъде. Краят за мен беше приличен. Да, не беше напълно чист, но нямаше как да бъде и иначе. Правилният човек спечели.

• Upvote 3

Със сигурност най-добрият арабски турнир! В някои мачове не останах доволен от победителите, но почти всички бяха интересни.

Ролинс и Острието за мен направиха мача на вечерта и подкрепям, че не трябваше да открият PPV-то. Имаше някои изродски спотове, като разбиването на масата извън ринга и начина по който използваха веригата За мен Сет щеше да е правилният победител, тъй като е млад и му се насъбраха много загуби напоследък. Едж е легенда и дали печели или губи няма никакво значение за аурата му. 

Крал на ринга трябваше да бъде Балър без никакво съмнение. Ексзейвиър до вчера не знаше къде се намира. Щеше да тъпо в даден момент да не получи пуш като другите патладжани от New Day, но не му беше сега момента. Дано Фин търне heel и получи mid card push скоро.

Голдбърг направи най-доброто на което беше способен, с Лешли доставиха. Смятам, че по-правилно щеше да е Лешли да спечели за да запази инерцията си.

Главния мач също се получи приятно, щеше ми се да им дадат 2 3 минути повече. Леснър беше в доста добра форма с оглед на това, че е на години и не се бил от над година и половина. Надявам се да го видим в някой свеж мач на WM. 

• Upvote 5

Голдбърга ме изкефи много тоя път. Не знам, срещу дърти като него не му се получава никога. Срещу по-млади всякаш е по-надъхан.

Важното е, че селянина Леснър падна. То беше ясно, като го обявиха предварително, че ще е мач "без задръжки". Чао фермере, хой си дои кравите и чисти на прасатета и пак се върне за дебелия чек.

Edited by Hachiko
40 minutes ago, MJ23 said:

Стрийка на Мансур тук ще подобри ли този на Тейкър на Мания? 

А той тоя освен на резашките им шоута, изобщо появява ли се някога друг път по телевизията през годината? 😂

• Upvote 1
  • Haha 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Chicky Ricky
53 minutes ago, MJ23 said:

Стрийка на Мансур тук ще подобри ли този на Тейкър на Мания? 

Още 7 години, има време да го настигне

The-Resident-Ev!L
7 hours ago, Bobotsi said:

Крал на ринга трябваше да бъде Балър без никакво съмнение. Ексзейвиър до вчера не знаше къде се намира. Щеше да тъпо в даден момент да не получи пуш като другите патладжани от New Day, но не му беше сега момента. Дано Фин търне heel и получи mid card push скоро.

Woods според мен е до добър на микрофона от Фин като цяло и двамата са добри на ринга.

Може би му я дадоха тази победа. заради това че другите двама от New Day станаха шампиони, а той нe.

Edited by The-Resident-Ev!L
  • Upvote 4

Тоя Голдберг как е издържал 12 минутен мач, и то без правила ве?? 😲

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

HEIDENREICH

Заеби това, даже Джакхамъра направи за първи път от 20 години като хората. Зоб до гроб чуек.

• Upvote 2
  • Wank 1

StoneColdFaN
5 minutes ago, Radox said:

Тоя Голдберг как е издържал 12 минутен мач, и то без правила ве?? 😲

Сигурно си е лял куршум.

Lashley добре му скочи, но и Goldberg успя да го задържи 1 секунда във въздуха. 👍

Chicky Ricky
2 hours ago, Mariyan01 said:

Ама пак му беше разкървена простата еврейска тиква.

Това е негова традиция, не знаеш ли? Още на entrance-а има сътресение

• Upvote 1
  • Wank 1