Jump to content

WWE SmackDown - 17 септемрви 2021

Recommended Posts

1611677070_1wwe.smackdown.2020.jpg

The Demon To Appear?, Extreme Rules Build, More

Отново preview-то достига до вас с любезноо съдействие на wrestlinginc.com

Tonight’s WWE SmackDown on FOX will air live from the Thompson-Boling Arena in Knoxville, Tennessee with more build to Extreme Rules.

WWE has not announced any matches or segments for SmackDown as of this writing. They are teasing that “The Demon” Finn Balor will continue to have his sights set on WWE Universal Champion Roman Reigns, but it remains to be seen if Balor will be in his Demon gear before the match at Extreme Rules.

Sasha Banks is advertised to appear on the WWE website but she has not been announced for any segment or match. She finally returned to the road for last Friday’s Super SmackDown but was not used.

It’s possible that Toni Storm and Liv Morgan vs. Zelina Vega and Carmella will happen tonight after being nixed from last week’s show.

It’s also possible that new WWE Champion Big E appears tonight to make a goodbye to the blue brand now that he is officially a member of RAW.

The Thompson-Boling Arena is advertising Bianca Belair vs. SmackDown Women’s Champion Becky Lynch, plus Reigns and SmackDown Tag Team Champions The Usos vs. Balor and The Street Profits. They are also advertising appearances by Seth Rollins and WWE Hall of Famer Edge, who left on a stretcher last week.

• Upvote 3
BulletClub

Изненадваща поява на Big E, който си е направо като клоун, стойеки до Roman Reigns, но отборния им мач с Balor с/у Usos не беше зле, очакван завършек - победа на фейсовете, правейки финишъри едновременно, нищо кой знае какво тук. Нещото, което най-силно ме изкефи беше бекстейдж сегмента с Reigns и Heyman - Wiseman-a се оплита все повече и повече с напредване на времето, интересно ми е какво ще стане вече като е между чука и наковалнята, когато всичко излезе наяве. :D Друго запомнящо се от шоуто май няма, осевн, че пребиха WWE шампиона и рекламират The Bloodline vs. The New Day за RAW, на мен лично ми допадат такъв тип "инвазии" от единия бранд в другия, но в случая не мога да гледам на двата стейбъла като равни, ако бяха променили образа на Big E поне малко към нещо по-сериозно, според мен цялото му царуване с титлата щеше да има по-голям ефект, но да видим дали компанията ще сметне това за нужно. Другите неща не ме грабнаха, Becky Lynch - скучна, както винаги и не знам само аз ли съм, но смятам, че избора и за entrance theme е изключително идиотски.

• Upvote 3

The Olimpic Hero

Всеки един сегмент с Roman Reigns и Paul Heyman е злато, абсолютно злато. Бекстейдж сегментът бе най-добрият пример за това, което казвам. Roman Reigns пита Heyman отново дали знае нещо за Lesnar и Paul му отговаря, че не знае. След това Roman, като абсолютен тежкар, му казва да си помисли пак и да му отговори отново, като се престорят, че Roman знае нещо. Heyman после абсолютно насрано започва да заеква, да лъже и да се оправдава. Сцена, все едно извадена от мафиотски филм, където шефът по подобен начин изпитва лоялността на подчинените си. Култови Reigns и Heyman и страхотна актьорска игра.

Факт. Роман Рейнс е най - хубавото нещо, което се е случвало на кеча за последните 15 години поне. Дори хейтърите му вече го обичат. И опорката "Много лоши мик скилс", вече е тотално, тотално разбита на пух и прах.

Много по-добре е от преди Рейнс, ама като дойде Сина и се видя, че реално не е нещо кой знае какво на мика Рейнс. Седя и гледа като путка, докато Сина говори. Дори запецваше на моменти.

Chicky Ricky
2 hours ago, MJ23 said:

Факт. Роман Рейнс е най - хубавото нещо, което се е случвало на кеча за последните 15 години поне. Дори хейтърите му вече го обичат. И опорката "Много лоши мик скилс", вече е тотално, тотално разбита на пух и прах.

Аз пък обичам все повече Пол Хехмън. Този човек е самият ГоспоТ БоК на микрофона, толкова пъти е импровизирал промота и на Винс му е харесвало това

6 hours ago, BulletClub said:

Изненадваща поява на Big E, който си е направо като клоун, стойеки до Roman Reigns, но отборния им мач с Balor с/у Usos не беше зле, очакван завършек - победа на фейсовете, правейки финишъри едновременно, нищо кой знае какво тук. Нещото, което най-силно ме изкефи беше бекстейдж сегмента с Reigns и Heyman - Wiseman-a се оплита все повече и повече с напредване на времето, интересно ми е какво ще стане вече като е между чука и наковалнята, когато всичко излезе наяве. :D Друго запомнящо се от шоуто май няма, осевн, че пребиха WWE шампиона и рекламират The Bloodline vs. The New Day за RAW, на мен лично ми допадат такъв тип "инвазии" от единия бранд в другия, но в случая не мога да гледам на двата стейбъла като равни, ако бяха променили образа на Big E поне малко към нещо по-сериозно, според мен цялото му царуване с титлата щеше да има по-голям ефект, но да видим дали компанията ще сметне това за нужно. Другите неща не ме грабнаха, Becky Lynch - скучна, както винаги и не знам само аз ли съм, но смятам, че избора и за entrance theme е изключително идиотски.

Ама то ппц Биг И си е клоун?

• Upvote 2
BulletClub
2 hours ago, Chicky Ricky said:

Аз пък обичам все повече Пол Хехмън. Този човек е самият ГоспоТ БоК на микрофона, толкова пъти е импровизирал промота и на Винс му е харесвало това

Ама то ппц Биг И си е клоун?

Big E Langston as NXT Champion | Big e langston, Champion, Wonder woman

🤣 Ето за това говоря, този човек искам да гледам отново, има всички нужни качества, просто трябват корекции по образа му.

• Upvote 5

spirtologa
22 hours ago, BulletClub said:

Big E Langston as NXT Champion | Big e langston, Champion, Wonder woman

🤣 Ето за това говоря, този човек искам да гледам отново, има всички нужни качества, просто трябват корекции по образа му.

Защо главата му прилича на круша?

batistaheel

В момента мисля, че Seth Rollins е топ кечистът на WWE. Като представяне на ринга и на микрофона, ако не е най-добрият, той е сред най-добрите. Странното е, че като фейс не беше толкова добър и не вадеше силни реакции от публиката, но като хийл винаги е бил добър, но в сегашния му образ е на съвсем друго ниво. Много силно промо, как само контролираше публиката. Как стана това, че имаме два силни хийли, които не са путки хийлове в едно и също шоу? Странно е, че враждата с Острието продължава, но не мисля, че такъв е бил оригиналният план. Може би арабите са поръчали този мач, но ако не, бих искал да изчакат до турнира Hell in a cell, щях да напиша, но той вече е минал. И все пак дано изненадващо да ги вкарат в адската клетка на турнира Extreme Rules, с Острието просто ще изкъртят. 

Това с ключа на града може ли някой да ми обясни за какво въобще се дава? Нали не отключва нищо, вече не живеем зад крепостни стени. 

Това с ключът е еквивалент на нашият орден доколкото съм запознат. За цялостен принос/заслуги.

• Upvote 1
  • Thanks 1

Същото, само че там най - често се прави в такива случаи от гимназия/колеж. На Миро преди време така му бяха дали ключа на Пловдив, Слава Богу не беше Здравко Димитров, или Иван Тотев.