Jump to content

Без сценарий с neshev и Olimpic (Брой 82 - Надъханият Олимпик, котки и кучета, Dexter, The Matrix, SmackDown, Rampage, кеч новини)

The Olimpic Hero

Recommended Posts

The Olimpic Hero

Представяме ви 82 брой на "Без сценарий с neshev и Olimpic", която включва:

Unscripted with neshev & Olimpic (Broi 82).MP3

- Надъханият Олимпик (00:01 до 2:50)

- Късметлийската котка на Олимпик :(, кучета, домашни любимци, кампании за спасяване на животни (2:51 до 11:50)

- Завръщането на Dexter, завръщането на Матрицата, братята сестри Уашовски (11:51 до 27:00)

- Страхотният SmackDown в MSG (27:01 до 49:40)

AEW Rampage (49:41 до 60:45)

- Кеч новини от седмицата (60:45 до края)

Продължителност: 74 минути

@neshev мисля че името на твоя човек Gunner Harland ще бъде преходно, след което ще се появи с някое по-запомнящо се. Например като Скип Шефилд -> Райбак :D

Metzgermeister

"Матрицата" за мен действително си е един от най-великите и запомнящи се филми на всички времена. Дори имам удоволствието да съм го гледал на кино, когато излезе. Как са ме пуснали - и аз не знам, защото съм бил на 8-9 годинки. Факт е обаче, че още тогава ми хареса, макар и да не разбирах напълно за какво става въпрос. Сцените с огънатите лъжици и най-вече как агент Смит пуска буболечка в пъпа на Нео и го оставя без уста още тогава ми се забиха в съзнанието. Гледал съм го и после по телевизията, теглил съм си го заедно с продълженията, но те ми бяха скучни и безлични. По-добре да не бяха се случвали. Също така смятам, че Лорънс Фишбърн и Хюго Уийвинг са звездите на филма, а не Киану, който си е доста посредствен актьор.

• Upvote 4

The Olimpic Hero

@Metzgermeister, с всичко съм съгласен освен с това, че Киану е слаб актьор. Да, не е Крисчън Бейл или Леонардо Ди Каприо, но си има своето присъствие и харизма. Той е Нео и Джон Уик, доста определящи за кариерата му роли. Обаче примерно го харесвам много и в "Адвокат на дявола".

Това пък лично за мен си е може би най-великият финал на филм изобщо в киното, шибано перфектен е. "Wake Up" на Rage Against The Machine за фон. 10/10 финал, а бих дал и 12/10 примерно ако бях Dave Meltzer.

• Upvote 2

On 9/14/2021 at 1:23 PM, Himler said:

Само Криминале е по-надценен филм от Матрицата.

За матрицата съм съгласен, но Криминале е велик филм! Не сравнявай Криминале с Матрицата моля те 😄

• Upvote 2