Jump to content

WWE RAW - 13 Септември 2021

Recommended Posts

0F26871D-2FB6-4BEC-89E7-4EC22C6FF472-1.jpeg

Announced Matches:  

-WWE Championship Match: Lashley (w/ MVP) vs Randy Orton (w/ Riddle)

-Damien Priest issues a U.S Championship Open Challenge 

-“New Day” Kofi Kingston & Xavier Woods, Mustafa Ali & Mansoor vs AJ Styles, Mace & T-Bar

-Raw Women’s Champion Charlotte Flair faces Shayna Baszler in a non-title match

Edited by Sugarev

Absolute madlad

ДЪНОТО.. И нямам против Big E, дори напротив, здрав е, добри умения на ринга, но с този гимик и това поведение и малоумни физиономии, просто не е за тази титла. 

Една идея по-запомнящо се шоу от миналите седмици.

Деймиън Прийст е един от най-постоянно буукваните хора в компанията. На мен чисто като кечист не ми е интересен, но след като градежът му е толкова последователен няма как да бъда безразличен към враждите му. 

Джеф Харди е в другата крайност. Изглежда не е ясно точно какъв го играе. Джобър ли е, ветеран ли е, mid-carder ли е? Фен съм му, но вече е поизтъркан. За мен трябва или да получи един финален пуш за някоя сингъл титла или да направи отбор с някой млад кечист. Отборната дивизия на WWE напоследък е позападнала, а Харди е доказан отборен кечист.

Хубаво е, че правят някакви опити да развиват образа на Крос с промота. Може би не е напълно отписан в главният ростер.

Dijakovic има спешна нужда от сингъл пуш и нов образ, защото скоро всички ще го помнят като оня от RETRIBUTION.

Кеширането на Big E дойде неочаквано за мен, въпреки че го тийзна още преди шоуто. Обичам когато понякога титлата се сменя неочаквано, това дава повече значимост на момента. Самият образ на Big E обаче не ми се нрави като за световен шампион. Хора като него, Кофи, Ридъл не трябва да носят титлата с подобни образи, защото тя губи от престижа си. Имаха предостатъчно време от както започнаха пуша му, да изчистят клоунският гимик. Дано скоро го обърнат на хил, иначе царуването му изглежда обречено.

Колкото до Лешли, той си свърши работата и не изглеждаше слаб нито за миг, може би ще имат реванш на Extreme Rules.

Chicky Ricky

АЙДЕЕЕ горилата Биг И стана WWE шампион. Знаете какво следва, нали? Трите маймуни да мятат палачинки, да играят гюбеци и накрая на рейна си, Биг И ще бъде скуашнат за 10 сек. от Goldberg

48 minutes ago, Bobotsi said:

Една идея по-запомнящо се шоу от миналите седмици.

Деймиън Прийст е един от най-постоянно буукваните хора в компанията. На мен чисто като кечист не ми е интересен, но след като градежът му е толкова последователен няма как да бъда безразличен към враждите му. 

Джеф Харди е в другата крайност. Изглежда не е ясно точно какъв го играе. Джобър ли е, ветеран ли е, mid-carder ли е? Фен съм му, но вече е поизтъркан. За мен трябва или да получи един финален пуш за някоя сингъл титла или да направи отбор с някой млад кечист. Отборната дивизия на WWE напоследък е позападнала, а Харди е доказан отборен кечист.

Хубаво е, че правят някакви опити да развиват образа на Крос с промота. Може би не е напълно отписан в главният ростер.

Dijakovic има спешна нужда от сингъл пуш и нов образ, защото скоро всички ще го помнят като оня от RETRIBUTION.

Кеширането на Big E дойде неочаквано за мен, въпреки че го тийзна още преди шоуто. Обичам когато понякога титлата се сменя неочаквано, това дава повече значимост на момента. Самият образ на Big E обаче не ми се нрави като за световен шампион. Хора като него, Кофи, Ридъл не трябва да носят титлата с подобни образи, защото тя губи от престижа си. Имаха предостатъчно време от както започнаха пуша му, да изчистят клоунският гимик. Дано скоро го обърнат на хил, иначе царуването му изглежда обречено.

Колкото до Лешли, той си свърши работата и не изглеждаше слаб нито за миг, може би ще имат реванш на Extreme Rules.

Ридъл летимитно може да пребие всеки от ростера, освен Брок Леснар и Боби Лашли, разбира се. Ако бъде с гимик подобен като на Кен Шемрок, щеше да стане работата, но вече е твърде късно. Сега е един тревоман с тротинетка

Edited by Chicky Ricky
  • Upvote 3
The Olimpic Hero

Приятен момент, който се прие много добре от публиката в Бостън, но предпочитах да има повече изграждане Big E и примерно да кешира на по-голям турнир. Това изглежда малко като решение на пожар.  Lashley си имаше добър reign и може би самата загуба на титлата му трябваше да дойде след по-сериозен build-up. Тоест малко от нищото Vince отново е решил да променя курса, за да позасили RAW и да даде някакъв шок момент. Проблемът обаче е, че тези "рестарти" при Vince обикновено траят около месец-два.

Як момент е, когато някой печели титлата за пръв път, но ми мирише на загуба още на Extreme rules.

HeaDMaKeR™

Не виждам как ще задържат интереса около Big E, typical WWE guy е, но просто освен мач срещу Роман на Сървайвър не виждам или не очаквам нищо друго кой знае какво от рейна му.Трябваше повече билд, а не решение взето от вчера за днес.

Ще видим как ще са нещата и около New Day, ако някой от тях търне на Big E и разруши стейбъла след 2-3 месеца вече би било интересно, но в момента нито срещу Дрю ми се гледа, нито срещу Лейшли, дори и здрави мачове да са.

• Upvote 2

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Аз не съм съгласен с цялостния хейт. Да, образът на Биг И е ужасен за мейнстрийм кечист и би било супер да го захвърли на боклука и да опита нещо, което не изглежда като извадено от цирка. Но от една страна, WWE поне ни подготвиха психически, че на даден етап това кеширане и този рейн ще се случат, т.е. имахме някакво изграждане. От друга, все още има време да разкажат някаква история в която Бигчо се развива като характер и се еманципира от мятането на гюбеци и палачинки. Аз поне съм готов да им дам шанс, ако такова нещо се случи на някакъв етап от царуването му.

Иначе ми хареса как градиха шоуто изцяло около този МЕ за световната титла. Самия мач беше голямо събитие и достави усещането за един по-специален епизод. Аз за разлика от повечето мнения съм от хората които се кефят на такива неща и смятам, че се случват прекалено рядко напоследък. Не е лошо понякога да има мачове за световни титли по седмични шоута, нито пък да има смяна на такива. Ако не се прекалява, дори е добре. Ето тук беше перфектно. 
Не съм съгласен и за рейна на Лашли, че било лошо да се прекрати на седмично шоу. Едни копелета, които се казват Скалата и Тейкър също са губили титли на седмични шоута, Боби не е по-голям от тях, сори. Всъщност Лашли наистина беше изграден като огромна звезда, но е много по-важно как ще го изградят като бейбифейс, което за мен е логически следващия етап в бетонирането му като МЕ голяма звезда. Тук загуби сле контузия и кеширане, което го предпази достатъчно, а за самия Биг И беше ок рейнът му да започне пред възможно по-голяма аудитория зриители, защото е ясно, че и той ще има голям пуш.

Ренди Ортън иначе в момента е във формата на живота си и ми е супер интересен дори като фейс. Честно казано не бих отказал да направи рейн със световна титла скоро в тази роля, напук на мнението че той е читав само като хийл.

И помнете - Karrion Kross ще прекрати този рейн, Биг И е просто транзитен шампион!:wank:

Маркнах когато видях този бекстейдж сегмент с моя човек, който доказва че компанията все още е инвестирана в него като проект. Факт е, че и Алистър имаше подобни и накрая винаги ядеше хуя, но Алистър никога не е отговарял като визия на критериите на Винс за голяма звезда, докато Кариън вече си е истинско животно. Да не говорим, че пичът получи подкрепа и от множество бивши кечисти на WWE в интервюта и имаше известен натиск това унижение да спре.:D Еми не остава нищо, освен да си пожелаем да са заебали и джоберския му аутфит на гладиатор от секс шопа.

2 minutes ago, THE ENEMY said:

Аз не съм съгласен с цялостния хейт. Да, образът на Биг И е ужасен за мейнстрийм кечист и би било супер да го захвърли на боклука и да опита нещо, което не изглежда като извадено от цирка.

Според мен, Big E е точно това, което търсят. Има размерите, имат харизмата и е чернокож, което винаги е бонус. Харесван е от децата и жените, идва от бая популярен stable, които имат доста crossover с nerd културата и прочие. Изглежда е доста уважаван и харесван в съблекалнята. Няма да е новият Austin, но се доближава до Cena като профил и ще ми е интересно как ще изградят първото му царуване и дали ще мине на следващото ниво от към популярност.

Lashley е огромен, много силен reign и до края на кариерата си винаги ще е легитимна атракция.

Най-накрая нещо смислено с Karrion Kross. Самият той направи нещо като tribute към Sean O'Hare и му тича доста тази визия. Дано продължат в същата посока. 

• Upvote 3

Другата компания ми пускат турнир къртач, страхотни мачове а тук гледам шампион станал човек който се състезава под името Big E. Щампионът Биг И излиза на ринга! Яко! 

• Upvote 3
10 minutes ago, ANG said:

Другата компания ми пускат турнир къртач, страхотни мачове а тук гледам шампион станал човек който се състезава под името Big E. Щампионът Биг И излиза на ринга! Яко! 

Друго си е световният ти шампион да бърка в гъза на друг мъж. :D

e949bCuv_400x400.jpg

Така като гледам федерацията е на дръпнатите не AEW. И на бас, че Кени (който аз не харесвам но има интересен стил на ринга) има повече фенове от Big E (който също не харесвам).  Разбира се не в инстаграм а истински кеч фенове.

Edited by ANG
  • Upvote 2
25 minutes ago, ANG said:

Така като гледам федерацията е на дръпнатите не AEW. И на бас, че Кени (който аз не харесвам но има интересен стил на ринга) има повече фенове от Big E (който също не харесвам).  Разбира се не в инстаграм а истински кеч фенове.

AEW няма истински кеч фенове, тази компания има за фенове хора които харесват всичко което убива кеча в най-добрите му традиции. Винс в момента води война за спасението на душата на истинския кеч и всички истински кеч фенове сме с него.:beer:

1 hour ago, neshev said:

Според мен, Big E е точно това, което търсят. Има размерите, имат харизмата и е чернокож, което винаги е бонус. Харесван е от децата и жените, идва от бая популярен stable, които имат доста crossover с nerd културата и прочие. Изглежда е доста уважаван и харесван в съблекалнята. Няма да е новият Austin, но се доближава до Cena като профил и ще ми е интересно как ще изградят първото му царуване и дали ще мине на следващото ниво от към популярност.

Напълно е възможно да си прав, но аз не съм огромен фен и на образът на Сина.:D Знам че продава мърч и публиката му марква яко, но никога не е бил моята чаша бира. Извън самия образ Сина е изключително кадърно копеле и особено сега, когато е part timer(не ни го навират постоянно) и е със статут на легенда, той стои много добре в големите вражди на компанията, но със самия образ на Форест Гъмп все още не мога да свикна. Същото ми е мнението и за Биг И.:(

Chicky Ricky

Щом мангалът Джиндър Махал спечели титлата, и то от Ортън, всичко е възможно в WWE!

1 hour ago, THE ENEMY said:

И помнете - Karrion Kross ще прекрати този рейн, Биг И е просто транзитен шампион!:wank:

Маркнах когато видях този бекстейдж сегмент с моя човек, който доказва че компанията все още е инвестирана в него като проект. Факт е, че и Алистър имаше подобни и накрая винаги ядеше хуя, но Алистър никога не е отговарял като визия на критериите на Винс за голяма звезда, докато Кариън вече си е истинско животно. Да не говорим, че пичът получи подкрепа и от множество бивши кечисти на WWE в интервюта и имаше известен натиск това унижение да спре.:D Еми не остава нищо, освен да си пожелаем да са заебали и джоберския му аутфит на гладиатор от секс шопа.

Искам румънското коте Скарлет да му бъде мениджър в главния ростър

• Upvote 3

Не гледам wwe от summerslam, но понеже следвам  няколко кеч страници в инстаграм и като видях кой е новия шампион на федерацията буквално ме заболя корема от смях. По-жалък шампион никога не са имали.  Никак не завиждам на хората,  които още следят raw  - "царуването" на Jinder Mahal ще ви се стори като това на Скалата и Ледения пред това на шизофреничното негро, дето може само водата на Лейшли да му носи.  Поне 11- годишните чавета са щастливи  :D :D :D :D :D  :D 

Edited by pukkod
37 minutes ago, THE ENEMY said:

AEW няма истински кеч фенове, тази компания има за фенове хора които харесват всичко което убива кеча в най-добрите му традиции. Винс в момента води война за спасението на душата на истинския кеч и всички истински кеч фенове сме с него.

Много, много точни думи. Колега Енеми, би ли сравнил феновете на AEW с така популярните в началото на миналото  десетилетие "Емо-та"? Fuck people и какви ли още не суицидни глупости? Май са същите търсещи внимание аутсайдери?

Edited by MJ23
  • Upvote 2
  • Wank 1
The Big Red Machine

Пф, влизам в ЮТуб и гледам Биг Е е детронирал Лешли. Аз тая помия засега окончателно спирам дори да я следя. Шампиона ти да е олигофрена дето мяташе палачинки, които са били при ташаците му... И тоя образ дори да не се е променил към нещо по-сериозно..

Стига вече, то не беше Джиндър, Кофи, ама тука вече ми дойде в повече. Засега само СД и AEW са ми надеждата за нещо качествено.

The-Resident-Ev!L
18 minutes ago, The Big Red Machine said:

Пф, влизам в ЮТуб и гледам Биг Е е детронирал Лешли. Аз тая помия засега окончателно спирам дори да я следя. Шампиона ти да е олигофрена дето мяташе палачинки, които са били при ташаците му... И тоя образ дори да не се е променил към нещо по-сериозно..

Стига вече, то не беше Джиндър, Кофи, ама тука вече ми дойде в повече. Засега само СД и AEW са ми надеждата за нещо качествено.

Не се знае може да turn heel, и да обръсне главата. Какви шампиони е имало така че няма да е първия такъв.....

Metzgermeister

В "NXT" преди години Биг И също беше шампион, но тогава беше със съвсем различен образ - не се усмихваше изобщо, беше машина на ринга и имаше традиция след мач да тръшне опонента си отново и да брои до пет вместо до три, а публиката да брои с него, докато съдията се прави на обиден и му се обяснява как мачът вече бил свършил. Даже в музиката му се пееше "Three ain't 'nough, I need five". В Новия ден го разчупиха малко, но след като имаха намерение да го отделят и да го пушнат отделно, можеше поне малко да върнат част от стария му образ.

Иначе не очаквах, че наистина ще кешне. Мислех си, че ще се окаже, че блъфира или някой ще го пребие в последния момент. Абе, добре са Новия ден - подобно на 3МБ - друг комедиен стейбъл, вече двама от тримата участници са ставали шампиони. Ксейвиър Уудс и Хийт Слейтър какво чакат? :D

За Пайпър Нивън се оказа, че не съм прав - разделиха я с Ива Мари, а тя си остана Дуудроп, което е жаргонно за жена, която харесва други жени. Преди няколко месеца самата тя призна, че е бисексуална, така че май все пак този прякор ще ѝ ходи. Новата ѝ музика е тъпа за разлика от резачката, която ползваше в "NXT UK", но се връзва с жизнерадостния образ, който играе в момента.

Другата неделя стискам палци Лекси да детронира кралица Шарлота. Образът ѝ е тъп, но със своята актьорска игра Блис успява да накара и лайното да изглежда като злато. Относно щерката на дядо Рик - не знам дали е повод за гордост, че е печелила толкова много пъти титлата, след като това означава, че преди това също я е загубила почти толкова пъти.

• Upvote 4

Iron Sheik
On 9/14/2021 at 7:29 PM, neshev said:

Lashley е огромен, много силен reign и до края на кариерата си винаги ще е легитимна атракция.

Най-накрая нещо смислено с Karrion Kross. Самият той направи нещо като tribute към Sean O'Hare и му тича доста тази визия. Дано продължат в същата посока. 

Биг И е обобщителен образ на Гей-негър, трансджендър, което е модерно в момента. Не виждам какъв е проблема.

• Upvote 3