Jump to content

WWE Extreme Rules - 26 септември 2021

Recommended Posts

Дъртия пергел Мелцер вика, че WWE се пробват да покажат на феновете си, че кеча е най-малко важен (нещо такова).

Нищо ново под слънцето, винаги е било така. Ама ще ти иба куклите и некви маскирани маняци.

• Upvote 2
batistaheel

Два мача на този турнир бяха много силни. Това са Рейнс срещу Демона Балър и Беки срещу Бианка. 

Бианка срещу Беки - Аз толкова динамичен женски мач не помня от кога не съм гледал. Те двете буквално през цялото време прваеха нещо на ринга и нямаха и минутка за отдих. Беки сигурно изреди всичките си финишъри срещу Бианка, тотална машина. Трябваше Линч да се завърне, че да гледаме първият наистина добър мач на Белер в главния ростър. За съжаление мачовете и срещу Саша и Бейли не бяха толкова добре колкото този. Може би е грешка да отдаваме цялата заслуга на Беки, но именно срещу нея Бианка направи може би своя първи петзвезден мач. Доста зрелищна атака на Саша Бенкс, но това трябваше да се случи по-рано и този мач на ER да е тройна заплаха. Сега сигурно ще ги праснат на СД но с по-ограничено време, а мач от такъв калибър заслужава едни 30 минути. 

Роман срещу Демона - Изненадан съм от начина по-който бе представен Балър. Макар и да не съм фен на боичките Балър беше букнат като адски силен опонент, почти непобедим в демонската си форма. Не съм го очаквал имайки се предвит, че при първия си престой в главния ростър той бе превърнат в джобър и побеждаваше само когато се появи демона и то в много редки случаи. Финишърът беше малоумен, но предпази и двамата. 

За ралика от вас аз се кефя на Биги. Да, не е с най-желания образ, но компенсира с прекрасни умения на ринга. Букват го като силен фейс, публиката му се кефи. 

Шарлот е като тумор за женската дивизия. И с друг образ да беше Алекса пак ще ше да падне. Даже не знам какво стана с демонските и сили. Падна като напълно анонимна джобърка, а имаше потенциала да е най-трудната опонентка на Флеър. Сега само да не я върнат с маска. 

• Upvote 3
HeaDMaKeR™

В такъв случай, ако развият историята тук, може да им се получи и дори да кажа, че финала е добър.Хеймън е наел човек да среже въжето, но да се прави за оператор.Може да има и някакъв плот туист и това да е кечист, и най- възможното е и да ни кажат ебете се, само се скъса.

• Upvote 3

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska