Jump to content

Игри на волята: България (Сезон 3)

neshev

Recommended Posts

Малкото палаво Паулинче обезглави усойницата и циганка Мани. :)  

На финала изнесе доста силно промо. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Силно се надявам всички лицензи на Нико Тупарев да бъдат отнети завинаги. Днес вече удари дъното с битката между Милена и Симеон.  По - наредена нямаше как да бъде. Добре буукна Паулина - Мани и Андрей - Симеон 😂

On 11/20/2021 at 9:09 AM, MJ23 said:

Винс Тупарев с добър буукинг вчера. Сбъдна се мечтата му за враждата Мани - Поли. Как да я направим? Даваме им пъзел - Неделчо със сигурност печели. Ама Вальо е добър, какво да го правим? Ами да, нека му дадем нерешим пъзел. Единствения, чийто пъзел не дадоха никога отблизо бе той. Вижда се, че на всичките, пъзелите са различни. Това е максимума, който дадоха от неговия пъзел. Когато обаче числата ти отдолу са 13,15,14 - пъзела е невъзможно да бъде подреден. Познайте какъв е бил този на Вальо?

https://www.sfu.ca/~jtmulhol/math302/applets/15-14-problem/15-14-problem.html

QZQvn.jpg

майка му тупарска, не съм го видял това, а след играта на симеон бях бесен, че тая свиня победи с игра, която е играл вече.

То е ясно, че и предишните сезони са в една или друга степен наредени, ама чак пък толкова очевидно нагласяне просто... Просто зле Тупарев, много зле...

brayan_lotusrenault

Няма такава пародия, не знам тоя Тупарев ли е хуйова глава ли е ,явно тайно лъска бастуна на получовеци, като Приключенците.

А тоя маймунин Симеон е рядко противен тип и дори Тодор от миналия сезон не ми беше толкова противен,дано му намажат ските другата седмица.

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

Тупарката е нещо като ВиниМак. Дреме му на патката за мнението на шепа анонимни маркове, които си въобразяват, че могат да си помислят, че могат да скриптират по-добре от него едно шоло. То туй да не е то тъй. То туй, ако беше тъй, ама то не е то тъй. Не случайно човека десетилетия е в родният шолбизнес и праймтайм, а марковете седят и цъкат с езин пред телевизорите. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

То па един праймтайм ...

Иначе червените са много по-симпатяги, факт. За тях бях, ама се преебаха, че така и не си взеха powerhouse - във всяка игра има по нещо за сила и там гърмят. Ако вместо Миленка бяха взели Боби, щяха да ги плющят редовно.

Снощи легитимно бях във филма докато гледах, стисках толкова много палци на червените, стана ми тъпо накрая, че така се получи.

За мен двата отбора бяха точно както Елизабет каза, битка между доброто и злото, както в живота злото побеждава повечето пъти.

• Upvote 2
  • Sad 1

И на мен са ми по-симпатични червените и аз стисках за тях палци. Тая вечер ще е драма между Морунов и братушката. 

Шапки долу пред Морунов. Огромен Човек и пример за подражание. Стискам палци Андрей да победи, а торбата с ф3калии Симеон да остане втора на под секунда разлика. 

Edited by MJ23

Да бяха сложили още тежести на Борис, тея му бяха малко...

Друг въпрос, че сам се прееба още като тръгна да дърпа кануто от пясъка.

Андрей как им го наби, най - вече на Симеон - безценно. 😂 Не мога да повярвам,че довечера ще бъда за Елизабет, въпреки че Стратимир не ме дразни. Най - важното е Андрей да спечели и по възможност Симеон да е втори.

Финала:

1. Андрей

2. Симеон

3. Паулина

Паулина си е симпатична по принцип, но определено образа й, създаден във формата е коренната противоположност с това изкуствено вдигане на самочувствието й и бутането й напред в игритИ. Борис изобщо не го харесвах, но си е факт, че отпадна по кофти начин, да му бяха сложили 125 кг вериги. Друго нещо, което ми направи впечатление снощи е, че Елизабет си купи предимство за 300 гроша, а Паулина за тройно по-малко, ясно си личи продукцията кой бута напред и кой не.

1 hour ago, BulletClub said:

Финала:

1. Андрей

2. Симеон

3. Паулина

Паулина си е симпатична по принцип, но определено образа й, създаден във формата е коренната противоположност с това изкуствено вдигане на самочувствието й и бутането й напред в игритИ. Борис изобщо не го харесвах, но си е факт, че отпадна по кофти начин, да му бяха сложили 125 кг вериги. Друго нещо, което ми направи впечатление снощи е, че Елизабет си купи предимство за 300 гроша, а Паулина за тройно по-малко, ясно си личи продукцията кой бута напред и кой не.

двойно за 150.

А всички грошове бяха много добре изчислени от продукцията, за да може да влязат в употреба сабите, затова се вдигна цената на предимството и за това паулина си купи предимство, за да може да станат точните бройки и да има нужда Андрей да извади сабите.

6 minutes ago, hacky said:

двойно за 150.

А всички грошове бяха много добре изчислени от продукцията, за да може да влязат в употреба сабите, затова се вдигна цената на предимството и за това паулина си купи предимство, за да може да станат точните бройки и да има нужда Андрей да извади сабите.

Букинг на който и Винс би завидял. Това изваждане на сабите на Андрей беше един от най-епичните моменти, които съм гледал по ТВ.

Готин финал спретнаха, "доброто" победи "злото", добър сторилайн с правилния победител, спечели наистина свестен човек, който и реално си имаше всички качества за победата, доказавайки го многократно, единственото, което не ми допадна е, че слагат едни и същи битки за финал, които вече сме гледали. Исках да видя нещо различно като за последно, ама нали торбата Симеон загуби, карай. Паулина пак, колкото и да беше досадна и нагла, адмирации, че издържа толкова дълго време и стигна до финал, макар и да я побутваха тайничко. Та, доволен съм като цяло, поне накрая нямаше нагласени истории и всичко си беше, както трябва.

• Upvote 3

Тъпичко предаване беше. Добре поне, че спечели Андрей, а не оня гадняр. Нямаше много интрига, Андрюхата ги отдуха с обиколка и половина, ама предпочитам така. 

Иначе като цяло си беше скука - яко циклични игри, през останалото време гледаме Мани как се кара с някой :laugh: Да не говорим колко нелепо беше, че някакви професионални спортисти играят редом до някакви, дето нямат и елементарна физическа подготовка. 

• Upvote 2