Jump to content

Игри на волята: България (Сезон 3)

neshev

Recommended Posts

36 minutes ago, OyeaH said:

Тоя нИделчо ебаси жената, едно време като бягахме от училище целия клас, винаги един такъв боклук оставаше и ни портеше.

Тая Елизабет само мен ли ме дърви?

Щом и Красима дърви си представи от колко време не сме ебалии:(:wank:

Кофти за Мартин. Мисля, че му гласяха добър редемпшън сторилайн, но тук просто го ебаха с тази игра. Кулата му изглеждаше доста зле укрепена и вятърът го наеба.

Прекалено много е наредено това предаване в полза на Мани . Понеже нямаше как Мани и Кремена да си купят имунитет им предложиха да си купят  гласове и да се спасят и двете . Не харесвам Стоян , но със сигурност знае какво става и не може да си здържа емоциите на този фарс . Да не говорим , че и Морунов "случайно" си забравил жълтиците и не успя да ги ползва . Елизабет имаше 100 жълтици и дори не и предложиха да си купи имунитет.  А другата бутана от продукцията участничка Паулина постоянно успява с наглост да извлече полза от жълтиците .

Стоян не иска да ходи на елиминации , особено срещу Мани , където ще наредят играта в нейна полза . Ето затова от сега се опитва да накара племето  да гласуват за Кремена , ако загубят другата игра .😑

• Upvote 2

Мноооого нагласена работа. Вече е очевидно, че тая куха лейка ще я бутат колкото се може по-напред, а трябваше да е излетяла още третата, макс четвъртата седмица...

Стоян очаквам да го шитнат още тази седмица. Не ще да спазва кейфея това момче и толкоз. 

Сигурно им е тъпо, че явно бутат некадърната Мани, но това е положението. Продукцията я искат в играта, защото предизвиква интриги и скандали, иначе шоуто ще са само някакви сухи игри, които ще затъпеят на първата седмица. Но така е като в шоуто няма никаква стратегическа игра. :happy:

Според мен трябва да си върнат Брадъра, Тупарев да се кротне малко, и да оставят този формат на някой по-адекватен.

Тия верно си правят каквото искат. Защо Стоян не получи втори шанс, защото Елизабет се мрази с двама участници и ще има сеир. Няма по-прокажно предаване.

Преди битката между Мартин и Елизабет казаха, че това е последната битка на отшелника. Така че тука няма драма. Драмата е как всеки път това чучело получава едни и същи игри за оцеляване....

Вчера димо събори кулата на урода. Изложиха се едиторите при къта:

https://www.facebook.com/groups/293043028480658/permalink/485275289257430/

Тая противна Мани яко дрязни защо в бутат толкова, като я знaм, че е селска пръчка, не знам какво връзки има, кввртална ми е тука, работи касиерка в теленор.

Edited by hacky
  • Haha 1
1 hour ago, hacky said:

Вчера димо събори кулата нс урода. Изложиха се едиторите при къта:

https://www.facebook.com/groups/293043028480658/permalink/485275289257430/

Тоя противняк мани лак дрязниз защо в бутат толкова, като я знм че е селска пръчка, не знам какво връзки има, кввртална ми е тука, работи касиерка в теленор.

Това на какъв език е, ве, Хакстер. 😂

• Haha 2

На забавен кадър се вижда, че не го пипа с ръцете, обаче въпросът е защо Димо стъпи на платформата. Изглежда, че "корабът" се разклати и Стоян падна точно в момента, когато водещият стъпва, което е повече от логично, защото на тоя пясък колко ти трябва. 

Имаше и още една картинка, дето се вижда, че на Мани драконът не се мърда изобщо и даже й охлабен ластика. Така или иначе е толкова очевидно вече, че я бутат, че няма накъде повече. То не измисляха игри, то не бяха спасявания от елиминации, кво ли не ...

Откакто Мани премина в синия отбор, всичките игри станаха за сила, баси :unsure: Няма пъзели, няма търчане - само дърпане и бутане. 

• 2 weeks later...

Може да правят много простотии продукцията, но поне знаят как да ни забавляват.

FB_IMG_1637093071753.jpg

Edited by Mariyan01

Димо вчера големи филми набиваше, че на пъзела ще обърне, като тя до сега само е стояла до пъзел и е отваряла торбички. :D

Поредна голяма простотия, водещите каква им е работата да казват какво са си говорили племената и хората тайно, по този начин може само да развалят стратегиите на хората, пълен капут е сценариста на това шоу.

• Upvote 1
  • Like 1

Това го има във всяко едно шоу от подобен тип. Просто е невъзможно да вкараш каквато и да е стратегия и тук, и във фермата, и във Сървайвър БГ вариант...

Винс Тупарев с добър буукинг вчера. Сбъдна се мечтата му за враждата Мани - Поли. Как да я направим? Даваме им пъзел - Неделчо със сигурност печели. Ама Вальо е добър, какво да го правим? Ами да, нека му дадем нерешим пъзел. Единствения, чийто пъзел не дадоха никога отблизо бе той. Вижда се, че на всичките, пъзелите са различни. Това е максимума, който дадоха от неговия пъзел. Когато обаче числата ти отдолу са 13,15,14 - пъзела е невъзможно да бъде подреден. Познайте какъв е бил този на Вальо?

https://www.sfu.ca/~jtmulhol/math302/applets/15-14-problem/15-14-problem.html

QZQvn.jpg