Jump to content

Игри на волята: България (Сезон 3)

neshev

Recommended Posts

Тия червените са ужасно противни. На всичкото отгоре и акъл нямат - точно Неделчо на два пъти ги спаси, а те на него му точат ножа. Първият път нареди пъзела за отрицателно време, с което ги спаси от реката, а на миналото състезание на два пъти плува като подгонен шаран (освен пъзела пак). Колкото и да ми се бият другите в гърдите, точно той е нещото, което държи тоя умрял отбор в битките. Дано верно го изхвърлят и да умрат от глад на ливата :D

Сините са по-симпатяги, а при жАлтите почти няма дразнещи елемнти. 

Като цяло жените не стават за нищо, не знам как са ги подбирали, но изобщо не са за тая игра. Изключение правят няколко от момичетата на жълтите, които са си спортистки и то си личи. Всякакви останали са на принципа на биг брадър взети - да стават интриги и скандали. 

В случая, Неделчо сам си е виновен, защото социалната му игра е доста зле и видимо дразни част от племето. 

Това с "острова на отшелника" и Симеон ми изглежда бая нагласено. Пичът оцелява без огън, ядейки жаби и змии, спи в дупка в скалата. :rofl: Даже му докараха някакъв сокол, с който да ловят заедно. Абе пълен ташак, сто процента това е просто за пред камерите и пичът си спи и яде на корем. 

Нагласено е сто процента - тоя мъж 120 кила как се изхранва с гущери и жаби :blink: А това да спиш на тия каманаци - заеби за повече от една вечер. Камо ли три месеца.

И това на реката е нагласено ми се чини. Две седмици гладен няма как да държиш. Ден - два-три ... айде, би могло. Но от тук нататък на две рибки и три листа няма как да стане. Хеле пък момичетата ще почнат да припадат на третия ден от ниско кръвно и прочее. Едва ли плюскат на корем, но им дават някаква храна. Иначе досега да си бяха тръгнали половината, гаранция. Много бързо се видя, че повечето от тях нямат никакъв шанс да додрапат до наградата, така че едва ли им е някакъв стимул. Въпрос на време е жените да изпопадат. 

Тупарев е все пак, пичът обича да бууква шоуто както му изнася.

Вчера лекинко подариха на крайно дразнещата и бездарна Мани имунитет за две седмици, колкото да има сеир. Тъй че няма да ме изненада нищо. 

• Upvote 2
6 hours ago, gboy said:

И това на реката е нагласено ми се чини. Две седмици гладен няма как да държиш. Ден - два-три ... айде, би могло. Но от тук нататък на две рибки и три листа няма как да стане. Хеле пък момичетата ще почнат да припадат на третия ден от ниско кръвно и прочее. Едва ли плюскат на корем, но им дават някаква храна. Иначе досега да си бяха тръгнали половината, гаранция. Много бързо се видя, че повечето от тях нямат никакъв шанс да додрапат до наградата, така че едва ли им е някакъв стимул. Въпрос на време е жените да изпопадат. 

Племето на реката получава по една консерва на ден. Зад кадър естествено :D

BulletClub

Това с отшелника на 100% са нагласени сцени, няма как да почнеш да говориш колко добър ловец на жаби и змии си, да се наведеш и хоп под камъка - змия. Доста подценяват българския зрител, което е основна причина повечето предавания в днешно време по родния ефир да са шит. Относно тези, които са на реката, знам от човек, който е бил вътре, че реално наистина нищо не им дават, освен по някой друг пакет солети.

Монтажът им е покъртителен на моменти. На единия кадър сините не могат да отлепят и се вайкат, на следващия вече пъзелът е почти решен. :wacko:

Иначе е интересно как се опитват да правят някакви коалиции и прочие, но не виждам особен смисъл. Да те пратят на елиминационна битка не е най-лошото нещо на света, защото от 4, само 1 е елиминиран, а също има немалък шанс да ти дадат преимущество занапред.

Тая Елизабет бати пичето , стига само диалекта и да не беше толкова ужасен. Иначе има повече топки от половината мъже. 

То имам чувството, че мъжете са избрани, за да играят, а жените за да дразнят. Всичките са "хвани едната, удари другата" :blink: С много малки изключения не стават за абсолютно нищо, освен образи в шоуто. 

Вчера беше баси култовото, като пожрникаря дърпаше Мани :laugh: Да не говорим колко е жалко, че от ИнВ правят всичко възможно да я държат на сила, като и дадоха две седмици да не може да я номинират :D Айде, една - разбирам, ама две ... Баси тия грошове.

Като цяло е доста тъпичко предаването. С жената го гледаме вечер, че го почнахме вече, ама определено е слаба ракия. И самите игри са някакви циклични и като ги дават по сто часа и ти омръзват. 

Единственото такова предаване, което ме кефеше, беше Форт Боаярд (или както там се пише) - кратки и динамични игри, накрая българите винаги печелиме (щото зора беше да се отмъкне повече злато и там няма кой да ни се опре) и като цяло весела работа :D 

Аз пък се изкефих, че Паулина остана. Тя ми е фаворитка от жените (и като играч и на външен вид) и се надявам поне да е последната оцеляла жена в играта. Почти на 100% сигурен съм, че някой от мъжете ще спечели сезона. И все пак сред тях няма нито един, който да стъпи дори на малкия пръст на ГОАТА Юлиян от сезон 1.

К*Р  ЗА КВИНСИ  МЕНТЕТО  ПРОМЕС  И  ВСИЧКИТЕ  МУ  ПОСЛЕДОВАТЕЛИ  И  ФЕНОВЕ !

DELETE !  DELETE !  DELETE !

Вчера го гледах,аз по нагласена игра не съм виждал. Тая дрисла Паулина до финал ли ще я бутат? 😂 Дори теоретично не е възможно той да нацели толкова фалшиви тапи,а тя нула. 😂😂

Edited by MJ23
  • Upvote 1
  • Haha 1

Яката си смРЪди, факт :D Тоя пич я издуха с 200 и накрая бяха равни и тя спечели. Сега ... на теория може и така да е, просто войничето изкара 5 хиляди пъти чужда кука, ама знам ли. Малко е странно. 

Друг е въпросът, че играта не страда особено много от неговото напускане - супер безличен персонаж е, в това отношение и като взима участие в игрите. Средна работа - нито е добър, нито е зле, та да става майтапа. В това отношение съм сигурен, че Мани ще я бутат до последно да остане, щото винаги всичко се върти около нея. 

Паолина е някаква мега амбициозната ми се чини, точно ми мяза на тия натегачки в гимназията, дето вечно трябваше да имат шестица, че иначе рев и истерии :D 

Култов епизод! 

Реакцията им как всеки би го направил и псувните как само в България щели да ги ощетят така не знам как да ги коментирам. 

Справедливо би било Александър да бъде служебно отстранен заради организацията на това и арогантното поведение, но продукцията много ще пострада.

Нещо филмец ми се струва. И грам не обясниха как по дяволите се координира подобна КОНСПИРАЦИЯ, след като уж нямат телефони и връзка с останалия свят. :D И въобще тези толкова ли са глупави, че при наличието на толкова камери и екип, биха пробвали такива номера? Но най-съмнителното е как удобно извадиха Братоев, че да не бере срам с останалите клетници. Абе, това е Тупарев, всичко е възможно. 

И защо не са ги наказали веднага след като са разбрали? Нещо май е сторилайн. :D

Братоев може да е усетил, че са хванати и затова тактично да го "заболя" рамото.

Edited by Bobotsi
natopor4en

Толкова наредено и плоско театро дори Винс Русо не би могъл да измисли. :D :D

Баси скриптираната "конспирация". Ама както е казал оня другия - контруверси криейц каш. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

И за чии трибуквен, ти е да си зашиваш пари в чорапите?

Можеш и по-добре Тупарев, можеш и по добре.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Това ядене на корем на реката си се случва всеки сезон. Те затова и не се притесняват от камерите. Просто сега Тупарката реши да прави филми. И затова и реагираха толкова бурно. Вчера един от предния сезон обясняваше, че са ходили до Китен на 2-3км да пазаруват и са пушили цигари в еко тоалетните :D :D

Няма наивник да си мисли, че ония сините 2 седмици седят на джанки и идват и печелят половината игри. :D Тупарев си направи сторилайн, тва е. Просто тия го изядоха :D 

Добър сеирец, определено достави. Добра хийл игра от Александър, педерас.ката му същност допринесе. Много се смях как бил играл в Хамбург ПРОФЕСИОНАЛНО ФУТБОЛ, още малко се бе изкарал, че е бил в Хамбургер с Ван Дер Варт и Компани :D Пълен филмар, изненадан съм как никой от другото племе не му скочи след наглото отношение. Ритнатия кон Елена също, с прокажния и диалект е непоносима. 

• Upvote 2