Jump to content

ПОСЛЕДНИЯТ ОЦЕЛЯЛ - ШАМПИОНСКА ЛИГА 2021/22

Recommended Posts

On 9/14/2021 at 9:40 PM, The Best said:

Олимпик направи немислимото - отпадна за трети пореден път на старта на играта. Истински познавач, но този път малко хора завлече със себе си:D

Последвах го и аз , за да не е сам. 

кур за джуджето

Edited by Dudley

То и аз съм отпаднал... Олимпик, защо така направи сега:(

ПП: Ама май са останали само хората, които заложиха на Челси, плюс Енеми. Така излиза. Този сезон ще е експресен.

• Haha 1
ЧОТУДЕ

Имам една добра и една лоша новина. Ще започна с позитивната. И в трите сезона на ПОСЛЕДНИЯТ ОЦЕЛЯЛ взелите участие са 20 или повече, като в първия те бяха дори над 30. :beer:Мисля, че е ясно къде ще отиде наградата за форумна игра на годината. That's not a prediction, that's a spoiler. 🙃 Сега и неприятната вест - повече от половината играчи бяхме обругани още в първия кръг на играта, като след него оцеляха само 8. Май с всеки изминал сезон всички ставаме по-зле вместо обратното. Признавам си, че доста се посмях като видях, че Младите момчета са фистингирали Роналда и компания в 95-тата минута и веднага се сетих за Олимпик, но още на следващия ден "дюшекчиите" положиха и мен на дюшека. Ето списък на обруганите и оцелелите:

Bastian:

Chelsea ✅

Just a fan:

Chelsea ✅

Mariyan01:

Chelsea ✅

MJ23:

Chelsea ✅

Rock:

Chelsea ✅

The Big Red Machine:

Chelsea ✅

Brutalnia:

Chelsea ✅

THE ENEMY:

Bayern Munich ✅

ЧОТУДЕ:

Atletico Madrid ❌

NiaJax>2kantara:

Atletico Madrid ❌

jobber91:

Benfica ❌

kabakov:

Shakhtar ❌

Bobotsi:

Shakhtar ❌

natopor4en:

Shakhtar ❌

The Olimpic Hero:

Manchester United ❌

dexim:

Manchester United ❌

Mmx:

PSG ❌

Dudley:

PSG ❌

The Best:

PSG ❌

neshev:

Sevilla ❌

Дано оцелелите успеят да издържат повечко кръгове, за да се получи сравнително интересен сезон, а не супер кратък такъв. Той така и започна, след като първата ни загадка беше позната за нула време. Този път обаче ще дадем нещо по-сложно, което се надяваме, че ще генерира интерес и повече постове в темата. Мистериозният ритнитопковец е играл футбол в два от градовете, споменати в песента по-долу. По традиция ще пускаме допълнителни подсказки всеки ден. Успех!

:wank:

Edited by ЧОТУДЕ

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

Изглежда за пръви път в историята на играта всички участници са матирани и никой няма дори предположение за загадката.

• Wank 1
2 minutes ago, Bobotsi said:

Как стигна до това предположение? :D

Е честно казано тук по-скоро се ебавах.:D Но единственото което си мисля, че съм разгадал е Атлас държащ света на раменете си. Моето предположение е, че футболистът който търсим е световен шампион.

Жокерите ги връзвам единствено със защитника Леандро Куфре, но той не е много известен футболист и едва ли приляга да е отговор на загадка. Знаем го главно хората, играли Мениджър преди 15-20 години, както и някои "смарк" фенове на Рома или Аржентина от преди 15-20 години.

От първия жокер, в песента се споменават Рим и Берлин, където е играл. Жокерът на Бобоци нямам идея какво означава, може да е препратка към някои от другите отбори, за които е играл (Химнасия Ла Плата, Динамо Загреб ...). Играл е с Меси в националния на Аржентина, а атласът на раменете му е вероятно мексиканския отбор (Атлас), за който е играл. Последният жокер е някаква банка със седалище Сиена, където също е играл под наем 1 сезон. 🤨

Edited by Brutalnia
  • Like 1

К*Р  ЗА КВИНСИ  МЕНТЕТО  ПРОМЕС  И  ВСИЧКИТЕ  МУ  ПОСЛЕДОВАТЕЛИ  И  ФЕНОВЕ !

DELETE !  DELETE !  DELETE !

5 hours ago, Brutalnia said:

Жокерите ги връзвам единствено със защитника Леандро Куфре, но той не е много известен футболист и едва ли приляга да е отговор на загадка. Знаем го главно хората, играли Мениджър преди 15-20 години, както и някои "смарк" фенове на Рома или Аржентина от преди 15-20 години.

От първия жокер, в песента се споменават Рим и Берлин, където е играл. Жокерът на Бобоци нямам идея какво означава, може да е препратка към някои от другите отбори, за които е играл (Химнасия Ла Плата, Динамо Загреб ...). Играл е с Меси в националния на Аржентина, а атласът на раменете му е вероятно мексиканския отбор (Атлас), за който е играл. Последният жокер е някаква банка със седалище Сиена, където също е играл под наем 1 сезон. 🤨

Напълно вярно. Поздравления!!!

Моят жокер е старо динамо за мерцедес, което символизира Динамо Загреб.

Edited by Bobotsi

Изобщо забравих, че участвам в такава игра и какво съм дал като предположение. Голям кеф, че отпаднах :D

Програма за втори кръг от груповата фаза:

Spoiler

28.09.

Шахтьор Донецк - Интер

Аякс - Бешикташ

Реал Мадрид - Шериф

Милан - Атлетико Мардид

Борусия Дортмунд - Спортинг Лисабон

ПСЖ - Ман Сити

Порто - Ливърпул

РБ Лайпциг - Брюж 

29.09.

Аталанта - Йънг Бойс

Зенит - Малмьо

Волфсбург - Севиля

Байерн Мюнхен - Динамо Киев

РБ Залцбург - Лил

Ювентус - Челси

Бенфика - Барселона

Ман Юнайтед - Виляреал

Имате време за гласуване до края на 27.09. (Понеделник)!

Участници в играта: @Bastian @Just a fan @Mariyan01 @MJ23 @Rock @The Big Red Machine @Brutalnia @THE ENEMY

Ето го и първият жокер от загадката на кръга:

Spongebob as a Hamburger Sticker" Poster by Julitortellini | Redbubble

• Upvote 1
The Big Red Machine

Ще пробвам с Найджъл Де Йонг.

Бивш играч на Хамбургер (хамбургера от първата картинка), ЛА Галакси (галактиката) и Милан (катедралата в Милано).

12 minutes ago, The Big Red Machine said:

Ще пробвам с Найджъл Де Йонг.

Бивш играч на Хамбургер (хамбургера от първата картинка), ЛА Галакси (галактиката) и Милан (катедралата в Милано).

Право в целта!

• Upvote 1