Jump to content

WWE RAW - 02 Август 2021

Recommended Posts

Sugarev

dd442-16277917707347-800.jpg

Announced Matches & Segments:

-Riddle vs Omos w/ AJ Styles

-Goldberg returns to Raw

-Non-Title No Holds Barred Match: Nikki A.S.H. (c) vs Charlotte Flair

• Upvote 3

Absolute madlad

Ортън дали няма да се намеси в мача на Ридъл и Омос с цел да спаси дружката си и да започнат билд за отборните титли?

Аз сигурно съм един от малкото фенове на Шарлот, но ще яде хурката сто про! Дали с чужда помощ или тъп рол-ъп тая маскирана ще си вземе мача, маке й трън!

• Upvote 2
Sugarev
22 hours ago, Beks said:

Аз сигурно съм един от малкото фенове на Шарлот

🙋‍♂️

Absolute madlad

HEIDENREICH

Тегава работа. Даже като чета резултатите се нервирам.

Ще видя дедо Голдбърг и Лашли, другото не ме интересува.

п.с. Ама на Крос му сраха на живота.. земи това джобене , монстър хийлчо 🤣

nWoHulkster

Хаха. Добре, де. Как може да вземеш записана реакция от ентранс на Cena и да я пуснеш по време на ентранса на McIntyre все едно pop-а е негов, ама да забравиш да махнеш коментара, където Michael Cole казва "16-time champion". 🤣 Някой ще бъде уволнен за тази излагация, със сигурност.

• Haha 3

Не е от entrance на Cena, а от промо за мача му с Roman Reigns, което са пуснали преди Drew да излезе. 

Да, имало е объркване от аудио инженерите, но целта не е била да "подсладят" реакциите на McIntyre, както се опитват да инсинуират. :happy:

• Upvote 1
Hachiko

Как лети времето!!! Синът на Голдбърг доста е пораснал. 

• Upvote 3

spacer.png

Как по дяволите синът на Голдбърг за няма и една петилетка се превърна от малко  пухкаво момченце в Шон Мендес 2.0 :D :D :D  Да не гововрим, че е висок почти колкото Лейшли.  

Edited by pukkod
The Olimpic Hero

Добре го ребилднаха Крос след загубата от Харди. Евала на Vince! :D

Нали така, @THE ENEMY!?

• Haha 2

Suffer-H
7 minutes ago, pukkod said:

spacer.png

Как по дяволите синът на Голдбърг за няма и една петилетка се превърна от малко  пухкаво момченце в Шон Мендес 2.0 :D :D :D  Да не гововрим, че е висок почти колкото Лейшли.  

Е как... просто има гена на татко си. След още две години ще разбива дървени врати с глава и ще раздава джакхамъри. 

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Chicky Ricky
23 minutes ago, pukkod said:

spacer.png

То аз съм на 19 и съм 190см. Този ще го подпукам, ако ми падне

• Haha 1
  • Wank 2
BulletClub

Очаквах нещо повече от сегмента на Goldberg и Lashley, а не до болка познатия репертоар да излезе парт-таймъра да насере с 3 изречения хийл шампиона и да напусне ринга победоносно, скука... Силно се надявах на поява от Orton, но явно го пазят за идните седмици да засили hype-a. Единственото нещо, което ми беше интересно е Damien Priest, изглежда много отпуснат на микрофона, а и е с впечатляващ in-ring performance, да взима вече US титлата и да го забъркат в интересни истории с нея. Kross джоби 🥲 Другата част от шоуто - миндили като "Reggie" и жени супергерои, мощен скип.

THE ENEMY
5 hours ago, The Olimpic Hero said:

Добре го ребилднаха Крос след загубата от Харди. Евала на Vince! :D

Нали така, @THE ENEMY!?

Няма какво да се ребилдва. Кофти се получи, че Джеф пипна ковид и не успяха да продължат историята с него, но Keith Lee също е доста кадърен пичага и смятам, че с Кариън ще направят една интересна вражда. Ще мине повече време преди да можем да правим заключения какво е отношението към Крос в главния ростер, поне знаем че няма да е тъп монстър, който след 5-6 месеца ще бъде джобнат от Дрю и това ще му бъде в WWE.

В нета излезе информация, че плановете са били Karrion Kross да натрупа няколко загуби, преди да се събере със Scarlett и да започне да мачка. Много странен booking, но си е в WWE стил това. 

The Olimpic Hero
6 minutes ago, THE ENEMY said:

Няма какво да се ребилдва. Кофти се получи, че Джеф пипна ковид и не успяха да продължат историята с него, но Keith Lee също е доста кадърен пичага и смятам, че с Кариън ще направят една интересна вражда. Ще мине повече време преди да можем да правим заключения какво е отношението към Крос в главния ростер, поне знаем че няма да е тъп монстър, който след 5-6 месеца ще бъде джобнат от Дрю и това ще му бъде в WWE.

Не, просто с Keith Lee ще си разменят победи на принципа на 50 на 50 букинга, докато се стигне до това, че нито един човек от публиката на WWE няма да го ебе нито за Kross, нито за Lee. Стандартен WWE букинг, в който и двамата кечисти са преебани.

THE ENEMY
28 minutes ago, neshev said:

В нета излезе информация, че плановете са били Karrion Kross да натрупа няколко загуби, преди да се събере със Scarlett и да започне да мачка. Много странен booking, но си е в WWE стил това. 

Абе остави го Олимпик, аз това откога му го приказвам на него. Кариън Крос е прекалено класен кечист, изисква се един по-изискан вкус за да го оцениш, а бургаския е много далеч от този неща. Е, покрай мен може да прихване малко нюх за тези неща.

А и като го знаем как урочосва, май така е по-добре за самия Крос.:D