Jump to content

"Форумен куиз" - сезон 4, играта започва!

Recommended Posts

Идвай в мирката, ако си свободен. Аз съм вътре, Райх мина преди няколко часа и вече отговори на въпросите. Ако завършите наравно - ще ви събирам отново за дузпи.

HEIDENREICH

Тц , сега не мога, зает съм с други простотии . Ще пробвам утре по някое време, би трябвало да мога през деня. 

HEIDENREICH
8 minutes ago, The Best said:

За момента резултатът между двамата е 6:6. Не знам сега ли да пускам резюмето или след като се изиграе и "руската рулетка"...

Нека се изиграе.

Добре аре в неделя ще мога да си изиграя мача с Олимпик и да почваме Мафия XV след тва най-после.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Днес май няма да е. Направо пусни резюмето от мача снощи, да видим някоя грешка и как съм ощетен и да стана шампион. 

• Wank 1
HEIDENREICH

Aз съм на линия в момента. Ама ако требе едновременно да сме ти на разположение тегава работа ще е , еле па утре е мача с говедата и едва ли ще съм адекватен. 

Аз съм на линия в момента ако ще играете(мога през лаптопа да проведа мача), за резюмето ще трябва да почакате, че съм сейфал кореспонденцията от вчера на таблета и трябва да се прибера.

The Olimpic Hero

Хайде бе, момчета. Излъчете победителя за истинския финал, където той ще има честта да се изправи срещу финалния Бос на играта @The Best!

• Upvote 1
  • Like 1

50 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Хайде бе, момчета. Излъчете победителя за истинския финал, където той ще има честта да се изправи срещу финалния Бос на играта @The Best!

Ти ли ще береш гроздето на село? 😂

HEIDENREICH

Вчера влезнах в мирката колко да ви напсувам и излязох. 

Другата седмица ще е, то ебаси финала, както и очаквах де.

Накрая бай Асен ще побеснее и ще ни сецне дупарите и на двамата и Радокс-Олимпик става за титлата. :) 

3 hours ago, The Olimpic Hero said:

Аре ве ше го мятаме ли днеска тоя мач?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Аре ве, народа до кога ше чака ! РаздайтИ мИдалитИ !

• Wank 2

К*Р  ЗА КВИНСИ  МЕНТЕТО  ПРОМЕС  И  ВСИЧКИТЕ  МУ  ПОСЛЕДОВАТЕЛИ  И  ФЕНОВЕ !

DELETE !  DELETE !  DELETE !

On 9/26/2021 at 3:59 PM, The Best said:

Казвайте кога ще го играете и ще съм на линия.

Еми Олимпик да каже, аз днеска след 11 би трябвало да съм на линия. Ето вчера му писах, но не е отговорил.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

@HEIDENREICH, @MJ23, измислих компромисен вариант, след като не можете да се разберете да сте на линия едновременно. Пускам тук в темата изборите на теми и вие избирате по пет теми, от които аз ще задавам въпроси на вашия опонент. Така ще можем да изиграем мача ви без да се налага да сте по едно и също време в мирката.

Сега имам възможност до към 19, ако и @HEIDENREICH може нека да влезе и да изиграем финала. Иначе за темите според мен, ако ще ги пускаш, то нека да бъде на лично, защото ако е в темата всеки ще знае от какви теми може да му се паднат въпроси, което ще развали елемента на изненада.