Jump to content

"Форумен куиз" - сезон 4, играта започва!

Recommended Posts

3 hours ago, Radox said:

Е, нали уж ти е силна тема, пък не ѝ знаеш дяловете? Какво е това противоречие:D Освен това въпросът е с логически замисъл - "Кой дял на науката Астрономия изучава еволюцията и зараждането на живот във Вселената?". Би трябвало да се досетиш Вселена/живот - Астробиология. А и въобще не трябваше да има реванши и забавяния, трябваше след първия мач всичко да се е решило, в предишни сезони, когато някой изтърве срокът за даване на отговор и заради това си действие загуби, не му се предоставяше възможност за реванш. Но ти все пак ще имаш такава - срещу Олимпик за бронза. Ако вземеш бронзов медал ще си осигуриш участие в шампионския сезон, който ще се проведе веднага след петия сезон на куиза(с всички шампиони и медалисти). Разбирайте се с Олимпик кога ще се мятате.

ПП: Внимавайте на финала и малкия финал с времето! Не просрочвайте времето за отговор, защото в спирала от непрекъснати реванши няма да влизаме отново, а и реванш на финал и мач за трето място не съм чул да има някъде. Действайте осторожно и нека най-добрите спечелят.

HEIDENREICH
59 minutes ago, MJ23 said:

Ще гледам като свърши фермата в 22:30 да съм на линия.

Aко се замоташ има голяма вероятност да отмъркам и да играем финала другия петък . Утре ще ставам рано и не ми се виси . 

HEIDENREICH
3 minutes ago, The Best said:

Можеш да влезеш в 22:00ч. и първо на теб ще ти задам въпросите, после като влезе Ем Джей, ще му ги задам и на него.

Moже ли сега? 

HEIDENREICH

Ей сега. Само 5 мин за телефон.

Не мога да вляза, пробвах 10 пъти.

Другия петък.

Spoiler

ЕБЕТЕ СЕ.

Нервирах се. 🤬

Това е нов вид магия, познат като модераторска немско-бургаска магия. Направена е от Олимпик и Радокс с надеждата да ги включа във финала и той да стане мач тип фатална четворка:D Разбих я обаче, понеже съм атеист, и съм вътре в мирката:wank:

Edited by The Best
  • Haha 1

За мен няма никакъв смисъл с Olimpic да участваме в тоя "мач за 3-тото място". Ето например на европейските по футбол изобщо няма такъв мач. Просто КОШМАРА и РАЗОЧАРОВАНИЕТО от отпадането на последната крачка преди големия финал са прекалено големи и е безсмислено за хората които са отпаднали да участват в такъв мач. Няма никакъв стимул, никаква мотивация за тях да излязат в още един двубой след изтощението в предишните срещи. А усещането е още по-силно, когато имаме ОГРАБВАНЕ и НЕЧЕСТНО отпадане от турнира, както стана в случая. По-добре фокусът и светлините на прожекторите да се насочат изцяло върху двамата останали в големия финал, в КУЛМИНАЦИЯТА НА ВЕЧЕРТА.

• Upvote 1
  • Like 1
  • Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Не насирайте, момчаци, а се разберете кога ще си изиграете мача за третото място. Може да не виждате смисъл в него, но смисъл естествено има - както казах, ще има шампионски сезон следващата година, в който ще участват само шампиони и медалисти от предишните сезони. Но дори да нямаше такъв, все пак такъв е регламентът на играта, винаги е бил такъв и не може да бъде изменян от самите играчи.:)

Какъв момчак ве, Олимпик може да ти е баща?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Стига глупости,нямало смисъл. Със записването ни за участие предварително сме се съгласили с правилата всички.

Седмица по-късно... време ли е за големия финал? Кога ще го изиграете? @MJ23, @HEIDENREICH.

Нека и @Radox и @The Olimpic Hero да обяснят какво се случва с техния мач? Последно отказват ли да го играят, не могат ли да се разберат за точно време, друга причина ли имат да не го играят и тн. Ако не се съобразят с регламента на играта ще съм принуден да им дам червени картони(важат за една година) за своите форумни игри. Съжалявам, но не съм като някои водещи, които напуснаха форума, но всеки път се молеха на модераторите да им се записват в сезоните и правеха какви ли не отстъпки. Аз не правя разлика между зелени, червени, сини, кафяви и тн. никове. Всеки се е записвал на своя глава и когато прецаква регламент, сезон, трудът на водещия и ентусиазмът на останалите играчи - понася си наказанието.

ПП: Намери се човек, който да води традиционния мач водещ-победител. Няма да му оповестявам името все още, чакам го да си формулира въпросите и след това ще го оповестя в темата, за да има хайп.:beer:

• Haha 1
The Olimpic Hero

Нямам проблем да си изиграя мача, чисто от колегиална гледна точка, за да си довършваме игрите, в които участваме. Тролим се от време на време, но нека си доиграем сезона наистина, не е проблем.

Няма проблем днес до към 20 да го изиграя. @HEIDENREICH имаш ли възможност? Утре през деня също трябва да мога, а в неделя ще съм СЕЛЯНИН и ще бера грозде.:wank:

HEIDENREICH

Ами до около 19 май ще мога както и след 21,00. Утре мога през деня до около 16.00. За неделя не знам, май няма да съм на линия. 

Ако сте на линия - идвайте в мирката, аз съм вътре. Ако не ви пусне първия път - цъкнете на F5 бутона и ще ви се появи прозорче с въпрос: "Желаете ли да напуснете страницата?". Цъкнете на напусни страницата и след това се логнете отново. Аз така влязох.

• Confused 1