Jump to content

WWE: Bray Wyatt е освободен от компанията

Recommended Posts

batistaheel

Не, че съм му някакъв голям фен, но това вече е смехотворно. Уволняват поредното утвърдено име от нищото. Какво следва Ренди Ортън, че от доста време не е бил на екран. Явно Винс е взел на присърце да засили ростъра на AEW. 

АХХАХАХАХАХАХХАХАХА,ШИБАНАТА ТОРБА С ЛАЙНА Е РАЗКРИТА!! 😂😂😂Дори в AEW едва ли ще го вземат 😂😂😂

Ето как ще спечели "войната" дъртия- като сервира на тепсия и  безценица  неговите си топ звезди на конкуренцията. Както е тръгнало след време само румянката ще остане в тази компания... Докато и той не си вдигне чукалата и  отиде при братчед си в Холивуд  :D  

Edited by pukkod
  • Upvote 3
The-Resident-Ev!L

Вчера гледах един клип в който доста е отслабнал Vince,  отново ни изненада.🤔

• Upvote 2

Каква топ звезда е тоя тюфлек? 😂😂😂 Споменали сте Ортън, посмъртно няма да напусне.

• Facepalm 3
The-Resident-Ev!L
1 minute ago, MJ23 said:

Каква топ звезда е тоя тюфлек? 😂😂😂 Споменали сте Ортън, посмъртно няма да напусне.

То и няма причина да го направи.

THE FIEND значи беше поредното осиране на образ, провален експеримент и ненужно губене на време, така ли?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

The-Resident-Ev!L
2 minutes ago, Radox said:

THE FIEND значи беше поредното осиране на образ, провален експеримент и ненужно губене на време, така ли?

Беше хубав образ, но така излиза....

Hachiko
3 minutes ago, Radox said:

Не, са шя намерят друг дебелак да го играе.

• Haha 2

Има слухове,че психически е доста зле след смъртта на Харпър. Дано не е така,колкото и да го троля,си е нещо супер неприятно.

natopor4en

Изненадваща новина. Не очаквах да освободят точно пък Брей Лаят.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Suffer-H

Te AEW водят същата политика дето я прилагаха TNA през 2010, демек, подписвай всичко излязло от задния двор на Винс. Сто процента ще свърши при Тонката и той. Не ме ебе, аз чакам най-великата вражда за всички времена, Даниел Браян вс. Си Ем Пънк 2021, AEW, 7 years in the making brother!

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Mariyan01

Ми така си е веднъж замесиш ли се с евреин, после със сигурност ще го духаш.Символичното му погребение в компанията беше от бачи Бил Голбърг. WHO IS NEXT???

• Upvote 2
Chicky Ricky
11 minutes ago, Mariyan01 said:

Ми така си е веднъж замесиш ли се с евреин, после със сигурност ще го духаш.Символичното му погребение в компанията беше от бачи Бил Голбърг. WHO IS NEXT???

Kevin Owens е следващият

Дъртия рецивидист маха хора с голям потенциал и връща дъртаци като Голдбърг дето до ринга като стигне се изморява ... :(

HeaDMaKeR™

И какво излиза, че в WWE не остана нито един член от един от най-интересните стейбъли на 21 век.Дали пък няма да направят реюниън някъде, звучи ми като easy money и добра инвестиция за компанията, която го направи.

Разбирам, че отстрани изглежда смешно да се взема “всеки напуснал”, но как да изпуснеш Андраде, Блак, Браян или Уаят?В случая се целят в топ имена, а не Фанданго, Бризанго и Бай уй.

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

kabakov
6 minutes ago, HeaDMaKeR™ said:

И какво излиза, че в WWE не остана нито един член от един от най-интересните стейбъли на 21  век.

Сина е там 😉

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

The-Resident-Ev!L
25 minutes ago, HeaDMaKeR™ said:

Разбирам, че отстрани изглежда смешно да се взема “всеки напуснал”, но как да изпуснеш Андраде, Блак, Браян или Уаят?В случая се целят в топ имена, а не Фанданго, Бризанго и Бай уй.

Кеча вече не е това което беше преди 20 години изненадан съм колко хора ходят на шоутата.

Няма го вече този кеч който гледахме преди 20 години или преди 10 вече не се мисли в дългосрочен план, нямат добри сценаристи както беше преди.

Или общо казано не им се занимава както преди години.

Edited by The-Resident-Ev!L
  • Upvote 2
nWoHulkster

Едно време WWE се опитваха да докарат конкуренцията до фалит като предлагаха по-готини истории и по-готини шоута от тях. Сега WWE се опитват да докарат конкуренцията до фалит като има пускат редица популярни имена за подписване, с което да им изцедят бюджета. :D

Сега по-сериозно. Странно решение. Доста странно даже. Беше едно от най-разпознаваемите им лица. Казали са му, че го уволняват заради "budget cuts", което си остава доста иронична причина на фона на рекордните им приходи през последните две години.

Интересно е какво следва. Сега ще се види аджеба колко добър е наистина. В WWE мохабетът за него беше тоя пич е супер добър и супер креативен, ама все го book-ват зле и го забиват в тъпи истории. Да видим сега какво ще може без толкова ограничения.

От една страна няма как AEW да нямат интерес към него, ама от друга страна колко още големи имена може да им понесе бюджета? Особено ако подпишат Punk & Danielson, въобще ще имат ли място и за Wyatt?

Jack Bauer

НАЙ-СЕТНЕ едно адекватно уволнение от страна на дъртия рептил.

Радвам се че WWE виждат това, което всички адекватни хора виждаме от години - че Брей Уаят е една некадърна, неатлетича торба лайна с много надценени умения на микрофона. Образа на Финта/педофила беше нещо различно за момент, но некадърността на Брей прекалено бързо надделя над какъвто и да е устрем. Ето усетиха накъде отиват нещата и извикаха чичо Голдбърг да го погребе заслужено както си трябва. Единствено ме е яд, че вместо да дадът мач на Сина, който е доказал че може да работи с всеки на така или иначе провалената мания, трябваше да направят някакво жалко подобие на сегмент с бутафорията "Firefly fun house match". Радвам се че при сегашното завръщане на Сина не реферират изобщо към тази излагация.

Сега дали ще отиде в AEW - съмнявам се а и се надявам че няма поради няколко причини:

1. Тъкмо са подписани Пънк и Браян, които са огромни имена и най-вероятно са платили луди пари за тях. Отделно наскоро дебютира и Андраде, друго голямо име. Не вярвам да имат интерес в момента към още едно име, особено такова разпознаваемо което ще им струва още пари. Знам че имат, но трябва да се мисли адекватно

2. Щото е торба с лайна

3. Защото най-вероятно ще се опитат да направят някаква имитация на образа на Финта, което просто ще изглежда жалко. Оригинала беше провал, имитацията ще е още по-голям провал.

4. Щото ако Пънк наистина дебютира другия месец, смятам да гледам поне в началото продукта на AEW и не искам да мяркам торбата с лайна, която беше една от сновните причини да спра да гледам Smackdown.

TNA предвид че за залязваща и жалка компания вече, като нищо може и да му дадът работа.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

StoneColdFaN

Няма как Ортън да е следващия изгонен, а по-скоро мисля, че една от путките ще го изяде - да кажем Саша Банкс, което най-малко го искам, между другото. И накрая ще си останем с ТРАВЕСТЮГАТА Шарлът, Ортън, Румен и Сина, който другата година ще удари 45. :suicide:   

Кво топ звезди, кво 5 лева? Винс подарява кечисти? Винс дава кечисти за да фалира другата кеч компания от такива некадърници като Wyatt. Мид Кардър от всякъде си е тоя. Винс никога няма да си даде топ звездите. Такива са Рейнс, Ролинс, Ортън. Няма как да стане, а такива мид кардърчета винаги се намират