Jump to content

AEW Dynamite - 28 юли 2021

neshev

Recommended Posts

Заебете Punk и Danielson, TANAHASHI по TNT!!! Обича си я американската публика, дано мачът му с Archer е на пълния стадион в Ню Йорк или All Out. Стабилен марк аут момент ще е да чуя go Ace ентранса пред 20к публика неяпонци.

Очаквам swerve на 20ти. Няма как да дебютират Punk по B шоуто и то в толкова шибан time slot, който няма как да генерира топ рейтинги. Дано хората в Чикаго не се окажат кретени ако не се види нищо от него, макар че ми се върти следният сценарии - всеки втори очаква Punk, но в същото време се чува The final countdown и излиза Danielson. Хем имаш голям дебют, хем хората са доволни. Darby е доказан draw, но Punk трябва да закрие All Out в бъдещ feud с Omega.

The Olimpic Hero

AEW нямат право да тийзват CM Punk и публиката след това да не получи CM Punk. АЕW трябва да са компания, която спазва обещанията си към публиката. Когато тийзваш нещо и след това не го дадеш, собствените ти зрители те намразват. Добре, аз ако съм от Chicago и си купя билет за шоуто, за което целият хайп е около CM Punk (единствено директно не са го заявили), и CM Punk в крайна сметка не се окаже на това шоу, ами никак няма да съм доволен.

Swerve-овете принципно са забавно нещо, но трябва да са добри swerve-ове. Да, ако получим Daniel Bryan вместо CM Punk, нещата ще са Ок, но цялостно CM Punk в Chicago би трябвало да е логично да се случи, а вече за самия All Out може да букнат и мач с негово участие.

• Upvote 3

16 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Добре, аз ако съм от Chicago и си купя билет за шоуто, за което целият хайп е около CM Punk (единствено директно не са го заявили), и CM Punk в крайна сметка не се окаже на това шоу, ами никак няма да съм доволен.

All Out е в Чикаго.

• Upvote 2
The Olimpic Hero
4 hours ago, Smegma said:

All Out е в Чикаго.

Знам бе, човек. Обаче го тийзват още за 20 август пак в Чикаго. Ако не го бяха тийзвали за 20-и, Ок, нека си дебютира на All Out, но сега вече е друго. 

nWoHulkster

Тонката може да е много неща, но тъп не е едно от тях. Няма да book-не шоу в 23-хилядна зала в Чикаго само с три седмици предизвестие (+ още двe TV шоута и PPV в Чикаго само две седмици след това в 11-хилядна зала) и да остави Darby да tease-ва CM Punk, ако CM Punk не е подписал с AEW. Просто ако Punk не се появи на 20-ти това ще е супер голям гаф от страна на AEW. Предполагам ще го пазят като "изненада" и само ще го tease-ват, но евентуално ако продажбите не вървят достатъчно добре може и да го обявят предварително. Да, Rampage e "б" шоуто и ще се излъчва в леко кофти ден и таймслот, но тепърва ще трябва да го затвръждават като важно за гледане шоу, така че дебют на Punk точно там има голяма логика.

Епизодът на 20-ти август в Чикаго реално е втория епизод на Rampage, така че може да са запланували нещо важно и за дебютния на 13-ти август в Питсбърг. И разбира се после имаме и All Out в Чикаго на 5-септември, както и голямото стадионно шоу в Ню Йорк на 22-ри септември. С две думи, доста важни и големи шоута на хоризонта. Просто в момента около AEW има вълнение (сиреч buzz), каквото не е имало около друга кеч компания от бая време насам. Усеща се и като гледаш шоутата. Публиките са надъхани и са там, за да си прекарват добре. Естествено, както всяко друго кеч шоу, Dynamite си има и своите недостатъци, но като цяло AEW в момента са в силна позиция и е кеф да ги гледаш всяка седмица.

Няколко кратки мисли по вчерашния епизод. Има мат'риал и за повече коментари, но ме мързи. Епичен ентранс на Hangman & Dark Order. Ентрансът на The Elite също беше забавен. Tanahashi~! Интересно беше, че публиката освирка Cody и викаше за Malakai. Един от изключително малкото случаи, в които AEW публика не следва "сценария" и си вика, за който иска. Thunder Rosa продължава да получава силни реакции - тя трябва да е следващата шампионка. Nick F'N Gage в мейн ивента на кеч шоу по TNT. Damn! Живеем в бахти странните кеч времена, ама в добър смисъл. Juvi~! Кефи ме как AEW имат "отворена врата" и често виждаме подобни изненади - било то NJPW кечисти или свободни агенти като Gage & Juvi. Никога не знаеш кой ще се появи. Така шоуто става по-непредсказуемо и интересно за гледане.

Edited by nWoHulkster

Бъди Мърфи също трябва да се появи по някое време, предполагам на дебюта на рампейдж.

• Upvote 2

CM Punk би трябвало МИНИМУМ да срути залата, по-очаквано завръщане не мисля, че е имало някога.

С всяко изминало шоло има видим напредък, което е супер. Нужни са им повече сегменти все още, а не просто Miro, Moxley или DMD да говори на камерата как ще пребие всеки.

Само не знам Hangman как ще стигне до мач срещу Омега, след като загубиха мача, странна работа.

• Upvote 3

Джерико и Кейдж  беше брутален мач, не знам как изобщо са го излъчили по телевизията, дори в най-лудите години на WWE не е имало толкова кървища... Стъклото и ножа за пица беше изродщина на квадрат, даже четох, че Доминос пица са се размрънкали заради прекалената бруталност  :D   просто поне на мен кеча ми харесва много много повече, когато има такива изпълнения.  Ще видим другата седмица дали Джерико срещу Ювентуд Герера ще бъде изпълнен с толкова екшън.

Edited by pukkod
  • Upvote 3
nWoHulkster

Днес AEW пуснаха малко над 10 хиляди билета за The First Dance на предварителна продажба и в рамките на 1 час почти всичките бяха изкупени... По-нататък сигурно ще отворят още места. Хората очевидно очакват Punk да е на шоуто и ако не е там ще има мега голямо садване. :D 

54 minutes ago, pukkod said:

даже четох, че Доминос пица са се размрънкали заради прекалената бруталност :D 

Не точно заради самата бруталност, а защото веднага след като Gage сряза Jericho с pizza cutter-а точно тогава тръгна реклама за Dominos и така един вид марката им се свърза с AEW кървавищата. Това ги спече и сега намекват, че може да спрат да рекламират по време на AEW.

• Upvote 1
  • Haha 1

^^ Дано  Тони Кан не спре този тип мачове във федерацията, заради недоволството на разни рекламодатели, както прави един друг промоутър.  :)  

Edited by pukkod
nWoHulkster
On 7/30/2021 at 9:05 PM, nWoHulkster said:

Днес AEW пуснаха малко над 10 хиляди билета за The First Dance на предварителна продажба и в рамките на 1 час почти всичките бяха изкупени... По-нататък сигурно ще отворят още места. Хората очевидно очакват Punk да е на шоуто и ако не е там ще има мега голямо садване. :D

Опа, айде. Пуснаха официалната продажба днес и всичко останало си замина за 4 минути. С две думи, AEW/CM Punk продадоха над 13,500 билета от раз за шоу само след три седмици. На това му се вика добър бизнес. :)

• Upvote 1
The Olimpic Hero
34 minutes ago, nWoHulkster said:

Опа, айде. Пуснаха официалната продажба днес и всичко останало си замина за 4 минути. С две думи, AEW/CM Punk продадоха над 13,500 билета от раз за шоу само след три седмици. На това му се вика добър бизнес. :)

Всичките 23 500 билета ли са изкупени или са пуснали по-малко?

nWoHulkster

^ Не използат цялата конфигурация на залата. 23,500 е за концерти. За кеч няма как да стане толкова. В това 13,500+ са включени само нещата в лилаво, но като се добавят и различните сюити и т.н. сигурно ще са над 14,000.

xn8uhV6.png

• Thanks 1