Jump to content

Препоръка за чилифон

Rise of Thunder

Recommended Posts

Rise of Thunder

Пичове, препоръчайте ми някакъв готин чилифон до 600-700 лева. 

За Бет365 ми трябват няколко телефона и честно казано извън основния ми имам едно RealMe и съм доста доволен от марката. 8 Pro за около 500-520 лв мисля че ще ти свърши чудесна работа.

raquishi

Потърси някое шиаоми, китайче ама за тия пари няма по-добро. Конкретен модел не мога да ти дам, че не съм ги гледал скоро.

Rise of Thunder
1 hour ago, ShwN said:

Xiaomi са топ на топ цени. 

Да ти кажа честно, чувал съм добри неща за тях. Нещо конкретно да споделиш? 

https://store.google.com/de/product/pixel_4a?hl=de

Най-добрата камера и софтуер директно от гугъл.

Аз лично бих дал малко повече пари за 5G варианта https://store.google.com/de/product/pixel_4a_5g?hl=de с по-добър процесор е и малко по-голям. Спокойно можеш да изкараш 2-3 години с този телефон и ще е с актуален софтуер.

• Upvote 2

Яко е да си от BWC!

56 minutes ago, d0baTa said:

Аз лично бих дал малко повече пари за 5G варианта https://store.google.com/de/product/pixel_4a_5g?hl=de с по-добър процесор е и малко по-голям. Спокойно можеш да изкараш 2-3 години с този телефон и ще е с актуален софтуер.

Ама пурковците как ще си правят селфита от Бедрака без 493837272 камери на гърба? :( 

raquishi

Като сайт може да погледнеш SmartfonBG, имат доста модели и то на добри цени. Няколко телефона съм купувал от тях, препоръчвам ги.

4 minutes ago, natopor4en said:

зимай новия айфон. :cool:  #ChaChing #Winning 

Ама първо трябва да печели от бета като теб :( 

• Upvote 1
natopor4en

Фактец. :cool: Факт до факта, и до факта пак факт. Факт. Не е лесен живота на вайлюбетърджиите. хехе 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

The-Resident-Ev!L

Samsung Galaxy A52.

1 hour ago, d0baTa said:

Тази батерия дали ще изкарва един ден с тези 6 RAM и 8 ядра. :)

Edited by The-Resident-Ev!L
Chicky Ricky
1 hour ago, MJ23 said:

Ама пурковците как ще си правят селфита от Бедрака без 493837272 камери на гърба? :( 

Те повечето камери са спомагателни за основната камера, но не могат да направят 1 добра камера, защото ще стърчи грозно на телефона

Jack Bauer

За мен LGтата бях топ телефони, ама от няколко месеца спряха производство...

И аз скоро трябва да си взимам нов телефон горе долу в тоя бюджет и също се чудя, та ще следя с интерес.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Chicky Ricky
50 minutes ago, The-Resident-Ev!L said:

Samsung Galaxy A52.

Има AMOLED дисплей, слагаш си го на Dark mode, сигурно ще издържи. Иначе тъмният режим спестява батерия само при телефони с OLED (и разновидностите му като AMOLED и Super AMOLED) екрани

• Upvote 1
kabakov

Samsung A70/71. Чук са. Камерата е супер, батерията при голямо натоварване(раьговори, игри, сайтове, соц. мрежи, музика) издържа цял ден, при малко потребление - разговори, може и 3 дена да стигне.

• Upvote 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

10 hours ago, The-Resident-Ev!L said:

Samsung Galaxy A52.

Изкарва над ден изпробвано. Взех го на приятелката ми когато излезе. Най-големия плюс е, че снима като Flagship заради софтуера на Google, повечето телефони в този клас имат посредствени камери които имат 64 мегапикселов сензор за да звучи добре и 2-3 излишни допълнителни камери по 5 мегапиксела. За разлика от другите бюджетни телефони няма да му заебат ъпдейтите след 1-2 години, а си получаваш  най-новата версия на Андроид пръв от всички производители. Скоро излиза андроид 12 и това ще е един от първите телефони който ще го получи.

Oneplus 8, ако може да се намери за тези пари също не е лош вариант, по-добре от Realme, Redmi, Poco и всякакви такива компромисни варианти. Xiaomi преди бяха царя на midrange-a със Mi A2 и Mi A3 които бяха със stock Android, но прекъснаха тази серия.

• Upvote 1

Яко е да си от BWC!

Chicky Ricky
10 hours ago, d0baTa said:

Изкарва над ден изпробвано. Взех го на приятелката ми когато излезе. Най-големия плюс е, че снима като Flagship заради софтуера на Google, повечето телефони в този клас имат посредствени камери които имат 64 мегапикселов сензор за да звучи добре и 2-3 излишни допълнителни камери по 5 мегапиксела. За разлика от другите бюджетни телефони няма да му заебат ъпдейтите след 1-2 години, а си получаваш  най-новата версия на Андроид пръв от всички производители. Скоро излиза андроид 12 и това ще е един от първите телефони който ще го получи.

Oneplus 8, ако може да се намери за тези пари също не е лош вариант, по-добре от Realme, Redmi, Poco и всякакви такива компромисни варианти. Xiaomi преди бяха царя на midrange-a със Mi A2 и Mi A3 които бяха със stock Android, но прекъснаха тази серия.

Xiaomi Redmi Note 10. За 400лв получаваш 6.4 инчов Super AMOLED екран, Android 11, доста добра камера, която снима 4K с 30 кадъра в секунда и mid-range процесора Qualcomm Snapdragon 678 и IP53 (което е защита срещу прах и пръски). И на Xiaomi телефоните има доста custom ROM-ове, които биха ти удължили още повече живота на телефона. Btw имам един стар Xiaomi Redmi 4x, който фабрично е с Android 7.1.2 Nougat и му инсталирах custom ROM на Android 11. Като цяло като му инсталирах ROM-а стана бая по-пъргав, отколкото беше преди

Тез Xiomi оправиха ли си вече Селфи камерата, щото доскоро имах Redmi note 7 и като беше съвсем леко тъмно излизах като терорист на снимките. С новите модели вече слагат ли читава Селфи камера или пак е бедна? :(

LightOne
On 7/28/2021 at 9:41 AM, d0baTa said:

Хвърлил съм око на Samsung Galaxy A72. Дано и той да е така приемлив за ценовия си клас.

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

Samsung A серията въобще няма смисъл. Характеристиктие и числата звучат добре, но когато реално използваш телефона разбираш че камерата не струва, започва да лагва и софтуера го получаваш половин-една година по-късно от flagship серията. Най-евтиният телефон на Samsung, който си заслужава е S20 FE, който може да се намери за около 850лв.

Edited by d0baTa

Яко е да си от BWC!