Jump to content

В коя знаменитост сте се влюбили за първи път?

ShiningWizard

Recommended Posts

ShiningWizard

Абе напоследък съм малко носталгичен, само гледам разни тийн филми и сериали от 90-те на 21 век до ранните 2000-ни и осъзнавам колко по-готини изглеждаха момичетата там и от там се появиха голяма част от звездните ми любимци или т.нар. "кръшове" като съм бил чаве. Не мога да посоча точно първата, в която се влюбих, но точно бих посочил определени лица, които бяха от първите без съмнение.

Виждал съм подобна тема в много различни форуми и си виках "Що не и в BWC?". Интересно ми е да разбера кои са вашите първи звездни "кръшове" като сте били чавета: тези, на които може би сте лепяли плакати или нещо друго..  и няма значение какви са - може да са истински звезди или някакви анимационни герои (ако сте от този тип хора, разбира се).  

За мен са тези:

Сара Мишел Гелар и Линда Карделини 

Sarah Michelle Gellar vs Linda Cardellini: CelebBattles

Илайза Душку

Eliza Dushku, 1999 - 9GAG

Кейт Бекинсейл 

Nurse Kate | Beautiful nurse, Kate beckinsale, Pearl harbor movie

Edited by ShiningWizard

В неопределен ред: Сара Мишел Гелар, Елиза Душку (добър вкус, г-н Уизард), Оливия Уайлд, Лола Бъни ( :wank: ), Бритни Спиърс, Кристина Агилера, Гергана...

• Upvote 3

Рейчъл от Приятели, Кели Бънди, харесвах и Лита,мислех я за курва,която се чука с клошари. В последствия може би Ашли Масаро (лека и пръст). Щях да спомена и Галена от ваната, но тогава вече бях сравнително дърт. 

Иначе сега се сещам примерно и на Кели Кели редовно го вдигах,както и на Лита,когато беше с Edge и мирижливите и цици стигаха до пъпа.

• Upvote 1
  • Like 2

В мацките от сериала "Зина - принцесата воин". И трите(Зина, нейната придружителка и големият ѝ враг Калисто) бяха страхотни пичета, движещи по сутиени и гащички. Бельото им се показваше, когато се биеха. Кели Бънди също ме е радвала(мечта ми е да се оженя за подобен покемон, но ако може малко по-интелигентен:D)

Но първите жени, в които съм се влюбвал от екрана са тези:

Spoiler

Jennifer O'Dell with Rachel Blakely: SexyWomanOfTheDay

Edited by The Best

Колко е знаменитост не знам, ама първата ми ТВ любов беше Шели Джонсън от Туин Пийкс. От кеча и аз бях повече по Лита отколкото Триш.

А да, и Кармен Електра, ама то в нея май всички бяха влюбени.

Докато всички точеха лиги по Памела Андерсън, аз исках да се оженя за Ясмин Блийт:

spacer.png

В наши дни също е сладурана🙂:

spacer.png

21 hours ago, The Best said:

Но първите жени, в които съм се влюбвал от екрана са тези:

Reveal hidden contents

ДАААА! Ебахти култовия сериал (и пичета). И LEXX, пак по AXN, със Xenia Seeberg. ❤️ 

• Upvote 2
3 minutes ago, itzo1994 said:

ДАААА! Ебахти култовия сериал (и пичета). И LEXX, пак по AXN, със Xenia Seeberg. ❤️ 

Тая сцена трудно се забравя, нали?

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

В седми клас много исках да праскам курвите от Приятелки-съпернички :wank:

• Wank 1

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

2 hours ago, itzo1994 said:

След трети сезон влезе още едно много красиво и младо момиче, но не можах да се сетя как се казва героинята ѝ, иначе и нея щях да постна. Лекс забравих, гледал съм го и момичето много ми харесваше. По AXN имаше много култови сериали, гаранция и двамата забравяме още по някой сериал.

Edited by The Best
14 minutes ago, The Best said:

След трети сезон влезе още едно много красиво и младо момиче, но не можах да се сетя как се казва героинята ѝ, иначе и нея щях да постна. Лекс забравих, гледал съм го и момичето много ми харесваше. По AXN имаше много култови сериали, гаранция и двамата забравяме още по някой сериал.

По AXN най-култовия сериал за мен беше Андромеда. Лекса Доиг и Лисай Райдър много радваха.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Metzgermeister

Не знам коя е била първата, но си спомням как на възраст от 9 до 12 години гледах по цял ден Анимал Планет и имаше едно шоЛО "Акванавти" с водещи трима мъже и три жени водолази с доста атлетични фигури и дълго интро с badass рок музика, което май беше към две минути. Една от трите мацки беше русокоса австралийка на име Кайли Джей (Kylie Jaye) и ако изключим тримата стожери Стийв Ъруин, Джеф Коруин и Марк О'Шей, тази поредица ми беше от любимите само заради нея:

Като я гледам сега, не е била нищо чак толкова особено, но мен си ме радваше и горко плаках, когато един ден "Акванавти" отпадна от програмата на Анимал Планет и вече не можех да я виждам, а още нямах компютър, за да я гугълна. Иначе останах неприятно огорчен, когато го сторих преди малко, за да ѝ търся снимка и се оказа, че тази година е починала от някакво рядко заболяване и се е борела с анорексия 😢 Да почива в мир, развали ми се вечерта, като го научих. Дано прати поздрави на сънародника си Стийв Ъруин.

Иначе и по теленовелите винаги е имало готини актриси, които при гугълване излиза, че са все така пичозни и на възраст от около 50 години. Като се замисля, безспорна любимка ми е Сусана Гонсалес, играла главната женска роля в "Любов и омраза" и една идея по-малка в "Приятелки и съпернички", като двете роли бяха доста различни - в единия сериал беше скромно и свястно момиче, а в другия - курветина злодей, макар и да претърпя метаморфоза с течение на епизодите:

CQreuDnWgAA5vUT.jpg:large

*(*)*تقرير عن Susana Gonzalez خطيبة Santamarina السابقة *(*)* - الكاتب:  لمحة جنون Susana Gonzalez الاسم : Susana Alejandra Gonzalez del Rio تاريخ  الميلاد : 2 أكتوبر 1973 المدينة : Calera, Zacatecas الأب : Refugio الأم  :Elvira الإخوة : Jose الأخوات : Erika ...

От кечистките от бТВ ерата никоя не ме кефеше особено, затова пък Стефка беше ега ти сладураната и все още не беше станала тази тьотка с гадния глас (по-скоро си го преправяше, за да звучи по-лапешки) и шамарената фабрика. За мен нямаше ни Триш, ни Лита, ни Стейси, ни дори Тори, защото щерката на Винс ги слагаше всички в джоба си, а Сейбъл и Съни вече ги нямаше и не ги знаех.

Edited by Metzgermeister